کره جنوبی در نظر گرفتن ‘بی سابقه’ مراحل را همانطور که در ایتالیا و ایران نیز در تلاش برای شامل COVID-19

برخی از آخرین شماره های:

  • ووهان دکتر که به تعویق افتاد عروسی برای مبارزه با شیوع بیماری می میرد از ویروس.
  • ایران 43 نفر از COVID-19 هشت مرگ و میر و 15 مورد جدید در روز یکشنبه.
  • ایتالیا 132 مورد و سه مورد مرگ.
  • کره جنوبی 602 موارد و شش مرگ و میر.
  • چین گزارش در مجموع 76,936 موارد از جمله 648 موارد جدید در روز شنبه از 387 روز قبل است.
  • بریتانیا در حال حاضر 13 نفر با چهار سابق کشتی کروز مسافران تست مثبت است.

کره جنوبی رئیس جمهور روز یکشنبه گفت که او در خارج از کشور در بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی و دستور مقامات را “بی سابقه و قدرتمند” مراحل را برای مبارزه با افزایش شیوع ویروسی است که آلوده بیش از 600 نفر در این کشور عمدتا در چند روز گذشته.

چین همچنین گزارش داد صدها نفر از عفونت بیشتر در مجموع حدود 77,000 و ایران افزایش یابد و مرگ و میر از این ویروس به هشت-بیشترین تلفات در خارج از چین است. در حالی که تعداد بیماران در سراسر جهان در حال افزایش است برخی از ویروس خوشه نشان داده اند هیچ لینک به چین و کارشناسان در حال تلاش برای ردیابی که در آن کسانی که خوشه آغاز شده است.

ایران وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر وجود دارد 43 موارد تایید شده در ایران که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس تا روز چهارشنبه. بسیاری از عفونت ها در شیعیان در شهر مقدس قم. ارمنستان بسته است مرز خود را با ایران دو هفته و تعلیق ترافیک هوایی ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinyan گفت: در Facebook پست در روز یکشنبه.

در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه که شامل کشور سرمایه مالی میلان فرماندار یکشنبه اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده در منطقه بود در 89. ایتالیا در حال حاضر دارای 132 موارد از جمله سه مرگ و میر.

نقاب کارناوال revelers پوشیدن محافظ ماسک صورت در, ونیز, کارناوال در ونیز ایتالیا در روز یکشنبه. (مانوئل Silvestri/فردا نیوز)

ونیز که پر از گردشگران برای کارناوال حوادث گزارش داد که دو مورد اول گفت: ونتو رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia که منطقه شامل تالاب شهرستان. آن را بلافاصله شناخته شده است اگر دو آلوده شرکت در کارناوال جشن. Zaia بعد تصمیم به کارناوال.

یکشنبه شب با همسایه اتریش همه متوقف آموزش ترافیک به و از ایتالیا پس از سوء ظن است که یک قطار در جنوب مرز با ایتالیا تا به حال دو مسافر احتمالا آلوده به ویروس در هیئت مدیره, مقامات گفت. اتریش در تالار وزارت کشور گفت: آن را به حال شده است به اطلاع ایتالیا شرکت راه آهن که دو نفر تا به حال تب و متوقف قطار در برننر عبور قبل از آن می تواند وارد اتریش.

قطار بود که از ونیز در مسیر به شهر مونیخ در جنوب آلمان است. ایتالیایی دولتی راه آهن گفت: آن را نمی بلافاصله باید جزئیات اضافی.

تاخیر در شروع سال تحصیلی جدید

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت دولت او تا به حال تصمیم به افزایش آن anti-virus هشدار سطح توسط یک شکاف به “قرمز” بالاترین سطح است. این مرحله گذشته گرفته شده در سال 2009 به گارد در برابر یک رمان شیوع آنفولانزای که به کشته شدن بیش از 260 نفر در کره جنوبی. در بالاترین سطح هشدار مقامات می توانید سفارش بسته شدن موقت از مدارس و کاهش بهره برداری از حمل و نقل عمومی و پروازها به مقصد و از کره جنوبی.

