اجتماعی فاصله در فیلم: چگونه سینما زنجیره ای در حال تلاش برای مقابله با کروناویروس

(نیویورک) — فیلم تئاتر به مدت طولانی در عمل به عنوان یک پناهگاه در زمان جنگ و رکود است. صفحه نمایش خود را سوسو عملا دارد به قرن گذشته است. اما coronavirus ارائه یک مورد نادر و یک بحران حاد برای یک رسانه در حال حاضر در معرض خطر ظهور جریان خدمات.

با چند مورد استثنا سینما در سراسر شمال امریکا باقی مانده باز در حالی که برادوی تئاتر عرصه ورزش و موزه ها بستن درهای خود را برای کمک به محدود کردن گسترش از coronavirus.

ادامه مطلب: در اینجا این است که چگونه سریع Coronavirus می تواند با آلوده کردن بیش از 1 میلیون آمریکایی

در حالی که استودیوهای هالیوود را لغو ترین فیلم های آینده این آخر هفته در حال رفتن به جلو با یک تخته سنگ از نسخه های جدید و holdovers. بزرگترین زنجیر هستند و همه عامل هر چند برخی از تئاتر هستند و مصرف غیر معمول احتیاطی.

برای مقابله با گسترش coronavirus the Alamo Drafthouse است که سازماندهی “صندلی جدایی” سیاست همراه با تمیز کردن تئاتر در میان نشان دادن است. تئاتر زنجیره درخواست هر گروه از علاقمندان به سینما را ترک صندلی های خالی خود را به طرف یک اندازه گیری نیز مصوب ایرلند شمالی بزرگترین غرفه Omniplex. سازمان جهانی بهداشت پیشنهاد شده حفظ متر (یا حدود سه فوت) فاصله بین مردم است.

تئاتر نیز تنظیم به ممنوعیت اجتماعات بزرگ در برخی موارد بسته بزرگتر تئاتر و یا محدود کردن تعداد حداکثر بلیط خریداران در هر صفحه نمایش.

AMC تئاتر و Regal Cinemas این کشور در دو تا از بزرگترین زنجیره های روز جمعه هر گفت: آنها را پر کنید خود را در تئاتر بیش از 50٪. AMC گفت آن آغاز خواهد شد سیاست های شنبه و نگه داشتن آن تا پایان مارس برای کمک به تسهیل اجتماعی فاصله. در سالن بزرگتر زنجیره ای دیگر نمی خواهد به فروش بیش از 250 بلیط برای نشان دادن.

این ممنوعیت در برابر جمعیت زیادی متفاوت است در سراسر کشور و به سرعت در حال تغییر وادار استراتژی های مختلف برای سینما در نقاط مختلف کشور است. کالیفرنیا ممنوعیت ممنوع بیش از 250 نفر در یک فضای واحد است. نیویورک محدودیت تجمعات به 500. اوهایو قرار می دهد و تعداد آن در 100 نفر است. بیشتر متحده به احتمال زیاد به تصویب بیشتر ممنوعیت در آینده نزدیک به عنوان دولت کار را به constrict انتقال ویروس است.

تنها جایی که سینما مناسب به رشد عقب نشینی نیست به عنوان روشن به عنوان برخی از موارد دیگر. سینما می تواند IMAX صفحه نمایش است که به جای توده ها و یا هنر خانه تئاتر است که بزرگتر از یک رستوران. در نیویورک, دانلود فیلم تئاتر در مرکز لینکلن, MoMA و یعقوب سوختگی مرکز فیلم در وستچستر را توقیف. اما تئاتر در اطراف و حتی شیوع نقاط مانند سیاتل, واشنگتن و نیو راشل نیویورک همچنان به کار از جمله شاهوار تئاتر در نیو راشل.

در بسیاری از نقاط جهان سینما در حال حاضر توقیف. چین و جهان, دومین فیلم, بازار, بسته آن تئاتر بیش از یک ماه پیش. اخیرا ایتالیا و هند و یونان و لهستان, لبنان و کویت به دنبال کت و شلوار. در روز جمعه, اروپا, گسترش سینما shutdown در بسیاری از سالن های تئاتر در اسپانیا و آلمان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در دانمارک و نروژ است.

