سنگاپور دیوان عالی کشور احکام مواد مخدر مشکوک به مرگ در زوم تماس

(کوالا لامپور, مالزی) — سنگاپور محکوم مواد مخدر مشکوک به مرگ محبوب ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم به دلیل شهر-دولت coronavirus مستند در یک حرکت ناودان توسط یک گروه حقوق بشر به عنوان سنگدلانه و غیرانسانی.

وکیل مدافع پیتر فرناندو گفت: دیوان عالی کشور اعلام پنالتی به مشتری خود را Punithan Genasan از مالزی در یک مجازی شنیدن جمعه. Genasan در زندان بود در حالی که فرناندو و دادستان های شرکت کننده در این جلسه از مکان های مختلف.

یک سخنگوی دادگاه عالی گفت: دادگاه با انجام جلسات و ارائه قضاوت از راه دور برای به حداقل رساندن گسترش ویروس. سخنگوی که کاهش یافته است به شناسایی تحت دادگاه سیاست تایید Genasan مورد اول بود “که در آن حکم اعدام تلفظ شد توسط کنترل از راه دور شنوایی در سنگاپور است.”

ادامه مطلب: چرا سنگاپور یک بار یک مدل برای Coronavirus پاسخ از دست رفته و کنترل آن شیوع

“این بوده است که تنظیم های ساخته شده توسط دادگاه … با ضروری جلسات انجام شده از طریق زوم. ما هیچ شکایت” فرناندو گفت. او گفت که او را ملاقات Genasan روز جمعه برای بحث در مورد درخواست تجدید نظر.

سنگاپور دادگاه حکم داد که Genasan, 37, بود درگیر در قاچاق مواد مخدر در اکتبر 2011. اسناد دادگاه گفت: قاضی در بر داشت او استخدام دو دارو پیک و کارگردانی آنها را به حمل و نقل و تحویل 28.5 گرم هروئین.

سنگاپور اعمال مجازات اعدام برای طیف وسیعی از جرایم از جمله قاچاق مواد مخدر, قتل, آدم ربایی جنگ علیه دولت و استفاده از سلاح گرم است. آن را در دفاع از مجازات اعدام به عنوان یک عامل بازدارنده برای جدی ترین جنایات. بسیاری از موارد مربوط به مواد مخدر.

شهر-دولت تحمیل بخشی از مستند در اوایل ماه آوریل پس از آن را توسط یک موج دوم ویروس عفونت برانگیخته توسط کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ. این گزارش بیش از 29,000 ویروس موارد در میان بالاترین در آسیا اما تنها 22 مرگ و میر. این برنامه به تدریج لغو محدودیت در ماه آینده.

دیده بان حقوق بشر گفت: مجازات اعدام در حال حاضر بی رحمانه و غیر انسانی و با استفاده از زوم به اعلام آن را بدتر می کند.

“این تکان دهنده دادستان و دادگاه آنقدر سخت است که آنها موفق به دیدن که یک مرد در مواجهه با مجازات اعدام باید حق بود در دادگاه حاضر به مقابله با او شاکیان گفت:” گروه معاون آسیا و مدیر Phil Robertson. او گفت: این نگرانی در مورد اینکه چرا سنگاپور است عجله برای نتیجه گیری در این مورد از طریق زوم.

سازمان عفو بین الملل خواست سنگاپور برای لغو مجازات اعدام که آیا اعلام کرد از طریق زوم و یا در فرد است. آن مجازات اعدام مشاور کیار Sangiorgio گفت: سنگاپور است که تنها یکی از چهار کشور که در حال حاضر در حال اجرا مردم برای مبارزه با مواد مخدر و جرائم.

“در زمانی که توجه جهانی است که با تمرکز بر صرفه جویی و حفاظت از زندگی در یک بیماری همه گیر تعقیب و مجازات همه بیشتر شنیع” Sangiorgio گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>