آفریقای جنوبی پادشاه متهم پس از تبر حمله

به تازگی paroled پادشاه نلسون ماندلا قومی قبیله بازداشت شده است پس از گفته رفتن در داد و بیداد. او گزارش حمله اعضای خانواده با تبر در کاخ سلطنتی.

آفریقای جنوبی بحث KingBuyelekhaya Dalindyebo, بازداشت شده است و پس از او به اتهام حمله اعضای خانواده با تبر یک کارد بزرگ و سنگین و دیلم یکی از اعضای خانواده رسانه های محلی گفت.

پلیس آفریقای جنوبی بعد تایید کرد که سنتی قبیله ارشد به اتهام خسارت به اموال و حمله توسط ایران ،

55 ساله پادشاه AbaThembu — سنتی قبیله موسس رئیس جمهور نلسون ماندلا — به اتهام حمله پسرش Azenathi و مجروح شدن چند تن دیگر از اعضای خانواده سلطنتی.

در میان کسانی که صدمه دیده بود و قبیله ملکه که دندانها گزارش شکسته پس از ضربه در صورت.

“پادشاه شد و wreaking ویران در این اقدام شاه ، در نظر گرفتن اسناد و پرتاب آنها را در اطراف” Siganeko Dalinyebo پادشاه برادر به خبرگزاری فرانسه گفت.

کرزی در یک کاخ در کیپ شرقی استان که در آن پسرش زندگی می کند.

ادامه مطلب: ساختمان مقرون به صرفه سبز, مسکن, در آفریقای جنوبی شهرستان

راکی رابطه با پسر

پسر پادشاه است که از اقدام شاه پس از پدرش زندانی شد در سال 2015 موفق به فرار از خشونت داد و بیداد توسط پریدن را از طریق یک پنجره گفت: Siganeko.

Dalindyebo و پسرش گزارش شده است که یک رابطه آشفته با Dalindyebo, مبارز پسرش موفقیت او را به عنوان رهبر.

متی Mpahlwa یک مشاور سلطنتی به Dalindyebo, دفاع از پادشاه گفت: “جزئیات آنچه اتفاق افتاده است به محض ورود خود را در کاخ سلطنتی باقی می ماند ناقص” و “اتهامات باقی خواهد ماند اتهامات.”

سنتی پادشاهان نگه رسمی قدرت مدرن در آفریقای جنوبی اما هنوز دریافت بودجه دولت و حکومت بیش از میلیون ها نفر از پیروان وفادار.

ادامه مطلب: سابق جمهوری آفریقای د کلرک خارج آپارتاید نظرات پس از واکنش

حبس و آزادی مشروط

شاه زندانی بوده و پنج سال agoafter دریافت 12 سال حبس برای آتش سوزی, آدم ربایی و تشدید حمله.

Dalindyebo, شد, مجرم تنظیم آتش به خانه قرار دارد که تعدادی از مستاجران که مقاومت کرده بود اخراج.

پادشاه نیز محکوم علنا حمله سه مرد که در حال حاضر شده مورد ضرب و شتم توسط یکی از دستیاران خود و ربودن همسر و فرزندان یکی از افراد خود را که او متهم به مخالف.

Dalindyebo خدمت کرده بود چهار نفر از 12 سال زندان محکوم شد اما حبس خود را در ماه دسامبر پس از جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام کرد در پایان سال گذشته است که دسته بندی خاصی از زندانیان آزاد خواهند شد.

Dalindyebo بود در کنار بیش از 14,600 دیگر زندانیان اعطا “ویژه بهبودی از جمله.”

mvb/mm (AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>