Snapchat متوقف می شود ترویج تهمت حساب: ‘ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت’

Rev. دانا Beasley هنوز مبارزه برای عدالت, دهه پس از او راهپیمایی را از طریق خیابان های لوئیزویل, کنتاکی با مارتین لوتر کینگ جونیور

بیسلی پیوست معترضان که در نیروی جمعه برای محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس. او گفت: MSNBC را کال پری که “مردم سیاه و سفید شده است به مبارزه با این مبارزه در سال صدها سال و این شرم آور است که در سال 1962 به 2020, من هنوز هم از دیدن همان چیزی که ما هنوز هم نیاز به مبارزه به مانند ما در حال عادی به طور منظم انسان است.”

یک چیز تغییر کرده است و این تنوع در جمعیت است. “من خوشحالم برای دیدن تمام سفید پوستان که در اینجا اعتراض با ما به عنوان ما مارس پایین خیابان” Beasley گفت. “من خوشحالم که که. که راه آن را باید یک مدت زمان طولانی پیش پیاده روی دست در دست هم و بازو در بازو. چیزی که مارتین لوتر کینگ موعظه و می خواستم اما متاسفانه رویای خود شده است کاملا متوجه شدم.”

پس از سالها اعتراض و خواستار تغییر “ما فقط خسته از مبارزه” Beasley گفت. “ما خسته از این مبارزه است. ما خسته از درمان مانند ما مسخر که ما کمتر از مثل ما خاک زیر مردم پا.” او پیشنهاد کرد جوان معترضان مطالعه تاکتیک های است که مدنی در دهه 1960 مانند تحصن و شروع به صحبت کردن با شهرستان و رهبران دولت. “اما بحث ارزان است,” او اضافه شده است. “ما می توانید صحبت کنید در تمام طول روز, اما اگر ما و شما به راه خود بروید و من به راه من و هیچ چیز را تا به حال انجام داده و سپس آن را فقط تلف گفتگو.”

بیسلی راهپیمایی با شاه در سال 1962. او را اغلب به لویی چون برادرش Rev. A. D. Williams, شاه, شد, مذهبی و رهبر جنبش حقوق مدنی در شهرستان ها و با هم آنها خواهد مارس و حضور در تظاهرات. کاترین گارسیا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر