سیستم عامل رسانه های اجتماعی ادعا اعتدال را کاهش می دهد و آزار و دروغ و توطئه. آن را نمی خواهد

منf ایالات متحده می خواهد برای حفاظت از دموکراسی و بهداشت عمومی آن باید اذعان کرد که اینترنت سیستم عامل باعث آسیب بزرگ و بپذیریم که مدیران مانند مارک زوکربرگ نیست صادقانه در وعده های خود را بهتر انجام دهد. این “راه حل” Facebook و دیگران پیشنهاد کار نخواهد کرد. آنها به معنای منحرف کردن ما.

این خبر در هفته گذشته برجسته هر دو خوب و بد از سیستم عامل مانند Facebook و Twitter. خوب: گرافیک ویدئوها از خشونت پلیس از شهرهای متعدد تبدیل احساسات عمومی در مورد مسابقه ایجاد یک جنبش بالقوه برای پرداختن به مسئله ای گرفتار شده است که این کشور از زمان تاسیس آن. مسالمت آمیز معترضان قوی تر سیستم عامل های اجتماعی برای دریافت پیام خود را در سراسر outcompeting اقلیت است که حمایت برای تاکتیک های خشونت آمیز. بد: امواج دروغ از سیاستمداران ادارات پلیس فاکس نیوز و دیگران را تکذیب کرد واقعیت پلیس به خشونت بیش از حد نقش غارتگران در تظاهرات و هشدار داد busloads از antifa رادیکال. تنها یک ماه پیش منتقدان در معرض, نقش, اینترنت, سیستم عامل در تضعیف این کشور در پاسخ به COVID-19 همه گیر توسط تقویت سلامت دروغ. که دروغ متقاعد میلیون ها نفر که ماسک صورت و اجتماعی فاصله شد فرهنگ جنگ مسائل و نه از بهداشت عمومی راهنمایی که فعال کردن اقتصاد برای بازگشایی با خیال راحت.

اینترنت, سیستم عامل, سخت کار کرده اند برای به حداقل رساندن درک از آسیب از کسب و کار خود را. هنگامی که با چالش مواجه شده است که آنها نمی تواند انکار کند یا منحرف خود را پاسخ است که همیشه یک عذرخواهی و یک وعده به انجام بهتر. در مورد Facebook دانشگاه کارولینای شمالی محقق Zeynep Tufekci ابداع اصطلاح “زوکربرگ را 14 سال عذرخواهی تور.” اگر به چالش کشیده به ارائه یک نقشه راه فناوری اجرائی اهرم مات طبیعت از سیستم عامل خود را برای ایجاد توهم پیشرفت در حالی که به حداقل رساندن تاثیر راه حل پیشنهادی در شیوه های کسب و کار. با وجود بسیاری از افشای آسیب ابتدا با نقش آنها در تضعیف یکپارچگی 2016 انتخابات این سیستم عامل همچنان به موفقیت در فریم مسائل در نور مناسب.

هنگامی که تحت فشار به منظور کاهش هدفمند و آزار و دروغ و تئوری های توطئه سیستم عامل در چارچوب این راه حل از نظر محتوا اعتدال دلالت هیچ گزینه دیگری وجود دارد. با وجود چندین امواج با صدای بلند ترویج سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و انسان مدیران هیچ پلت فرم موفق بوده است و در محدود کردن آسیب از محتوای شخص ثالث. هنگامی که مواجه با فشار افکار عمومی برای حذف محتوای مضر, اینترنت, سیستم عامل حاضر برای پرداختن به علل ریشه ای که بدان معنی است که مشکلات قدیمی هرگز از بین برود و حتی به عنوان های جدید توسعه. برای مثال ممنوعیت الکس جونز حذف تئوری های توطئه از سایت های بزرگ اما هیچ چیز برای جلوگیری از سیل محتوای مشابه از سایر افراد است.

این سیستم عامل در پاسخ به هر روابط عمومی چالش با یک عذرخواهی دیگر وعده و گاهی اوقات افزایش سرمایه گذاری در حد اعتدال. آنها آن را انجام داده اند بسیاری از مواقع به من دست داده اند. و در عین حال سیاست مداران و روزنامه نگاران همچنان تا حد زیادی به اجازه دهید آنها را دور با آن.

ما نیاز به شناسایی که اینترنت سیستم عامل در حال کارشناسان در انسان توجه است. آنها می دانند که چگونه برای منحرف کردن اذهان ما. آنها می دانند که ما در نهایت حوصله و حرکت می کند.

با وجود شواهد فراوان به خلاف بیش از حد بسیاری از سیاست مداران و روزنامه نگاران رفتار به عنوان اگر اینترنت سیستم عامل در نهایت کاهش آسیب از هدف آزار و اذیت دروغ و توطئه از طریق محتوای اعتدال. سه دلیل وجود دارد که چرا آن را نمی خواهد انجام این کار: مقیاس تاخیر و قصد. این سیستم عامل هستند. در اخیر سه ماهه Facebook گزارش داد که 1.7 میلیارد نفر از مردم استفاده از آن پلت فرم اصلی در هر روز و حدود 2.3 میلیارد دلار در سراسر آن چهار عامل است. آنها را فاش نمی کند تعداد پیام های ارسال شده در هر روز, اما از آن است که به احتمال زیاد در صدها میلیون نفر اگر نه یک میلیارد یا بیشتر فقط در Facebook. سرمایه گذاری های قابل توجهی در هوش مصنوعی و انسان مدیران نمی تواند جلوگیری از میلیون ها مضر پیام از طریق گرفتن.

