کره جنوبی می بیند کوچکترین روزانه افزایش Coronavirus موارد در 2 ماه

(بانکوک) — کره جنوبی گزارش داد فقط هشت بیشتر موارد از coronavirus روز یکشنبه اولین بار در روز افزایش یافته است به تک رقمی در حدود دو ماه.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بیشتر چهره های مطرح این کشور در مجموع به 10,661 از جمله 234 مرگ و میر. آن گفت: 8,042 مردم را بهبود و منتشر شده است از قرنطینه و 12,243 دیگران بودند تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها تا به حال قرارداد این ویروس.

“ما باید نه شل گارد ما تا آخرین تایید بیمار بهبود است.” رئیس جمهور ماه Jae-در گفت.

کره جنوبی caseload شده است پایانی در هفته های اخیر پس از آن صدها نفر از ثبت موارد جدید در هر روز بین اواخر فوریه و اوایل مارس عمدتا در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق.

با وجود های اخیر روند نزولی مقامات کره جنوبی هشدار داده اند در مورد امکان گسترده تر “آرام گسترش” با مردم تسهیل در اجتماعی فاصله.

Moon خواست کره جنوبی برای حمایت از دولت در صرفه جویی در شغل و احیای اقتصاد است.

“تلاش های دولت به تنهایی کافی نیست در میان قبر بحران اقتصادی جهانی. همبستگی عمومی و همکاری نیز مورد نیاز برای احیای اقتصاد ما,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>