ماه وزیر آموزش و پرورش, Yoo Eun-hae گفت: بعد از یکشنبه که سال تحصیلی جدید برای مهد کودک, ابتدایی, مدارس متوسط و بالا در کره جنوبی شده است قرار دادن کردن با یک هفته شروع خواهد شد در مارس 9.

ماه گفت که شیوع بیماری “رسیده است بسیار مهم آبخيز” و که در چند روز آینده خواهد بود “مهم است.”

“ما نباید محدود مقررات و تردید را به بی سابقه ای, قدرتمند, اقدامات,” او گفت:.

کره جنوبی اعلام کرد 169 بیشتر موارد جدید coronavirus آوردن این کشور در مجموع به 602. این کشور همچنین گزارش سه بیشتر مرگ و میر بالا بردن آن مرگ و میر به شش.

سرزمین اصلی چین گزارش 648 عفونت های جدید در مجموع 76,936. روزانه تلفات کمی کاهش یافت و به 97. در همه 2,442 های مردمی در این کشور از COVID-19 بیماری تنفسی مردم پس از تبدیل شدن به آلوده.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن در خیابانی در پکن در روز یکشنبه. (Andy Wong/آسوشیتد پرس)

شماره جدید چینی موارد seesawed روزانه اما باقی مانده است زیر 1000 دلار برای چهار روز گذشته. چندین تغییرات چگونه عفونت شمارش آنها ساخته شده آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری از این ارقام است.

مرکزی چین در شهر ووهان و دیگر نقاط استان هوبی که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر باقی می ماند تحت مستند. بیش از 80 درصد از این کشور موارد در هوبئی که در آن مرگ و میر نیز بیشتر از بقیه ملت.

بیش از نیمی از موارد مربوط به کلیسا

بسیاری از کره جنوبی موارد گزارش شده در این کشور چهارمین شهر دائگو و مناطق اطراف آن. با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, برخی از 320 موارد نیز تایید شده است به لینک به یک شعبه محلی Shincheonji کلیسا در Daegu که تبدیل به بزرگترین خوشه ای از عفونت های ویروسی در کره جنوبی.

Shincheonji که مشاهده شده است به عنوان یک فرقه جنبش های جریان اصلی سازمان مسیحی در تلاش برای دفاع از خود از رشد عمومی, خشم کارگردانی در کلیسا.

در بیانیه ای که در وب سایت خود کلیسا سخنگوی سیمون کیم گفت: Shincheonji تعطیل کرده است و همه آن 1,100 کلیساهای محلی و امکانات دیگر از آنجا که یکی از اعضای کلیسا آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 18 اولین بیمار در Daegu.

کارگران پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در یک بازار محلی در دائگو کره جنوبی در روز یکشنبه. ( Hwa-جوان/Yonhap از طریق AP)

در اوایل روز شنبه, Daegu شهردار Kwon یونگ-جین گفت: وجود نگرانی هایی است که تعداد افراد آلوده در این شهرستان می تواند یکی دیگر از افزایش عظیم زیرا مقامات راه اندازی شد ویژه امتحانات از اعضای کلیسا با ویروس علائم مربوط.

چین دفتر سیاسی ساخته شده از مقامات ارشد حزب کمونیست, جمعه هشدار داد که در حالی که این بیماری همه گیر شده است “مقدماتی موجود” این کشور هنوز به یک نقطه عطف است.

مقامات حاکی از است که فعالیت های منظم باید به تدریج از سر بعد از این ویروس باعث گسترش آخرین ماه قمری تعطیلات سال جدید. بسیاری از محل های کار تصمیم گرفتند به کارکنان خود کار از راه دور و مدارس در حال برگزاری کلاس های آنلاین.

