برخی از گرجستان کسب و کار آماده سازی برای بازگشایی به عنوان ایالات متحده coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد به تصویب 50,000

برخی از کسب و کار آماده بازگشایی در گرجستان روز جمعه به عنوان کشور آماده شد برای رسیدن به یکی دیگر از گریم نقطه عطف در گسترش این بیماری همه گیر.

آمریکا مرگ و میر از این رمان coronavirus است که انتظار می رود برای رسیدن به 50000 تا روز جمعه با داشتن دو برابر شده فقط در 10 روز برای تبدیل شدن به بالاترین در جهان با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. این کشور مشخص شده 1,000 مرگ و میر یک ماه پیش در مارس 26.

در مورد 875,000 آمریکایی که قرارداد بسیار مسری تنفسی بیماری COVID-19 است که ناشی از ویروس است. به طور متوسط در حدود 2000 نفر در هر روز این ماه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

درست است تعدادی از موارد است که تصور می شود بالاتر با دولت و مقامات بهداشت عمومی هشدار می داد که کمبود آموزش کارگران و مواد محدود تست ظرفیت.

بیش از 49,300 فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن یک شکل در خط با مورد پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مراقبت در منزل, پرستار فلور bizzy b در کوئینز قصبه شهر نیویورک دون شخصی تجهیزات حفاظتی برای حفاظت از خود و جلوگیری از آلودگی متقاطع در حالی که بازدید از یک مشتری در طول COVID-19 شیوع. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

در مجموع نیز بیش از مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزای فصلی در هفت نفر از نه فصل های اخیر با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). آنفولانزا و میر طیف وسیعی از پایین 12000 در سال 2011-2012 به بالا از 61,000 در فصل 2017-2018.

بالا سرانه مرگ و میر

Coronavirus مرگ و میر نیز به احتمال زیاد بالاتر به عنوان بسیاری متحده تنها تعداد بیمارستان و خانه سالمندان قربانیان و کسانی که در خانه درگذشت. حدود 40 درصد از مرگ و میر رخ داده در ایالت نیویورک, مرکز ایالات متحده شیوع و پس از نیوجرسی میشیگان و ماساچوست است.

اگر چه میزان بستری شدن در بیمارستان و شاخص های دیگر از شیوع این بیماری را شدت شروع به سطح در روزهای اخیر در کالیفرنیا به ثبت بالاترین تک-بعد از دست دادن زندگی به تاریخ روز پنج شنبه با 115 مرگ و میر گزارش شده قبلی در 24 ساعت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواست ساکنان دولت به دنبال اقامت در خانه سفارشات با وجود تعطیلات آخر هفته پیش بینی آب گرم و آب و هوای آفتابی که می تواند وسوسه بسیاری به سواحل است که به طور رسمی هنوز بسته است.

از 20 بالا به شدت تحت تاثیر قرار کشور ایالات متحده رتبه نهم بر اساس مرگ و میر سرانه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. ایالات متحده 1.5 مرگ و میر به ازای هر 10000 نفر. بلژیک رتبه اول را در بیش از پنج مرگ در هر 10000 نفر پس از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان است.

آمریکایی ها ممکن است با عجله به کسب و کار نظر سنجی نشان می دهد

از تنسی به تگزاس به اوهایو به مونتانا یک تعداد انگشت شماری از استانداران سراسر کشور اعلام کرد قصد دارد به سرعت اجازه می دهد تا بازگشایی برخی از محل های کار بود که دستور داده شده است تا بسته به عنوان راهی برای مهار گسترش coronavirus.

برخی از کسانی که طرح های کشیده شده اند آتش از کارشناسان بهداشت عمومی و دیگر فرمانداران که هشدار می دهند که یک زودرس کاهش stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل اعمال شده طی پنج هفته می تواند باعث تجدید افزایش coronavirus موارد است.

آن را نامشخص چقدر فعالیت کسب و کار را دریافت خواهد کرد. رویترز/ایپسوس بررسی در این ماه نشان داد که هر دو حزب اکثریت آمریکایی ها می خواهید برای ادامه به پناهگاه در محل برای محافظت از خود از coronavirus با وجود این تاثیر در اقتصاد است.

چندین نظر سنجی ها نشان داده اند که هر دو حزب اکثریت آمریکایی ها می خواهند به در خانه باقی می ماند برای محافظت از خود از coronavirus با وجود ضربه به اقتصاد است.

سازمان دیده بان l تمرکز شدید بر روی COVID-19 واکسن دیگر عواقب:

وجود نگرانی رو به رشد است که اگر کودکان واکسیناسیون معمول با تاخیر به دلیل COVID-19 پاندمی بیماری های قابل پیشگیری مانند سرخک می تواند تجدید حیات. 2:03

تنها 13 درصد از آمریکایی ها آرای در رادیو فردا نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه گفت: آنها قطعا بازگشت به اماکن عمومی بیش از چند هفته آینده اگر محدودیت برداشته شد در حال حاضر بدون توجه به وضعیت شیوع بیماری است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه است پاک راه را برای سالن های ورزشی ، سالن های بولینگ کوچه و تو و ماساژ سرو به سر کسب و کار در روز جمعه و به دنبال آن سینما و رستوران ها در هفته آینده. کارولینای جنوبی شروع به سهولت محدودیت در روز دوشنبه. فلوریدا افتتاح برخی از سواحل آن جمعه گذشته است.

‘به هیچ وجه امن است’

برخی از صاحبان کسب و کار با وجود ضربه مالی را مجبور به تعطیلی شدند کمتر از مشتاق در مورد بازگشایی فقط رتبهدهی نشده است.

“به هیچ وجه امن است” گفت: Michael Sponsel, 39, صاحب آزادی آرایشگاه در آتلانتا پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است. “نه برای من آرایشگران برای مشتریان من. ما در شماره نگاه کرد و آنها به نظر نمی آید خوب است.”

او به رویترز گفت او برنامه ریزی شده برای نگه داشتن درهای خود را بسته است.

گرجستان ثبت کرده است نزدیک به 850 مرگ و میر ناشی از بیش از 21,000 موارد 11-بالاترین مرگ و میر در میان 50 ایالت آمریکا.

سازمان دیده بان l ‘Give me liberty or give me مرگ!’:

هزاران نفر از مردم نا امید شده توسط مداوم COVID-19 مستند اعتراض در Harrisburg, Pa. در روز سه شنبه. 2:02

دیگران بیشتر خوش مشرب. انجی Bullman گفت: او را بازگشایی او حومه آتلانتا سالن مو در روز جمعه و به طور کامل رزرو شده برای آخر هفته.

“ما به عقب بر گردیم به کار” Bullman گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نظر می رسید به اصرار گرجستان در زمانی که برنامه های خود را اعلام کرد اما در اواسط هفته او گفت: در اخبار روزانه جلسات در کاخ سفید است که آن را “بیش از حد به زودی.”

او گفت: “او “خوشحال” با کمپ های کشور را برآورده نمی کند فاز اول دستورالعمل دولت را تشویق متحده به دنبال در تصمیم گیری چگونه به زندگی اقتصادی بازگشت و نزدیک به ظرفیت.

به جای اجازه شرکت به بازگشایی درهای خود را به مشتریان در برخی از ایالات آمریکا از جمله ویسکانسین و ایلینوی مصرف شد محتاط تر از روش اجازه می دهد تا تجار به انجام جلوگیری از سمت کسب و کار در حالی که نیاز به چهره-پوشش در محل کار.

کیسه های بدن کاهش یافته و در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل

برخی از ایالت ها را تشویق فیزیکی فاصله اما متوقف کوتاه از صدور اقامت در خانه سفارشات از جمله آیووا و داکوتای جنوبی — که هر دیده می شود شیوع بیماری در کلید ملی گیاهان گوشت پردازش — به عنوان به خوبی به عنوان آرکانزاس, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, یوتا و وایومینگ.

رهبران دولت در برخی از این کشورها ذکر شده در پایین در مورد اعداد هر چند سایر حوزه های قضایی دیده می شود که عفونت می تواند در خفا انجام دادن غیر قابل تشخیص برای چند روز.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها احساس درد از این بیماری همه گیر. آمریکا وزارت اطلاعات منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد 26.5 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری بیش از پنج هفته به طور موثر پاک کردن تمام مشاغل به دست آورد در طی چه بوده است, طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است.

در حالی که برخی از idled کارگران استقبال کرده اند حرکت به بازگشایی اقتصاد, دیگران, ترس از بازگشت به قبل از آن است که امن برای انجام این کار به صورت یک دوراهی – بیکاری ایالت قوانین به طور کلی نوار آنها را از جمع آوری مزایای بیکاری اگر آنها حاضر کار گفت: Thomas Smith, استادیار در دانشگاه اموری را Goizueta مدرسه کسب و کار.

“شما درخواست مردم برای قرار دادن زندگی خود را در خط” اسمیت گفت. “این مردم نیست ارتش رنجرز – کسانی که مردم امضا برای مبارزه با. یک آرایشگر نیست.”

اقتصادی درد منجر به یک سطحی از اعتراضات در سراسر کشور توسط کسانی که مشتاق به بازگشت به کار و یا کسانی که متهم متحده از تجاوز خود به آزادی. یکی دیگر از اعتراض از این نوع برنامه ریزی شده بود برای ویسکانسین در روز جمعه.

در روز پنج شنبه های اعتراض از طرف دیگر این طیف سیاسی صورت گرفت. مرکز محبوب دموکراسی عمل سازماندهی یک تظاهرات که در آن مسخره بدن کیسه های قرار داده شد در پیاده رو در مقابل تهمت های بین المللی هتل در سی متهم جمهور انداختن توپ در این بیماری همه گیر در پاسخ به اثر مرگبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>