کره جنوبی می گوید کره شمالی راه اندازی 2 ناشناس پرتابه

چند نفر حضور یک سرویس در قهوه ای نمازخانه در شهر سلما در ایالت آلاباما در روز یکشنبه تبدیل پشت خود را در سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ طی سخنرانی خود.

قهوه ای چپل نقش عمده ای در جنبش حقوق مدنی; رهبران در جلسات وجود دارد و آن شد که در آن سلما به مونتگمری راهپیمایی آغاز شد. یکشنبه بود 55 سالگرد یکشنبه خونین زمانی که تظاهرات و راهپیمایی به صورت مساوی حق رای بودند مورد ضرب و شتم توسط ماموران پلیس در ادموند Pettus پل و دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری بودند در سلما به مناسبت.

بلومبرگ بوده است صریحا انتقاد برای توقف-و-frisk پلیس تاکتیک استفاده می شود در حالی که او شهردار بود. در ماه نوامبر قبل از ورود حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری او عذرخواهی برای این سیاست گفت: “من می دانم در آن زمان من اشتباه بود.” کشیش Leodis قوی گفت: این جماعت که بلومبرگ در ابتدا رد پیشنهاد او به صحبت می کنند, اما پس از آن معکوس و البته پذیرفته نشان “تمایل خود را تغییر دهید.”

رایان Haygood, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیوجرسی موسسه عدالت اجتماعی گفت: نگهبان است که او فکر راه حقوق مدنی معترضان بار توسط افسران پلیس هنگامی که آن را روشن بلومبرگ نمی طرح ذکر توقف-و-frisk در سخنرانی خود او تصمیم به ایستادن و بازگشت او در بلومبرگ. “من فکر کردم این امر می تواند محل که در آن او می تواند در نهایت می گویند یک بار و برای همه ‘اجازه دهید من خود آنچه من اجازه دهید من کفاره برای آن'” Haygood گفت. “او حتی نمی لمس آن است که بیشتر بی احترامی است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>