سازمان دیده بان | دکتر دیوید Fisman استاد اپیدمیولوژی در تورنتو, مذاکرات در مورد گسترش coronavirus:

کانادا متخصص بیماری های عفونی دکتر دیوید Fisman مذاکرات در مورد گسترش COVID-19 به عنوان جدید خوشه های گزارش شده در ایران, ایتالیا و کره جنوبی. 5:39

در پکن اکثر جوامع مسکونی اجرا شده اند “بسته مدیریت” محدود کردن تعداد افراد هر خانواده که می توانید در داخل و خارج با استفاده از خروج-ورود کارت و نیاز به کسانی که فقط بازگشت به چینی پایتخت به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز.

خوشه ای از عفونت گزارش شده از پکن Shuanghe بیمارستان. این تاسیسات که 34 مورد تأیید بوده و بسته به محافظت از جامعه اطراف گفت: بیانیه ای از Xicheng مقامات.

بیش از 500 مورد نیز یافت شده اند در زندان های سراسر کشور است.

3 الماس شاهزاده مرگ و میر

یک کشتی کروز مسافری که در بیمارستان بستری شده بود پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus درگذشت در روز یکشنبه سوم مرگ و میر از الماس شاهزاده ژاپن وزارت بهداشت گفت.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد 57 بیشتر موارد عفونت در هیئت مدیره کشتی از جمله 55 خدمه و دو مسافر که آلوده هم اتاقی هستند و در طولانی مدت قرنطینه در دولت تسهیلات.

با موارد 691 نفر آلوده شده اند در کشتی یا نزدیک به یک پنجم از کشتی اصلی جمعیت 3,711. ژاپن تایید کرده است در مجموع 838 موارد و چهار مرگ و میر ناشی از این ویروس از جمله کسانی که در کشتی. از 256 کانادا از مسافران که در ابتدا قرنطینه در الماس شاهزاده خانم 48 قرارداد ویروس.

چهار سابق مسافران آزمایش مثبت برای این ویروس در انگلستان در روز یکشنبه پس از منتقل کردن این کشتی در یوکوهاما ژاپن افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت در توییتر. که به ارمغان می آورد تعدادی از موارد در انگلستان به 13.

ووهان دکتر که به تعویق افتاد عروسی برای مبارزه با ویروس می میرد

همکاران در جمعه سوگواری مرگ پنگ Yinhua 29 ساله چینی است که به تعویق افتاد عروسی خود را به پیوستن به مبارزه در برابر COVID-19 شیوع پس از درگذشت او از ویروس سهشنبه شب پشت سر گذاشتن یک زن باردار.

Peng تنفسی حاد مراقبت های پزشکی حرفه ای آلوده شد در حالی که درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در اولین کسانی بیمارستان Jiangxia منطقه در ووهان مرکز از وقوع. او در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 25 و انتقال به ووهان Jinyintan بیمارستان برای درمان در Jan. 30.

پنگ است که از روی علاقه به یاد همکاران خود را به عنوان یک صادق خوشبین و سخت کوش که همیشه آماده برای کمک به.

گل گذاشته شده توسط همکاران در حال دیدن زیر پیش بینی شده تصویر پنگ Yinhua یک دکتر که درگذشت از coronavirus در ووهان Jinyintan بیمارستان. (تلویزیون مرکزی چین از طریق بی بی سی)

“پنگ مشغول به کار برای 48 مستقیم ساعت پس از وقوع. کلینیک کوتاه بود از پزشکان و او می خواست برای کمک به همکاران خود. او تنها مرد, دکتر, در این بخش علاوه بر مدیر” به یاد می آورد پنگ ،

پنگ و همسر خود را گره خورده است گره در نوامبر 2017 اما جشن عروسی به تعویق افتاد Feb. 1 در این سال او به عنوان حضور در یک دوره آموزشی است. با وجود این بیمارستان با داشتن اجازه داده او را به تعطیلات خود را برای عروسی پنگ ارائه شده برای به تاخیر انداختن این روز بزرگ را به ایستادگی خود را با همکاران در میان بیماری همه گیر.

پنگ هرگز به ارسال خود دعوت عروسی که هنوز در کشو.

“ما ساخته شده یک وعده که پس از ما پیروزی در این نبرد ما را به عروسی خود را و به اشتراک گذاری شادی خود را گفت:” جیانگ Junxia یک همکار پنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>