کره جنوبی رئیس جمهور به نام کره شمالی را به توقف افزایش animosities و بازگشت به مذاکرات و گفت دوشنبه رقبا باید معکوس معاملات صلح که او و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد رسیده و در طول سال 2018 نشست.

رئیس جمهور ماه Jae-در تلاش برای خنثی کردن افزایش animosities پس از کره شمالی تهدید جمعه برای از بین بردن درون کره رابط دفتر واقع در کره شمالی و نامشخص نظامی قدم در مقابل کره جنوبی.

اگر کره شمالی را از جمله اقدامات این امر می تواند یک شکست جدی به این تلاشهای کره آشتی و پیدا کردن یک مذاکره راه حل برای موضوع هسته ای کره شمالی.

“کره شمالی باید قطع ارتباطات و ایجاد تنش به پشت ساعت به گذشته مقابله دوره” ماه گفت: در دیدار با ریاست جمهوری مشاوران, با توجه به دفتر خود. “ما نباید عقب راندن وعده صلح که رئیس کیم جونگ سازمان ملل متحد و من ساخته شده است.”

ماه لیبرال که ملاقات کیم سه بار در سال 2018 شد یک نیروی محرکه در حال حاضر-خفته تلاش های دیپلماتیک بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله اجلاس بین کیم و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور در سال 2018 است.

سربازان گشت زنی در امتداد سیم خاردار حصار در نزدیکی مرز با کره شمالی در Paju کره جنوبی در روز دوشنبه. (Ahn Young-joon/آسوشیتد پرس)

در طول دو سه inter-کره اجلاس ماه و کیم توافق برای رسیدن به denuclearization از شبه جزیره کره و دیگر اقدامات برای افزایش مبادلات و شماره گیری نظامی و تنش است. کسانی که نشست در ابتدا به کمک خود را برای بهبود کشور روابط قابل توجهی قبل از خود را به روابط تیره و تار شد دوباره بعد از شکست دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس در ویتنام در اوایل سال 2019.

کره شمالی به تازگی به راه انداخته کشت و لفاظی مقابل کره جنوبی آن را متهم به عدم جلوگیری از فعالان از راه اندازی تبلیغات جزوات خود را در سراسر مرز. در آشکار پیشنهاد برای تسکین کره شمالی ماه, دولت قول داد به ممنوعیت غیر نظامی پخش اعلامیه مبارزات. کره شمالی گفت: کره جنوبی پاسخ فاقد صداقت است.

برخی از ناظران می گویند کره شمالی است نا امید چون سئول موفق به شکستن و دور از واشنگتن و پترو مشترک اقتصادی پروژه ها برگزار شد به ایالات متحده آمریکا. آنها همچنین حدس و گمان کره شمالی در ابتدا فکر می کردم ماه کمک خواهد کرد این پیروزی به شدت مورد نیاز ایران اما ناراحت شدم بعد از کیم خانه بازگشت دست خالی از 2019 نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن.

ماه گفت: دو کره باید ابتکار عمل را در پیدا کردن دستیابی به موفقیت های تماس با سازمان ملل “کارشناسی ارشد از سرنوشت شبه جزیره کره.” او گفت: دولت خود را حفظ خواهد کرد تلاش برای ترویج گفت و گو با کره شمالی.

جمعه سالگرد 20 از اولین اینتر-کره اجلاس — بین کیم اواخر پدر کیم جونگ ایل و کره جنوبی پس از آن رئیس جمهور کیم دائه یونگ در پیونگ یانگ. این کره باقی مانده تقسیم در امتداد ترین در جهان به شدت غنی شده مرز پس از آنها قرار گرفتند به آمریکا-حمایت کره جنوبی و شوروی-کنترل کره شمالی در پایان جنگ جهانی دوم در سال 1945.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de