یک سرباز که پر از سوراخ در محبوب مرکز خرید در شمال شرقی تایلند به ضرب گلوله چند نفر در روز شنبه, کشته شدن حداقل 20 و مجروح شدن 31 نفر دیگر, مقامات گفت.

پلیس گفت که آنها باید امن بازار و وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت هیچ بیشتر بدن به سمت چپ داخل. اما او افزود: “ما نمی دانیم که آیا وجود دارد هر گونه آسیب و یا مرگ و میر و یا نه.” او نگفت که آیا تیرانداز در بر داشت شده بود.

Anutin گفت: یک دکتر به ضرب گلوله کشته شد در حالی که کمک به یک فرد مصدوم.

مسلح توصیف توسط پلیس به عنوان یک سرباز عصبانی بیش از یک زمین اختلاف در ظاهر به مسلح با تفنگ حمله مبتنی بر دوربین های امنیتی تصویری پخش تایلندی رته تلویزیون. تایلندی رته گفت: این حادثه آغاز شد و در حدود 3:30 بعد از ظهر به وقت محلی.

مدت کوتاهی قبل از نیمه شب پلیس اعلام کرد که آنها تا به حال امن کل بازار در شهر ناخون راتچاسیما. آنها منتشر شد عکس از افسران همراهی مردم به خروجی, اما آنها به هیچ اطلاعاتی در مورد فرد مسلح را در محل.

یک افسر پلیس در تماس تلفنی گفت که این سرباز در ابتدا از کشته شدن یک سرباز دیگر و یک زن و زخمی شدن یک سوم شخص ظاهرا بیش از یک زمین اختلاف است.

تماشا کنید: تایلندی خریداران فرار از مرکز در تیراندازی داد و بیداد

خریداران فرار از صحنه پس از یک سرباز رفت و در یک تیراندازی مرگبار ولگردی و قانونی شکنی و پناه در یک مرکز. 0:28

شهر و محله افسران پلیس که نخواست شناسایی شود چرا که آنها مجاز به انتشار اطلاعات گفت: انسان در زمان تفنگ از پایگاه خود را و سوار به ترمینال 21 Korat بازار, عکسبرداری در طول راه. چند تای رسانه ها گزارش دادند که او در سفر یک وسیله نقلیه نظامی.

دفاع سخنگوی وزارت سرهنگ ژنرال Kongcheep Tantrawanich شناسایی متهم به عنوان گروهبان. Jakrapanth Thomma.

مشکوک ارسال شده به روز رسانی به Facebook صفحه طول داد و بیداد با اظهارات از جمله “هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” و “من باید بدهد؟” در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.”

او تصویر پروفایل او نشان می دهد که در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله.

شناسایی مظنون به عنوان گروهبان. Jakrapanth Thomma و توصیف او به عنوان یک سرباز عصبانی بیش از یک زمین اختلاف است. (تایلندی به جرم سرکوب بخش از طریق بی بی سی)

در عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از خود در Facebook صفحه مشکوک دیده می شود پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

تصویری گرفته شده خارج از مرکز و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد در افرادی که از پوشش در یک پارکینگ به عنوان اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند.

بازار تعطیل شد و این خیابان خارج بسته شد در حالی که مقامات تلاش برای پیدا کردن فرد مسلح و نجات خریداران در داخل.

این بود وحشتناک’

در مراحل اولیه مردم مطمئن بودند چه اتفاقی می افتد.

Nattaya Nganiem که یک ویدیو از خارج از بازار که در آن صدای شلیک گلوله شدند شنیده بازگو آنچه که او تجربه کرده است.

“ما فقط در سمت چپ بازار پس از ما تا به حال وعده غذایی ما است. در حالی که ما در ماشین ما در طرف مقابل ما شنیده صدای بلند و پس از آن ما می توانید ببینید مردم شروع به اجرا کردن. برای اولین بار من تو را دیدم یک زن اجرا از بازار قاه. سپس یک موتور سیکلت سوار در مقابل او فقط زد و سمت چپ موتور سیکلت خود را وجود دارد.

تایلند نیروهای امنیتی را پوشش پشت یک آمبولانس که آنها در تعقیب یک فرد مسلح در یک مرکز خرید پس از تیراندازی و کشتار در مقابل ترمینال 21 مرکز خرید در Nakhon Ratchasima, تایلند در روز شنبه. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

“من فکر می کردم چه اتفاقی می افتد ؟ سپس ما شنیده چندین شلیک شد. این مرد موتور سیکلت احتمالا تا به حال دیده مسلح از جایی که او بود. … ما نمی تواند ببینید مسلح اما ما می تواند شنیدن صدای تفنگ. این وحشتناک بود. ما فقط در داخل داشتن شام و فرزند من بود و گرفتن غیر منتظره ای بی قرار همین دلیل است که ما به سمت چپ در غیر این صورت ما را گیر شده است در داخل وجود دارد. من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد در شهر من. منظورم این مرکز خرید وجود ما تقریبا هر روز دیگر. “

هنگامی که او به خانه آموخته و آنچه اتفاق افتاده بود او غش او گفت:.

Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat است که در حدود 250 کیلومتری شمال شرق پایتخت تایلند, Bangkok. این یک hub برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است.

ترمینال 21 Korat بخشی از یک زنجیره ای تایلند مراکز خرید اجرا شده توسط بانکوک مبتنی بر توسعه دهنده ملک LH بازار و هتل Co. این مراکز از ویژگی های طبقه مدل بعد از شهرستانها عمده در سراسر جهان است.

اندازه بازار مطرح شده یک چالش برای نیروهای امنیتی به عنوان آنها سعی در جذب مسلح. آن را شامل هفت خرده فروشی اصلی طبقه, از جمله یکی در زیر سطح زمین و نمرات از مغازه ها و رستوران ها. همچنین خانه سینما در طبقه بالا.

بسیاری از مراکز خرید در تایلند از جمله ترمینال 21 است اسم در بانکوک باید آشکارسازهای فلزی و دوربین های امنیتی در ورودی های سرنشین دار توسط لباس شخصی اما غیر مسلح و نیروهای امنیتی. چک در آن ورود اغلب گذرا است.

وسایل نقلیه مسدود کردن جاده ها در مقابل ترمینال 21 Korat بازار در روز یکشنبه. (Sakchai Lalitkanjanakul/آسوشیتد پرس)

تفنگ خشونت بی سابقه در تایلند است. سلاح گرم را می توان به دست آمده از نظر قانونی و بسیاری از تایلند اسلحه های خود. تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر وجود دارد و گاه به گاه جنگ تفنگ در دور در جنوب این کشور که در آن مقامات برای سال مبارزه طولانی در حال اجرا شورشیان جدایی طلب.

این حادثه درست یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. در آن صورت یک نقاب دار مسلح حمل یک تفنگ با یک صدا خفه کن به کشته شدن سه نفر از جمله دو ساله و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر. یک مظنون یک مدیر مدرسه دستگیر شد کمتر از دو هفته بعد و بنا به گزارش ها اعتراف کرد و گفت به این معنی نیست که به کسی شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im