خواننده و ترانه سرا جان Prine در شرایط با ثبات با COVID-19

نوازنده جان Prine در شرایط پایدار پس از قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه در حالی که تحت درمان COVID-19-نوع

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

نوازنده جان Prine در شرایط پایدار پس از قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه در حالی که تحت درمان COVID-19-نوع علائم و همسرش فیونا Whelan Prine روز دوشنبه گفت:.

خواننده و ترانه سرای خانواده گفت: Prine بود و بدحال. فیونا Prine پیام روز شنبه در رسانه های اجتماعی نشان می دهد وضعیت خود را بهبود یافته بود یک شبه. Prine همچنان در بیمارستان است.

"لطفا ادامه برای ارسال خود را از عشق و نماز او گفت:" در توییتر. "آواز خواندن آهنگ های خود را. ماندن در خانه و شستن دست. جان شما را دوست دارد. من شما را دوست دارم."

Prine یکی از مشهورترین ترانه سرایان از نیم قرن گذشته دریافت یک جایزه گرمی جایزه یک عمر دستاورد این سال است. او ادامه داد: به تور و ضبط شده است.

خبر که سلامتی خود را در معرض خطر بود باعث غلیان احساسات محبت برای Prine. Joan Baez پاسخ با تصویری از او در حال پخش ترانه "سلام وجود دارد" از او ،

دیگر اعضای جامعه موسیقی و مشاهیر از دیگر رسانه ها نیز واکنش نشان داد و در رسانه های اجتماعی.

"ارسال عشق ما به هر یک از خانواده. به امید بهترین ها" توییتی Jason Isbell. "ارسال هر فکر مثبت من را ترک کرده اند راه خود را از جان" نوشت: Seth Meyers. "دریافت خوب به زودی جان!" توییتی Mark Hamill.

فیونا Prine پیش از آن در مارس آزمایش مثبت برای coronavirus و گفت: این زن و شوهر بود و قرنطینه و جدا از یکدیگر است. فیونا Prine که همچنین Prine مدیر روز دوشنبه گفت که او تا به بهبود از COVID-19.

73 ساله Prine یکی از با نفوذ ترین در عامیانه و موسیقی کشور دو بار مبارزه با سرطان. اخیرا او مبتلا به سرطان ریه در سال 2013 بود و بخشی از ریه خارج می شود.

این جراحی تحت تاثیر صدای خود را اما او همچنان به موسیقی و به تور. قبل از شروع این ویروس Prine تا به حال نشان می دهد که قرار است در ماه مه و یک تور تابستان برنامه ریزی شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن