سنگاپور نخست وزیر تصمیم را به اجرا در برابر او

Singapore نخست وزیر Lee Hsien Loong را جدا برادر نمی ایستادگی در جولای 10, انتخابات, از بین بردن بالقوه مانع

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

Singapore نخست وزیر Lee Hsien Loong را جدا برادر نمی ایستادگی در جولای 10, انتخابات, از بین بردن بالقوه مانع برای حزب حاکم به عنوان آن را به دنبال حفظ آن 55 سال گرفتن در قدرت است.

"من را انتخاب کرده اند نه به موضع سیاسی چون من معتقدم سنگاپور نیاز ندارد یکی دیگر از لی" Lee Hsien یانگ گفت: در Facebook پست پس از مهلت نامزدی گذشت. "من نه دنبال قدرت و پرستیژ و یا پاداش های مالی سیاسی ، من امیدوارم که به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر."

جوان لی اطلاعیه به عنوان روز انتخابات لگد سهشنبه تخلیه اعتیاد به مواد مخدره ساخته شده است تا پس از او پیوست و مخالفت با پیشرفت سنگاپور ، این حرکت دامن زد انتظارات او می تواند ایستادن به عنوان یک نامزد وقت حزب خلق کرده است که برنده هر مسابقه پس از استقلال در سال 1965.

"این باعث می شود کمپین کمتر در مورد خانواده و مسائل شخصی و بیشتر در مورد آینده این کشور گفت:" بریجت ویلز افتخاری دستیار پژوهش در آسیا در موسسه تحقیقاتی دانشگاه ناتینگهام مالزی. "او بیشتر سرمایه خارج از به عنوان یک نامزد. این تپه بسیار تند به صعود به پیروزی در سنگاپور و شانس خود را در برنده شدن کم بود."

در حالی که سنگاپور اجازه نمی دهد که به نظر اکثر تحلیلگران انتظار PAP به راحتی پیروزی دوباره در یک مسابقه است که دیدن همه 93 کرسی رقابت توسط حداقل دو طرف فقط برای بار دوم. هنوز هیچ گونه باریک شدن پیروزی خود را در حاشیه می تواند منعکس کننده فرسایش اعتماد به نفس در نسل جدید رهبران به ویژه در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به این بیماری همه گیر.

سنگاپور زمان رهبر مخالفان ganem نبود خوش بینانه است. رئیس حزب کارگران هشدار داد اپوزیسیون می تواند رنج می برند "رفتن" در انتخابات.

"آن زمان ما 16 سال قبل از یک صندلی کاهش یافت و به مخالفان" سینگ گفت: در روز سه شنبه. "پس از آن یک نبرد دشوار است برای رفتن به یک مبارزه دشوار است."

با وجود کاهش به اجرای خود لی 62 را علیه حزب حاکم تاسیس و ساخته شده توسط پدر خود بنیانگذار این کشور تاسیس نخست وزیر که برادر بزرگترش در حال حاضر منجر می شود. خواهر و برادر شده اند مبارزه بیش از املاک و از پدر خود پس از مرگ او در سال 2015 و در رقابت های ریخته شده به دیگر درگیری embroiling جوان لی همسر و پسرش.

'مبارزه برای هر رای'

نخست وزیر لی گفت: برادر خود برخوردار است به صحبت می کنند و مانند هر کس دیگری و عمومی خواهد شد "ارزیابی هستند که ارزش گوش دادن به آنهایی که حس می شود."

"ما در حال مبارزه برای هر رای" لی گفت: در doorstop با خبرنگاران پس از نامزدی خود را پذیرفته بود. "این یک انتخابات عمومی برای مهم ترین مسائل مربوط به این کشور در یک لحظه از بحران است."

مبارزات پیش از جولای 10 رای به احتمال زیاد خواهد شد تمرکز در سنگاپور پاسخ به Covid-19 و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. PAP را مانیفست انتخاباتی عبدالله با توانایی خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران های متعدد احزاب مخالف را در سطح مسائل از جمله افزایش انتظار می رود در کالا و خدمات مالیات و از نو سنگر سازی و بیمه.

خانوادگی, درام

Lee Hsien Loong دارای نشانه های خود را به قصد راه را برای جانشین او پیش از تبدیل 70 در 2022 که به طور گسترده ای انتظار می رود زمان وزیر دارایی هنگ Swee کیات. در حالی که نخست وزیر تا حد زیادی اجتناب دولت رسوایی پس از او در سال 2004 درام خانوادگی شده است برای تولید آب میوه در سال های اخیر است.

این خواهر و برادر که به درگیری بیش از لی کوان یو را خاص خود معروف Oxley جاده ، Lee Hsien یانگ در یک کشمکش حقوقی بیش از اتهامات که او و سنن و اراده و پسرش — استادیار اقتصاد در دانشگاه هاروارد — چهره یک دادگاه اتهام توهین به اظهارات در مورد سیستم قضایی که شد ارسال شده در خصوصی Facebook post.

این خواهد بود که اولین انتخابات برای پیشرفت سنگاپور که تاسیس شد در سال گذشته توسط سابق حزب حاکم شد که اعضای ناراضی با دولت است.

این حزب به رهبری تان چنگ باک سابق PAP نماینده مجلس و نامزد انتخابات ریاست جمهوری باید "مراقب باشید که مبارزات خود را دریافت نمی کند از خط خارج توسط غیر ضروری توجه جوانتر لی که دخالت در مبارزات انتخاباتی می تواند منجر به که خود را بزرگتر از زندگی" و گرفتی کلیدی آن کمپین پیام گفت: یوجین قهوهای مایل به زرد یک تحلیلگر سیاسی و استاد حقوق در دانشگاه.

در اینجا چه چیز دیگری برای نگاه کردن به عنوان نامزد مربع خاموش:

  • معاون نخست وزیر و وزیر دارایی هنگ Swee کیات خواهد شد مسابقه در یک منطقه جدید در شرق در برابر یک گروه به رهبری مخالفان اصلی حزب کارگران.
  • انتخابات خواهد شد از ویژگی های 31 انتخاباتی بخش بودن اعتراض متشکل از 14 واحد-عضو حوزه و 17 نمایندگی گروه حوزه با مجموع 93 اعضای مجلس بازگشت.
  • قانون اساسی تضمین می کند وجود خواهد داشت حداقل 12 مخالفت نمایندگان مجلس در مجلس شورای اسلامی پس از این انتخابات در مقایسه با نه در گذشته قوه مقننه. اگر وجود دارد کمتر از 12 مخالفت اعضای منتخب و غیر مربوط به حوزه های نمایندگان مجلس انتخاب خواهد شد از مخالفان نامزد که بیشترین آرا را دریافت کرد.

–با کمک از Ranjeetha Pakiam, جویس کوه و Chanyaporn Chanjaroen.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب