کره جنوبی محققان شانه داده های دیجیتال برای ردیابی کلوپ شبانه coronavirus خوشه

کره جنوبی مقامات ترکیب از طریق تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری و اظهارات و مدار بسته فیلم های تلویزیون در روز سه شنبه به شناسایی افرادی که بازدید کاباره ها در مرکز یکی از سرمایه بزرگترین رمان coronavirus خوشه.

بیش از 100 مورد جدید مربوط به کاباره ها به ارمغان آورده اند ترس از موج دوم از عفونت در یک کشور برگزار می شود تا به عنوان یک coronavirus کاهش داستان موفقیت.

مقامات بهداشتی باید ردیابی و آزمایش هزاران نفر از افراد مرتبط با, کاباره ها و کافه در سئول Itaewon شبانه همسایگی اما می خواهید برای پیدا کردن دیگران که آنها را قادر به شناسایی.

ترس مقامات این واقعیت که برخی از موسسات شناخته شده بودند به عنوان میله گی ممکن است قرار دادن مردم رو به جلو در آینده برای آزمایش در یک کشور که در آن همجنسگرایی است که برای بسیاری از مردم هنوز هم تابو است.

به دنبال نزدیک به 2000 نفر

“ما در حال استفاده از مخابرات اطلاعات ایستگاه و معاملات کارت اعتباری از کاباره ها برای شناسایی 1,982 از کسانی که در دسترس نیست” وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho گفت: در یک جلسه.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) روز سه شنبه گفت: حداقل 102 مردم باید آزمایش مثبت در ارتباط با موارد مرتبط به کاباره ها و کافه ها.

شهردار سئول پارک برنده-به زودی گفت 7,272 مردم تا به حال تست شده در ارتباط با خوشه ای از جمله اعضای خانواده و یا همکاران از clubgoers.

(CBC)

مقامات تا به حال شناسایی شده 10,905 مردم بودند که در Itaewon منطقه زمانی که خوشه ای از موارد اعتقاد بر این است که قصد کردم در این ماه بر اساس تلفن اطلاعات برج و دیگری 494 که با استفاده از کارت های اعتباری, پارک گفت.

رسانه ها باید شناسایی کاباره ها اولین بیمار بازدید, عنوان, گی, باشگاه جرقه نگرانی که آشکار و پوشش رسانه ای می تواند لزبین, گی, bisexual, transgender, و عجیب و غریب مردم در برابر خود خواهد شد یا منجر به تبعیض شود.

پارک گفت: یکی دیگر از 20 سال بود که در بازدید های مختلف باشگاه تا به حال آزمایش مثبت بالا بردن نگرانی که شیوع این بیماری ممکن است محدود به سالن در ابتدا شناخته شده است.

ناشناس تست ارائه شده

گروه حقوق بشر سازمان عفو بین الملل گفت: برخی از رسانه ها شد, مقامات پیشگیری و ضد عفونی اقدامات سخت تر با اشاره انگشتان دست در یک “گروه خاص” از بیماران.

“سازمان عفو بین الملل کره شعبه مصرانه از مقامات و رسانه ها به بتن و انتخابی اقدامات لازم برای جلوگیری از تبعیض و انگ زدن” این گروه گفت.

با توجه به حساسیت مقامات معرفی شده اند آنچه به آنها تماس بگیرید “ناشناس تست” با مردم تنها نیاز به ارائه یک شماره تلفن و نام.

پارک گفت: تعدادی از افرادی که مورد آزمایش قرار گرفته بود دو برابر به عنوان یک نتیجه از این سرویس جدید است.

این هفت فعال سازمان راه اندازی یک گروه به نام های عجیب و غریب علیه COVID-19 برگزار شد یک کنفرانس خبری هشدار می دهند در برابر stigmatizing جامعه خود.

افراد منتظر در صف سهشنبه به آزمایش می شود برای coronavirus در یک آزمایش در ایستگاه Itaewon شبانه منطقه سئول ، (Jung Yeon-Je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کره جنوبی برای اولین بار آشکارا همجنسگرا مجری تلویزیون و صاحب رستوران Hong Seok-cheon آپلود یک عکس از یک Itaewon ایستگاه مترو ثبت نام در Instagram حساب و خواست همجنسگرایان ساکنان تست کنید.

“این زمان برای جمع اوری شجاعت گفت:” هنگ. “من می دانم که نگرانی از ‘تفرج’ بهتر از هر کسی, اما در حال حاضر اولویت این است که سلامت و ایمنی خود و خانواده و جامعه است.”

کره جنوبی به طور گسترده ای مورد ستایش اولیه بیماری همه گیر پاسخ

کره جنوبی شده است به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای اقدام فوری در آن بیماری با تست و تهاجمی تماس با ردیابی به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت های جدید در هفته های اخیر به کمتر از 10 مورد یک روز قبل از این شیوع جدید.

مقامات گزارش 27 جدید کروناویروس عفونت در سراسر کشور از نیمه شب روز دوشنبه پنجم بعد از دو رقمی موارد پس از اولین مورد در کاباره ها نازل شده هفته گذشته.

در تمام کره جنوبی تا به حال 10,936 موارد coronavirus و 258 مرگ و میر.

رئیس جمهور ماه Jae-in به نام بی درنگ اقدام به توانمند سازی KCDC برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما نمی توانیم به تردید در حالی که به دنبال در یک بحران در مقابل از ما,” او گفت:. “ما نیاز فوری به تقویت قرنطینه و سیستم بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>