ستاره فوتبال الکس مورگان تولد نوزاد دختر فقط در زمان برای روز مادر

متحده آمریکا تیم ملی فوتبال ستاره الکس مورگان تبدیل به یک مادر فقط در زمان برای روز مادر.

مورگان اعلام کرد که روز شنبه در رسانه های اجتماعی است که او به هنگام تولد به دختر چارلی النا Carrasco در 11:30 صبح پنج شنبه. چارلی وزن 8 پوند 5 اونس.

“او ساخته شده ما صبر طولانی تر از انتظار می رود, اما من باید شناخته شده او خواهد آن را انجام راه خود را و راه خود را تنها. من سوپر کودک ماه” مورگان نوشت: در یک Instagram post.

مورگان و شوهر Servando Carrasco که یک هافبک برای LA Galaxy اعلام کرد در ماه اکتبر کردند که در انتظار اولین فرزند خود را در ماه آوریل است.

“چارلی النا Carrasco ما شما را خیلی دوست دارم دختر عزیزم. الکس شما مانند یک جنگجو. 5/7/20 — بهترین روز زندگی من” Carrasco نوشت: در یک Instagram post.

مورگان تیم که برنده جام جهانی در تابستان گذشته در فرانسه. او امیدوار به بازگشت به تیم زیر او مرخصی زایمان در زمان بازی های المپیک توکیو در سال 2021. او فصل را با اورلاندو غرور ملی فوتبال زنان لیگ کوتاه قطع شد و سال گذشته با مصدومیت زانو.

او و Carrasco ملاقات در دانشگاه کالیفرنیا که در آن هر دو بازی فوتبال. آنها ازدواج کرده بودند در آستانه سال جدید در سال 2014.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>