دومین مانع این است که زمان تاخیر که توصیف زمان آن طول می کشد برای اعتدال به شناسایی و حذف مضر پیام. هوش مصنوعی کار می کند به سرعت در حال, اما انسان ها می توانند چند دقیقه یا چند روز. این به این معنی تعداد زیادی از پیام ها را به گردش برای برخی از زمان قبل از اینکه در نهایت حذف شدن. آسیب رخ خواهد داد که در فاصله زمانی. آن را وسوسه انگیز را به تصور کنید که هوش مصنوعی می تواند همه چیز را حل کند اما این یک راه طولانی ، هوش مصنوعی سیستم های ساخته شده بر روی مجموعه داده از سیستم و آنها هنوز قادر به تفسیر متفاوت از مطالب مانند گفتار نفرت.

نهایی – و مهم ترین – مانع برای محتوای اعتدال است که قصد. حقیقت غم انگیز این است که محتوای ما خواسته اینترنت سیستم عامل برای حذف فوق العاده ارزشمند و آنها نمی خواهند به آن را حذف کنید. به عنوان یک نتیجه از قوانین برای هوش مصنوعی و انسان مدیران طراحی شده برای تایید مطالب به همان اندازه که ممکن است. به تنهایی در میان سه مسائل را با اعتدال قصد تنها می توان با قوانین و مقررات.

مجاز رویکرد به مطالب دارای دو مزایای زیادی برای سیستم عامل های: سود و قدرت. مدل کسب و کار از اینترنت سیستم عامل مانند Facebook, Instagram, YouTube, Twitter است که بر اساس تبلیغات ارزش آن بستگی به مصرف کننده توجه است. که در آن رسانه های سنتی, خواص ایجاد محتوا برای مخاطبان انبوه, اینترنت, سیستم عامل, بهینه سازی محتوا برای هر کاربر به صورت جداگانه با استفاده از نظارت برای فعال کردن فوق العاده دقیق هدف قرار دادن. تبلیغ معتاد به دقت و راحتی ارائه شده توسط اینترنت سیستم عامل است. هر سال آنها تغییر همیشه بزرگتر درصد از هزینه های خود را به آنها که از سیستم عامل مشتق عظیم سود و ثروت است. محدود کردن تقویت هدفمند و آزار و دروغ و تئوری های توطئه را کاهش تعامل و درآمد.

قدرت را در فرم از نفوذ سیاسی یک جزء ضروری از موفقیت برای بزرگترین سیستم عامل های اینترنت. آنها در همه جا حاضر است که باعث می شود آنها را در معرض سیاست است. تنگ تراز با قدرتمند تضمین موفقیت در هر کشور که منجر سیستم عامل برای حمایت از authoritarians از جمله آنهایی که حقوق بشر را نقض. برای مثال Facebook را فعال کرده رژیم تراز نسل کشی در میانمار و حمایت دولت سرکوب در کامبوج و فیلیپین. در ایالات متحده Facebook و سیستم عامل های دیگر نادیده گرفته اند و یا تغییر نظر خود را از خدمات به فعال کردن تهمت و متحدان خود را به استفاده از پلت فرم در راه است که به طور معمول خواهد بود ممنوع است. برای مثال هنگامی که روزنامه نگاران در معرض تهمت کمپین تبلیغاتی که نقض Facebook شرایط استفاده از خدمات, با, دروغ, Facebook تغییر آن شرایط و ضوابط سرویس به جای کشیدن تبلیغات. علاوه بر این Facebook را انتخاب و به دنبال توییتر سرب با قرار دادن یک هشدار ایمنی بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست که وعده داده شده خشونت در این رویداد از غارت.

با تشکر استثنایی خود را با هدف قرار دادن سیستم عامل نقش مهمی در کمپین جمع آوری کمک های مردمی و ارتباطات برای نامزدها از هر دو طرف. در حالی که دلار در حال معنی دار به سیستم عامل آنها مشتق قدرت و نفوذ خود را از بازی در یک نقش اساسی در سیاست های انتخاباتی. این درست است به خصوص برای Facebook.

در حال حاضر سیستم عامل هیچ مسئولیتی در قبال آسیب های ناشی از مدل کسب و کار خود. الگوریتم خود را ادامه خواهد داد برای تقویت محتوای مضر تا زمانی که انگیزه های اقتصادی به انجام در غیر این صورت. راه حل این است که برای کنگره برای تغییر انگیزه با اجرای یک استثنا به بندر امن از بخش 230 قانون ارتباطات نجابت برای الگوریتم تقویت محتوای مضر و تضمین حق طرح دعوی علیه سیستم عامل برای این آسیب برساند. این راه حل نیست تجاوز در متمم اول قانون اساسی حقوق به عنوان سیستم عامل رایگان به ادامه موجود خود را به شیوه های کسب و کار جز با مسئولیت مضرات.

با تشکر از COVID-19 و تظاهرات مصرف کنندگان و سیاست گذاران به مراتب آگاه تر از نقشی که اینترنت سیستم عامل در تقویت دروغ. برای اولین بار در یک نسل وجود دارد حمایت هر دو حزب در کنگره برای بررسی به بخش 230. وجود دارد افزایش حمایت عمومی از قوانین و مقررات.

ما نیازی به قبول دروغ به عنوان هزینه دسترسی به اینترنت سیستم عامل است. مضر تکثير نتیجه کسب و کار گزینه های است که می تواند تغییر کند. این است که به ما و به نمایندگان منتخب ما را که اتفاق می افتد. همه گیر و عدالت اجتماعی تظاهرات تاکید بر ضرورت انجام این کار است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>