برخی از آمریکایی ها ممکن است باید صبر کنید تا ماه اوت برای خود محرک بررسی یادداشت می گوید

(واشنگتن) — دولت فدرال انتظار برای شروع به ساخت پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در زیر محرک جدید در اواسط ماه مارس, اما برخی از مردم بدون پرداخت مستقیم اطلاعات ممکن است دریافت چک تا اواسط ماه اوت و یا بعد از آن با توجه به یک یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

سند از خانه راه و وسیله کمیته می گوید IRS را حدود 60 میلیون پرداخت به آمریکایی ها از طریق واریز مستقیم در اواسط ماه آوریل به احتمال زیاد در این هفته از آوریل 13. IRS به واریز مستقیم اطلاعات برای این افراد از خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیاتی.

سپس با شروع هفته مه 4 IRS آغاز خواهد شد صدور کاغذ چک به افراد می گوید: این یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتدپرس روز شنبه. کاغذ چک صادر خواهد شد در نرخ حدود 5 میلیون در هر هفته که به معنی آن می تواند تا 20 هفته به تمام چک. که زمانی خواهد تاخیر برخی از چک تا هفته Aug. 17.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که در حالی که او در ابتدا متعهد به پرداخت آغاز شده و ظرف سه هفته از قانون را تصویب “من در حال حاضر ارتکاب به دو هفته است. ما در حال ارائه در تعهدات ما.”

IRS که او نظارت خواهد اطمینان حاصل شود که “در عرض دو هفته اول پول را در مردم حساب” Mnuchin گفت: در کاخ سفید جلسه.

“این پول مردم خوب اگر آن را نشان می دهد تا در چهار ماه,” او اضافه شده است.

این یادداشت از سوی کمیته دموکراتیک اکثریت می گوید جدول زمانی آن ساخته شده پنج شنبه بر اساس “گسترده مکالمات با IRS و وزارت خزانه داری.” جدول زمانی منوط به تغییر داده بحث های مداوم بین کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“این کمیته همچنان با تمرکز بر حصول اطمینان از واجد شرایط آمریکایی ها دریافت پرداخت خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” این یادداشت می گوید.

پرداخت بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته نجات به قانون امضا مارس 27 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف در مبارزه با نابسامانی اقتصادی از شیوع کروناویروس.

اکثر مردم لازم نیست برای انجام هر چیزی را به پول دریافت کنید.

معکوس یک موقعیت قبلی از دولت گفت: این هفته که امنیت اجتماعی دریافت کنندگان که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی نمی خواهد نیاز به یک فایل بسیار ساده اظهارنامه مالیاتی خود را برای دریافت محرک اقتصادی دولت را بررسی کنید. وزارت خزانه داری گفت که IRS را با استفاده از اطلاعاتی که در فرم SSA-1099 و فرم RRB-1099 به تولید 1200 $در چک تامین اجتماعی و دریافت کنندگان که پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

چک صادر خواهد شد در جهت معکوس از درآمد ناخالص تنظیم شده به این معنی که مردم با کمترین درآمد را دریافت کنید پرداخت برای اولین بار.

کمیته برآورد وجود دارد که 150 میلیون دلار به 170 میلیون مالیات دهندگان ایالات متحده که برگ 90 میلیون به 110 میلیون مالیات دهندگان که یا filers یا nonfilers اما در مورد آنها IRS می خواهد اطلاعات است.

این filers نیاز به دریافت یک مقاله بررسي مگر اینکه خود را پرداخت مستقیم اطلاعات را می توان به روز شده در IRS پورتال. Nonfilers ممکن است نیاز به فایل ساده اظهارنامه مالیاتی و به احتمال زیاد شامل پرداخت مستقیم اطلاعات اگر می خواهید خود را برای دریافت تخفیف به سرعت. IRS تشویق مالیات دهندگان خود را به فایل 2019 را برمی گرداند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

IRS انتظار برای ایجاد یک پورتال در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه است که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان برای پیدا کردن وضعیت خود تخفیف پرداخت و به روز رسانی پرداخت مستقیم اطلاعات این یادداشت می گوید.

هر کسی درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم و کسی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت. این بدان معناست که زن و شوهر پر بازده مشترک دریافت پرداخت کامل — $2,400 — اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص آن چیزی است که آنها در گزارش خود مالیات تحت $150,000.

پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر. کسانی که درآمد بیش از $99,000 یا $198,000 مشترک filers آیا واجد شرایط نیست. این آستانه که اندکی متفاوت هستند برای کسانی که فایل را به عنوان یک سرپرست خانوار.

پدر و مادر را نیز دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

IRS نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick و جاناتان Lemire کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>