Snoop Dogg معذرت خواهی برای حمله به گیل پادشاه بر کوبه برایانت اتهام تجاوز به عنف سوال

(نیویورک) — پس از روز از تاول انتقاد Snoop Dogg در نهایت عذرخواهی به گیل شاه برای حمله به او را بیش از او در مصاحبه با سابق بسکتبال ستاره لیزا لسلی در مورد دیر Kobe Bryant.

“دو اشتباهات را ندارد ، هنگامی که شما در اشتباه هستید, شما باید آن را تعمیر او گفت:” در یک Instagram پست در روز چهارشنبه.

“پس با این حال گفت: گیل پادشاه من عموم پاره شما را با آمدن شما در یک موهن شیوه بر اساس احساسات از من عصبانی بودن در یک سوال از شما پرسید. Overreacted,” او گفت:. “من باید آن را به کار گرفته راه های مختلف از آن, من مطرح شد راه های بهتر از آن, بنابراین من می خواهم برای معذرت خواهی عمومی برای زبان که من استفاده می شود و تلفن شما را به نام شما و فقط بی احترامی است.”

Snoop Dogg خشمگین بود که “فردا صبح” لنگر آورده اتهامات تجاوز به عنف از برایانت گذشته در مصاحبه با لسلی یک دوست برایانت. بازنشسته لیکرز ستاره شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته همراه با دختر خود و هفت نفر دیگر.

Snoop Dogg رفت و در Instagram و به نام پادشاه خام نام. او همچنین گفت که او بهتر از پشت خاموش “قبل از ما آمده شما” ارسال شده و کشت و توهین به عکس ها و الگوهای رفتاری مورد او.

شاه خودش عصبانی بود در رادیو فردا برای ترویج یک قطعه از چه گسترده مصاحبه در رسانه های اجتماعی که درو واکنش تند و تیز و اتهامات از برخی که او با عبور از خط. پادشاه خود را Instagram پیام هفته گذشته گفت که او می توانید ببینید که چرا مردم ممکن است ناراحت شود اگر آنها فقط دیدم مختصری بخشی از آنچه مورد بحث قرار گرفت.

Snoop Dogg, یک دوست برایانت و سرسخت لیکرز فن بود به سختی و تنها یکی عصبانی پادشاه برای او سوال — LeBron James و حتی بیل کازبی در میان منتقدان او — اما نظرات خود را میان بسیاری التهابی دیده می شود و به عنوان یک تهدید. شاه بهترین دوست, اپرا وینفری گفت که پادشاه شد “به خوبی انجام نمی شود” و تهدید به مرگ به خاطر مصاحبه.

به زودی, بهمن پشتیبانی در آمد برای پادشاه از سر مهر به سابق مقامات دولت اوباما سوزان رایس به برنده جایزه نویسنده Ta-Nehisi Coates که در یک Instagram پست متنبه سیاه مردانی که به او حمله کردند.

“ما با آرامش ابراز تنفر از این سوال. ما بیش از حد ضعیف است ، ما در معرض تهدید است. ما کشیده. و ما حمله کردند,” او نوشت. “این اشتباه است. ما باید می خواهید بیشتر. ما باید بهتر شود.”

Snoop Dogg نیز به شدت انتقاد در مقالات در رسانه ها از جمله یکی که او را متهم کرد از نفرت سیاه.

هفته گذشته Snoop Dogg در پاسخ به برخی از واکنش و تکذیب و تهدید پادشاه اما در چهار پست او ارائه شده کامل عذرخواهی و گفت که او مطرح شده بود بهتر از آن است. او گفت که در این پست عنوان که یک بحث با مادرش او را به راست.

“من معنی نیست که برای آن به مانند آن است. من فقط ابراز خودم را برای یک دوست است که وجود ندارد به دفاع از خود,” او گفت:.

او اشاره کرد که او می داند که برخی از مردم نگاه کردن به او را پس از آن اضافه شده به او اهمیت به عذرخواهی می کنیم.

“هر زمان که شما میکشید تا آن را OK به آن را تعمیر و آن را OK به انسان می گویند که شما در اشتباه هستید,” او گفت:. “من عذرخواهی می کنیم. امیدوارم ما می نشستن و صحبت خصوصی.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>