کره جنوبی می گوید که مبارزه با موج 2 از coronavirus در اطراف سئول

مقامات بهداشتی در کره جنوبی گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه آن را در میان یک “موج دوم” از رمان coronavirus عفونت در اطراف سئول رانده شده توسط کوچک اما مداوم شیوع بیماری های ناشی از تعطیلات در ماه مه.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) قبلا گفت: کره جنوبی اولین موج هرگز واقعا به پایان رسید.

اما روز دوشنبه KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong گفت: آن را تا به حال روشن شده است که یک تعطیلات آخر هفته در اوایل ماه مه آغاز موج جدیدی از عفونت های متمرکز در پر جمعیت بیشتری سئول منطقه که قبلا دیده چند مورد.

“در منطقه شهری ما بر این باورند که موج اول بود از مارس تا آوریل به عنوان به خوبی به عنوان فوریه تا مارس” Jeong گفت: در یک به طور منظم جلسه. “سپس ما می بینیم که موج دوم که باعث شد تعطیلات در جریان بوده است.”

در پایان ماه فوریه کره جنوبی گزارش اوج بیش از 900 مورد در یک روز, در اولین شیوع کروناویروس در خارج از چین است.

سازمان دیده بان | این COVID-19 roller-coaster در 5 دقیقه:

فشرده پیگیری و تست کمپین کاهش اعداد تک رقمی اواخر آوریل است.

اما فقط به عنوان کشور اعلام کرد این امر می تواند کاهش های اجتماعی فاصله دستورالعمل در اوایل ممکن است موارد جدید مشخصی رانده شده در بخش های عفونت در میان افراد جوان که بازدید کاباره ها و کافه در سئول در طول تعطیلات آخر هفته.

“ما در اصل پیش بینی کرد که موج دوم ظهور کرد و در پاییز یا زمستان” Jeong گفت. “پیش بینی ما معلوم شد که اشتباه است. به عنوان طولانی به عنوان افراد دارای تماس نزدیک با دیگران اعتقاد ما بر این است که عفونت را ادامه خواهد داد.”

شهردار سئول پارک برنده-گفت: به زودی نشست خبری که در حالی که روزانه تعداد ممکن است در کنترل سطح, اگر, اخیر میزان عفونت در ادامه این شهرستان به زودی می تواند دیدن صدها مورد در روز است.

همانطور که از نیمه شب جمعه, کره جنوبی, گزارش 17 جدید کروناویروس موارد اولین بار در نزدیک به یک ماه است که روزانه موارد جدید کاهش یافته زیر 20. این یک قطره از 48 و 67 موارد گزارش شده در دو روز گذشته.

کره جنوبی گزارش کرده است در مجموع 12,438 موارد با 280 مرگ و میر.

وقتی پرسیده شد که در مورد اظهار نظر در مورد موج دوم ماریا ون Kerkhove یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و سازمان بهداشت جهانی را COVID-19 ویژگی های رهبری گفت: سازمان بهداشت جهانی دلگرم کننده است “همه کشورها باید در آماده است.”

او گفت: بسیاری از کشورها که دیدم برخی از موفقیت در مقابله با COVID-19 در حال حاضر شاهد افزایش موارد اشاره به موارد مربوط به چیزهایی مانند مراسم مذهبی و یا خوابگاه برای کارگران است.

“هر فرصت که ویروس را نگه دارید از آن خواهد شد.”

مایک رایان مدیر که در شرایط اضطراری برنامه گفت که او تا به حال نه شنیده موج دوم از نظر مقامات کره اما اشاره کرد که او را درک است که “اکثریت” از موارد جدید در ارتباط بودند به موجود و به رسمیت شناخته شده خوشه.

رایان گفت: کره جنوبی است “هنوز هم در مسیر” با آن کنترل بیماری تلاش اما افزود که با همه کشورها وجود دارد هنوز هم یک خطر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>