کره جنوبی جاسوسی آژانس می گوید هیچ نشانه ای کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دریافت کرد عمل جراحی قلب

وجود دارد هیچ نشانه ای رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دریافت کرد عمل جراحی قلب زمانی که او ناپدید شده از رسانه های دولتی به مدت سه هفته اما او کاهش می یابد فعالیت عمومی با توجه به coronavirus نگرانی کره جنوبی از قانونگذاران جریان توسط سازمان جاسوسی گفت: در روز چهارشنبه.

کیم با حضور اتمام یک کارخانه کود رسمی کره شمالی رسانه ها گفت: اولین گزارش خود را ظاهر می شود در پس آوریل 11.

غیبت او سوخت سراسیمگی از حدس و گمان خود را در مورد بهداشت و نگهداری با کره جنوبی, اخبار خروجی گزارش Kim بود و دوره نقاهت بعد از یک قلب و عروق روش در حالی که سی ان ان گفت: آمریکا و مقامات نظارت بر هوش او “در خطر” پس از عمل جراحی است.

اعضای کره جنوبی کمیته اطلاعات مجلس گفت: پس از دیدار با رئیس سرویس اطلاعات ملی (NIS) که گزارش شد “و اساس است.”

“NIS ارزیابی که حداقل او هیچ قلبی مربوط به روش و یا عمل جراحی” عضو کمیته Kim Byung-kee به خبرنگاران گفت:. “او به طور معمول انجام وظایف خود را زمانی که او را از چشم های عمومی.”

“حداقل وجود دارد مربوط به قلب مشکل بهداشتی است.”

در این عکس ارائه شده توسط کره شمالی, دولت, رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, مرکز, بازدید از یک کارخانه کود در جنوب Pyongan در نزدیکی پیونگ یانگ کره شمالی در روز جمعه. (کره مرکزی نیوز/کره جنوبی اخبار خدمات از طریق AP)

اما این نماینده مجلس گفت: کیم جونگ سازمان ملل متحد تنها 17 ظاهر عمومی تا کنون در سال جاری در مقایسه با متوسط 50 از سال های گذشته است که NIS نسبت به امکان شیوع کروناویروس در کره شمالی.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال با تمرکز بر تحکیم امور داخلی مانند نیروهای نظامی و حزب-دولت جلسات و coronavirus نگرانی را بیشتر محدود عمومی خود را فعالیت” Kim Byung-kee گفت.

کمبود مواد غذایی گزارش

“اگر کره شمالی حفظ آن صفر موارد آن را نمی توان رد کرد که وجود دارد این است که شیوع آنها وجود دارد با توجه به حال افراد فعال به مردم مبادلات با چین قبل از بسته شدن مرز در اواخر ماه ژانویه است.”

کره شمالی گفته است که هیچ تایید موارد است. کره جنوبی وحدت وزیر Kim Yeon-chul که مسئول نظارت بر کره شمالی امور است گفت: کیم عمومی ناپدید شد و نه غیر معمول به خصوص به این دلیل که کشور مصرف شده بود دقیق گام به شیوع.

این نماینده مجلس گفت: کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال دستور داد تا اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری ایجاد ثبات در قیمت ها و تقویت نظم و انضباط نظامی به مرز خاموش شدن ناگهانی و تعطیلی بازار باعث افزایش قیمت مواد غذایی و وحشت-خرید در پایتخت خبر دادند.

کیم مراجعه به کود در کارخانه به نظر می رسد با هدف ابراز عزم خود را برای کاهش کمبود مواد غذایی و ساخت متکی به اقتصاد Kim Byung-kee اشاره کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>