داکوتای جنوبی و فرماندار خواسته های قبیله رهبران حذف پست های بازرسی راه اندازی برای جلوگیری از گسترش COVID-19

Cheyenne رودخانه سو قبیله و Oglala سو قبیله رهبران رد داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem تقاضا است که آنها حذف پست های بازرسی به منظور تنظیم ترافیک از طریق رزرو خود را راه اندازی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در قبایل زمین.

در اوایل ماه آوریل قبایل’ دولت ها به طور جداگانه تصمیم گرفت برای تنظیم سفر و رزرو خود را از طریق پست های بازرسی. این Oglala سو قبیله بسته پاین ریج هند رزرو به همه افراد غیر مقیم به صورت غیر ضروری سفر هر چند وسایل نقلیه می تواند عبور بدون توقف. این شایانی رودخانه سو قبیله نیز محدود سفر, محدود کردن, غیر-ساکنان از ورود خود را رزرو مگر اینکه در کسب و کار ضروری و یا اگر قبیله ای دولت اعطا کرده است آنها را به یک سفر اجازه. ساکنان و غیر ساکنان ورود به رزرو باید با پر کردن یک پرسشنامه سلامت.

روز جمعه داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem ارسال نامه به رئیس هارولد Frazier از چینن رودخانه سو قبیله و رئیس جمهور جولیان خرس دونده از Oglala سو قبیله خواستار آن است که آنها حذف بازرسی از دولت و بزرگراه های ایالات متحده. Noem گفت: اگر بازرسی ها برداشته نشده است ظرف 48 ساعت او را “اقدام قانونی لازم” با توجه به بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

“ما در حال قوی ترین زمانی که ما با هم کار کنند; این شامل ما نبرد در برابر COVID-19,” Noem در بیانیه ای گفت:. “من درخواست که قبایل بلافاصله متوقف و یا تداخل با تنظیم ترافیک در آمریکا و بزرگراه های ایالتی و حذف تمام سفر از پست های بازرسی.”

در آوریل 8, وزارت کشور اداره امور هند (BIA) منتشر شد به طور موقت هدایت گفتن قبایل برای رسیدن به یک توافق با مقامات دولت قبل از محدود کردن سفر در دولت متعلق به جاده. “نه مشاوره نه توافق میان قبایل و دولت رخ داده است” Noem گفت: در بیانیه ای. “بدون در نظر گرفتن شایانی رودخانه سو قبیله و Oglala سو قبیله تاسیس پست های بازرسی در وزارت امور خارجه و بزرگراه های ایالات متحده برای کنترل و محدود کردن غیر قبیله ای عضو مسافرت.”

اما هر دو Frazier و خرس دونده حفظ است که آنها از قدرت قانونی به پست های بازرسی و آنها قصد ندارند به آنها را حذف کنید.

“ما در حال انجام کاری اشتباه است. ما هر حق قانونی برای انجام آنچه ما انجام می دهیم” Frazier زمان می گوید. “ما فقط در تلاش برای نجات جان و زندگی همه ساکنان این شرط نه فقط ما [قبیله] عضو است.”

هر دو شایانی رودخانه سو و Oglala سو قبیله صادر stay-در-خانه سفارشات و منع رفت و آمد در حالی که ایالت داکوتای جنوبی است.

فریزر می گوید در حال حاضر وجود دارد تنها یک مورد مثبت از coronavirus در شایانی رودخانه سو قبیله رزرو. او می گوید به دلیل ایست بازرسی سیستم آنها می دانند که در آن فرد رفت و آنها که در تماس با.

همانطور که از شنبه وجود دارد حداقل 184 تایید موارد COVID-19 در میان بومیان آمریکایی در داکوتای جنوبی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. شده اند وجود دارد حداقل 3,393 موارد تایید شده در داکوتای جنوبی به عنوان یک کل با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در یک ویدیو ارسال به Facebook در شنبه خرس دونده گفت که Noem بود “تهدید حاکمیت منافع Oglala مردم هنگامی که او صادر اتمام حجت” اما ادامه داد: “ما قبل و برتر حق را خود ما قوانین و اداره می شود ،

او گفت که او معتقد است که قبیله ایست های بازرسی در “کامل” انطباق با بیا این تفاهم نامه پس از آنها “بسته نیست غیر قبیله ای جاده یا بزرگراه متعلق به ایالت داکوتای جنوبی و یا هر گونه دیگر دولت” است و نه قصد خود را برای محدود کردن دسترسی به این جاده ها.

رژیم صهیونیستی. Noem دفتر در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر کرد و گفت که فرماندار نامه به رهبران قبیله ای برای خود صحبت می کنند.

خرس دونده گفت: در این ویدئو که او آگاهانه در ایالت داکوتای جنوبی از “قبیله ای مرزی در برنامه پایش” در موارد متعدد و تنها آموخته Noem نامه از طریق گزارش های خبری و رسانه های اجتماعی.

فریزر می گوید که او معتقد است که قبیله اش است بسیاری از توجیه قانونی از جمله در قبیله خود را قانون اساسی و در Ft. لرمی پیمان از سال 1868 برای سفر خود را بازرسی می باشد. او افزود که همانطور که از هم اکنون شایانی رودخانه سو نه بازرسی “را کمتر از یک دقیقه.”

با توجه به خلاصه ای از چینن رودخانه سو قبیله ایست بازرسی سیاست پست شده در رسانه های اجتماعی ساکنان رزرو مجاز به سفر به مناطق در داکوتای جنوبی که COVID-19 “نقاط داغ” به عنوان طولانی به عنوان آن را برای یک “فعالیت ضروری.” زمانی که آنها بازگشت به رزرو آنها باید با پر کردن یک پرسشنامه سلامت در یک ایست بازرسی. فریزر نیز می گوید که شماره پلاک ها نوشته شده است.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>