SpaceX قصد دارد به ارسال توریست به ایستگاه فضایی بین المللی

SpaceX و اصل فضا گفت: سفر خصوصی به ISS خواهد هشت روز گذشته و خواهد آمد با برچسب قیمت سنگین. سه نفر از گردشگران فضای را برای ایستگاه فضایی تا پایان سال آینده است.

SpaceX در روز پنج شنبه اعلام کرد قصد دارد به ارسال سه گردشگران به ایستگاه فضایی بین المللی روی آن خدمه فضاپیمای اژدها. ماموریت خواهد بود که اولین سفر خصوصی به فضا در بیش از یک دهه.

موشک شرکت تاسیس شده توسط میلیاردر tech کارآفرین, Elon Musk, امضا قرارداد با راه اندازی اصل به فضا ارسال یک حرفه ای آموزش دیده فرمانده همراه با خصوصی فضانوردان به صرف هشت روز در ISS است. این ماموریت قرار است به راه اندازی در پایان 2021.

ادامه مطلب: پرواز من به ماه – برای تعطیلات در فضا

شرکت در یک بیانیه مشترک به نام این “اول-تا کنون به طور کامل خصوصی انسان spaceflight ماموریت” به ISS است.

“این خواهد بود که فقط برای اولین بار از بسیاری از ماموریت های خود را به ایستگاه فضایی به طور کامل crewed و مدیریت اصل فضا — برای اولین بار یک واحد تجاری است. تهیه حمل و نقل نشانه پیشرفت های قابل توجهی در راستای این هدف و ما خوشحال به کار با SpaceX در این تلاش” اصل مدیر عامل شرکت مایکل Suffredini در بیانیه ای گفت.

آن است که هنوز روشن نیست چه مقدار از هر بلیط هزینه خواهد شد. اما با هزینه راه اندازی یک SpaceX Falcon 9 rocket در حدود 60 میلیون دلار (€53.4 میلیون دلار) به علاوه هزینه ساخت یک تازه اژدها کپسول تخمین زده می شود بیش از 100 میلیون دلار گردشگران به احتمال زیاد خواهد پرداخت دهها میلیون نفر برای سفر خود را.

Europe as seen from the ISS (picture-alliance/dpa/ESA/A. Gerst)

ISS ارائه می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد از اروپا و بقیه از زمین

SpaceX خدمه اژدها قبلا راه اندازی ناسا ماهواره به فضا است و با توجه به راه اندازی اولین crewed ماموریت این سال است.

“با تشکر از اصل و حمایت خود را از ناسا خصوصی crewed ماموریت های دسترسی بی سابقه به ایستگاه فضایی پیشبرد تجاری سازی فضا و کمک به طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از انسان, اکتشاف” SpaceX جمهور Gwynne Shotwell گفت.

ادامه مطلب: چه چیزی اتفاق می افتد در آسمان شب در سال 2020?

این دومین فضای گردشگری مرتبط با معامله اعلام شده توسط SpaceX در ماه گذشته است. در ماه فوریه SpaceX امضا مقابله با ماجراجویی های فضایی به ارسال چهار گردشگران عمیق تر به مدار از هر فضانورد خصوصی.

تا کنون هشت گردشگران بوده است به ISS سرنشین روسی سایوز راکت. یکی از آخرین در کانادا میلیاردر پسر Laliberte که رفت و در سال 2009. اولین توریست فضایی بود مهندس آمریکایی دنیس تیتو که با پرداخت 20 میلیون دلار در سال 2001 به صرف حدود هشت روز در ISS است.

دیگر شرکت های خصوصی نیز اعلام کرد برنامه های خود را به شیر را به فضای گردشگری است. Blue Origin توسط آمازون, رئیس, جف بزوس, Virgin Galactic توسط ریچارد برانسون کارآفرین آغاز شده در حال توسعه مخازن برای حمل و نقل گردشگران به فضا است. بوئینگ شروع به توسعه یک خدمه کپسول به نام Starliner اما این پروژه به زودی در مواجهه عمده اشکالات و به نام کردن یک پرواز آزمایشی بدون سرنشین در ماه دسامبر.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>