بنابراین شما می خواهید برای خرید یک انتخابات ؟

میلیاردر مایک بلومبرگ آن را روشن ساخته است او در حال رفتن به سعی کنید به خرید و ریاست جمهوری است. مبارزات انتخاباتی خود را صرف بیش از $188 میلیون از پول خود را فقط در سه ماهه آخر سال 2019 بیش از همه نامزدهای دیگر ترکیب شده و او در حال حاضر صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات است. او می گوید که او آماده است به صرف یک میلیارد دلار از دلار خود را به 61 میلیارد دلار ثروت.

اگر او در حال رفتن به خرید این انتخابات هر چند او حداقل باید آن را انجام دهد به طور مستقیم.

تا کنون اساسا تمام بلومبرگ پول در حال رفتن به بسیار پرداخت می شود مشاوران سیاسی و به غول آگهی خرید و کارگردانی به شبکه های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی شرکت ها. مطمئن شوید که او ارائه شده است در $150 برای افراد متوسط با موارد زیر در رسانه های اجتماعی به سعی کنید به او را به نگاه محبوب است اما این firehose از کمپین پول بیشتر به مردم و شرکت های با مقدار زیادی از پول در حال حاضر. بیایید حداقل مطمئن شوید که برخی از این سونامی از پول نقد trickles.

چه بلومبرگ باید انجام دهید این است که تعهد به اختصاص مبلغ 5 به علت ارزش برای هر $1 دلار او صرف در مبارزات سنتی تاکتیک. این امر انجام چهار چیز است:

1. اجازه دهید او را بی شرمانه سعی کنید برای خرید این انتخابات به طور مستقیم با قرار دادن پول در کلید رای دهندگان جیب.

2. اثبات او است که جدی در مورد طرح خود را برای افزایش مالیات بر ثروتمندان را مانند خود پس از 5 میلیارد دلار است که به راحتی چقدر بیشتر او را پرداخت کرده اند اگر مالیات خود را برنامه ریزی شده بود در محل قبل از.

3. اثبات تعهد خود به مسائل خاص که مهم هستند دموکراتیک به رای دهندگان.

4. صفر تاثیر منفی بر زندگی خود را آنجا که حتی پس از 5 میلیارد دلار دور او هنوز هم می تواند یکی از 20 نفر از ثروتمندترین افراد روی زمین است.

بلومبرگ می تواند به اثبات تعهد خود را به تغییر آب و هوا در حالی که آشنائی سه شنبه رای دهندگان توسط امیدوار به شخصا پرداخت به صورت عمده در سیستم حمل و نقل عمومی فارس در این سال آنها را به صورت رایگان در منطقه بوستون ($664 میلیون) منطقه خلیج سان فرانسیسکو ($479 میلیون), لس آنجلس ($285 میلیون) دنور ($149 میلیون) دالاس (63 میلیون دلار) هوستون ($62 میلیون) سالت لیک سیتی ($53.4 میلیون) و آستین ($22.5 میلیون). همه با هم است که هزینه کمتر از $2 میلیارد دلار.

بلومبرگ نیز نشان می دهد حمایت از معلمان و آموزش و پرورش توسط reimbursing هر معلم برای مقدار آنها در حال حاضر در حال خرج کردن از جیب در وسایل مدرسه که حدود 459 دلار در هر معلم است. خواهد بود که تنها در حدود 1.5 میلیارد دلار.

یا بلومبرگ نشان می دهد می تواند نگرانی خود را برای حداقل خوش شانس توسط شخصا پرداخت برای مسکن موقت برای هر unsheltered فرد بی خانمان در شهر لس آنجلس به مدت یک سال است که هزینه فقط $657 میلیون.

و یا تعهد خود را به حقوق باروری به طور مستقیم پوشش هزینه برای 53 درصد از زنانی که پرداخت از جیب برای سقط جنین. این خواهد بود تنها در حدود 320 میلیون.

و یا تعهد خود را به کودکان توسط شخصا پرداخت تمام مدرسه کودکان در زمان غذا بدهی به پایان ناهار بشود این سال است. این نباید بیش از هزینه $100 میلیون.

بلومبرگ می تواند, در واقع همه این چیزها در این سال و هنوز هم صرف 5 میلیارد دلار.

این امر می تواند بسیار بهتر از راه برای بلومبرگ به تلاش برای خرید راه خود را به کاخ سفید و این امر نیز نشان می دهد که چقدر جامعه بهتر می تواند اگر ما اجازه نداد افراد ثروتمند ذخیره کردن تمام ثروت. اگر ما می خواهیم به زندگی می کنند با اواخر امپراتوری روم “نان و سیرک” واقعیت سیاسی که در آن تنها میلیاردرهای می تواند به مبارزه با بیش از کسانی را که در قدرت حداقل ما می پرسند این است که آنها ارائه برخی از کیفیت نان به جای صرف این همه در افرادی که خود را به سیرک.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>