در روزهای اخیر عمده استودیو خورند انتشار بیشتر ماه های مارس و آوریل منتشر شده از جمله اوراق قرضه فیلم هیچ وقت به مرگ, مولان, یک محل آرام بخش دوم و حتی برخی در تابستان منتشر شده بود جدیدترین “سریع و خشمگین” قسط F9.

اما آخر این هفته فیلم شد و مصمم از جمله به تازگی منتشر شده خونبه سونی پیکچرز’ Vin Diesel کتاب های کمیک اقتباس; Lionsgate مسیحی عاشقانه من هنوز بر این باورندو Blumhouse ترسناک طنز شکار. بودجه بازاریابی اغلب بیش از تولیدات هزینه برای امروز ، یک بار یک فیلم را ارتقاء بودجه صرف بازگشت پرهزینه است.

ادامه مطلب: در داخل ساخت شکاراز مفهوم به بحث

“اگر شما به درخواست من اگر من تا به حال یک توپ کریستال است که در حال حاضر زمان خوبی برای انتشار یک فیلم ؟ پاسخ این است که هیچ” گفت: شکار تولید کننده Jason Blum در مصاحبه هفته گذشته است. “اما وجود دارد هیچ راهی برای معکوس کردن آن از آنجا که شما صرف رسانه ها و شما رو برای رفتن به جلو.”

و علاقمندان به سینما هنوز هم نشان البته در اعداد کوچکتر. آخرین آخر هفته داخلی دفتر جعبه در حالی که کمتر از حد انتظارات بود تا کمی از آخر هفته قبل. این آخر هفته است که مطمئن شوید که به یک داستان متفاوت پس از تعطیلی گسترده در سراسر زندگی عمومی و درک رو به رشد این بیماری همه گیر را تهدید.

هنوز چند صد هزار آمریکایی رفت به سینما در روز پنج شنبه. از پیکسار انتشار به بعد چراغ همه فیلم با $1.9 میلیون یکشنبه در آمریکای شمالی تئاتر; خون باز با 1.2 میلیون دلار در روز شنبه را نشان می دهد; این مرد نامرئی ساخته شده $1.1 میلیون.

پس آخر این هفته اگر چه تئاتر — باید از آنها باقی می ماند باز ممکن است گرسنگی فیلم بازی. تنها انتشار گسترده هنوز هم در این برنامه در چند هفته آینده است که عضو شورای نظارت مدت در سراسر جهان تور در آوریل 10, آخر هفته عید پاک. کسانی که حرکت در آمد همراه با توقف بسیاری از live-action تولیدات و پارک.

جف باک ارشد رسانه های تحلیلگر غرفه روابط کمک های مالی که از زنجیره های بزرگ باید یک تصمیم دشوار است با توجه به سطوح مختلف از coronavirus نگرانی در سراسر ایالات متحده اما او مظنون تئاتر خواهد شد پس از تعطیلات آخر هفته.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

“این خیلی پیام می فرستد: برای تلفن های موبایل بسته است گفته باک به نقل از پاک انتشار تقویم. “نوشتن بر روی دیوار. و آن را نمی تواند در یک زمان بدتر برای این صنعت است. آن را در حال حاضر در یک نبرد برای چشم با پخش آنلاين خدمات. برای آینده قابل پیش بینی جریان خواهد بود ،

زنجیره ای بیشتر به دنبال اطمینان از علاقمندان به سینما که تئاتر صندلی و امتیازی مناطق هستند که به طور کامل و غالبا تمیز. Cineplex کانادا بزرگترین زنجیره ای گفت: آن را با استفاده از پیشرفته روش تمیز کردن. در یک گزارش درآمد سه شنبه Mooky Greidinger مدیر اجرایی Cineworld شاهوار, شرکت مالک گفت: این ویروس به حال تاثیر آن در کسب و کار “به مواد درجه است.”

“من البته آگاه از احتمال این که حوادث می تواند به توسعه منفی بسیار به سرعت و تغییر این موقعیت در کوتاه مدت گفت:” Greidinger “اما من با اعتماد به نفس باقی می ماند که این بحران در نهایت تصویب و که سینما صنعت نمایشگاهی همچنان نقش عمده ای در ارائه سرگرم کننده, خنده, شادی و شادی را به میلیون ها نفر از فیلم اختصاصی طرفداران, فقط به عنوان آن را برای بیش از یک قرن است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. سازمان جهانی بهداشت مردم را به شستن دست اغلب و به طور کامل و اجتماعی را حفظ فاصله.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>