اسلوونی 1 است در اروپا به تماس پایان دادن به آن coronavirus اپیدمی

اسلوونیایی دولت در اواخر روز پنج شنبه به نام رسمی پایان دادن به آن coronavirus اپیدمی تبدیل شدن به اولین کشور اروپایی برای انجام این کار پس از تایید مقامات کمتر از هفت جدید کروناویروس موارد هر روز برای دو هفته گذشته.

مردم در حال حاضر از ورود در اسلوونی از دیگر اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر خواهد بود موظف به رفتن به یک قرنطینه به مدت حداقل هفت روز به عنوان مورد از اوایل ماه آوریل دولت در بیانیه ای گفت.

این کشور از دو میلیون نفر که در مرز ایتالیا و اتریش و مجارستان و کرواسی تا کنون گزارش 1,464 coronavirus موارد و 103 مرگ و میر. این اعلام یک بیماری همه گیر در مارس 12.

“اسلوونی رام کرده است این بیماری بیش از دو ماه گذشته. … امروز, اسلوونی, بهترین اپيدميولوژيک تصویر در اروپا” نخست وزیر Janez Jansa گفت: مجلس صبح روز پنج شنبه.

برخی از اقدامات کمک های اولیه برای پایان دادن به

پایان اپیدمی معنی برخی از اقدامات از جمله کمک های مالی به شهروندان و شرکت های ضربه coronavirus منقضی خواهد شد در پایان ماه مه.

دولت گفت: شهروندان خارجی که نشان می دهد نشانه هایی از عفونت کروناویروس را هنوز هم نمی تواند اجازه ورود به کشور است.

یک قرنطینه حداقل 14 روز در محل باقی می ماند برای افرادی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به جز برای برخی از معافیت ها که شامل دیپلمات ها و مردم در حمل و نقل محموله.

شهروندان هنوز هم باید به دنبال قوانین اساسی برای جلوگیری از امکان گسترش عفونت از دولت گفت: بدون توضیح.

مردم شده اند نیاز به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی ایستاده حداقل 1.5 متر از هم جدا و ضد عفونی کردن دست ها پس از ورود به فضاهای عمومی.

از اواسط ماه مارس اسلوونی بسته شده است همه مدارس, ورزش و موسسات فرهنگی, میله, رستوران ها, هتل ها و مغازه ها به غیر از مغازه های مواد غذایی و داروخانه ها در حالی که لغو حمل و نقل عمومی.

دولت شروع به کاهش آن مستند در مارس 20. حمل و نقل عمومی از سر گرفته شد در اوایل این هفته در حالی که در هفته آینده برخی از دانش آموزان را به مدارس. همه کافه ها و رستوران ها و همچنین هتل ها کوچک تا 30 اتاق اجازه خواهد داشت برای باز کردن در هفته آینده.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>