برخی از مناطق خارج از شهر نیویورک آماده بازگشایی در این هفته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید

مناطق مختلفی از شمال ایالت نیویورک است که نشان داده اند پیشرفت در رام کردن شیوع کروناویروس در حال آماده به تدریج راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در پایان هفته Gov. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

کومو تعطیل ترین فعالیت دولت در تاریخ 22 مارس به عنوان منطقه شهر نیویورک به عنوان یک جهانی همه گیر نقطه داغ, اما شیوع کمتر شدید شده است در دولت شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی است. او گفت: سه ایالت مناطق ملاقات تمام معیار برای باز کردن برخی از فعالیت های کسب و کار پس از مه 15: ردیف جنوبی موهاک دره و دریاچه انگشت.

دیگر ایالت مناطق در حال پیشرفت است و می تواند به دنبال به زودی پس از او گفت.

بازگشایی مناطق هنوز هم نیاز به کار کردن تدارکات مانند ایجاد منطقه ای “اتاق کنترل” برای نظارت بر اثرات بازگشایی.

او همچنین گفت: برخی از کسب و کار و فعالیت های تفریحی از جمله تنیس و محوطه سازی و درایو در تئاتر می تواند در مارس 15, وقتی یک مادر اقامت در خانه سفارش منقضی می شود.

“این گام بزرگ بعدی در این سفر تاریخی ،” فرماندار دموکرات گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: مناطق در دولت مورد نیاز برای دیدار با برخی ایمنی مشخصات قبل از آنها می تواند بازگشایی مانند COVID-19-مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان روند را. (آل Bello/گتی ایماژ)

نیویورک اولین مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی دنبال کشورهای دیگر که در حال حاضر آرام محدودیت.

هفته گذشته کومو گفت: مناطق از دولت می تواند در فاز بازگشایی اگر آنها ملاقات هفت شرایط. COVID-19-مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان نیاز به روند پایین وجود دارد و باید به اندازه کافی تخت بیمارستان برای رسیدگی به افزایش است. استان ها نیز باید به گوشت گاو تا تست و تماس با ردیابی. و کسب و کار نیاز به برداشتن قدم برای محافظت از کارگران است.

اقتصادی بازگشایی خواهد شد در چهار مرحله. اولین کسب و کار است که می تواند باز خواهد شد و شامل ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی با مهار جانبی وانت.

علاوه بر این, محوطه سازی و باغبانی کسب و کار و رانندگی در تئاتر می تواند باز ایالت فرماندار گفت.

Cuomo, هشدار نسبت به خطرات بازگشایی

کومو که به عنوان یک پیشرو ملی صدای در بحران هشدار داد که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند نتیجه معکوس.

“ما در بدترین وضعیت در کشور و تغییر مسیر” کومو گفت. “بقیه ملت این موارد هنوز در شیب.”

کومو گفت: منطقه ای reopenings خواهد بود هماهنگ در سراسر کشور و بستری شدن در بیمارستان و معیارهای دیگر خواهد بود از نزدیک تماشا. اگر “مدار” هستند باعث محدودیت می تواند قرار داده و به جای او گفت:.

“ما فقط آن را بیش از کوه. هیچ کس می خواهد برای رفتن به سمت دیگر کوه” فرماندار گفت.

در اوایل جلسه روز دوشنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که در حالی که پیشرفت در شاخص های کلیدی از شیوع این بیماری تا به حال ساخته شده است این وضعیت نه کاملا که در آن نیاز به اجازه می دهد تا برای آرامش جسمی فاصله گرفته است.

“ژوئن زمانی است که ما به طور بالقوه در حال رفتن به قادر به ایجاد برخی از تغییرات واقعی, اگر ما می تواند همچنان پیشرفت ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>