سیلویا مورنو-گارسیا 6 توصیه های ترسناک و نظری رمان

29 ژوئن 2020 سیلویا مورنو-گارسیا است که نویسنده پرفروش از خدایان جید و سایه. در مکزیک گوتیکاو رمان جدید و

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

سیلویا مورنو-گارسیا است که نویسنده پرفروش از خدایان جید و سایه. در مکزیک گوتیکاو رمان جدید و دوم این سال 1950s, Mexico City debutante پاسخ به تماس برای کمک به با سفر به یک کنترل از راه دور و مستغلات است که بنادر اسرار تاریک.

فراموش نشدنی از خانه تپه توسط شرلی جکسون (1959).

احتمالا بهترین خانه خالی از سکنه رمان تا کنون نوشته شده است — شروع با یکی از بهترین خطوط باز شما همیشه به عنوان خوانده شده. جکسون زیبا و نثر ارائه یک سری از ظریف و در عین حال سرد برخورد با فوقالعاده است. یک ناراضی و زن تنها دعوت به شرکت در یک parapsychological آزمایش در یک عمارت خالی از سکنه. یا فراموش نشدنی در داخل سر خود را?

این Houseguest و داستان های دیگر توسط امپرو Dávila (2009).

تنها به تازگی ترجمه, مکزیکی ترسناک نویسنده امپرو Dávila شناخته شده بود برای ترکیب دنیوی و خوفناک در داستانی کوتاه ارائه داستان جهان است که به نظر می رسد ماهرانه اشتباه و فریزر ، اگر دوست دارید Jackson شما مانند Dávila.

امپراطوری وحشی توسط چری Dimaline (2019).

در این مجموعه رمان در غرب کانادا (و اینجا ورود در جولای) یک زن جستجوها برای او از دست رفته و دچار سردرگمی واعظ که به نظر می رسد درست مثل او اما نمی شناسد. رمز و راز از هویت خود پیچیده تر می شود به عنوان او تلاش mingles با فرهنگ عامه از Rogarou یک گرگینه-مانند موجودی از متیس داستان.

یک طیفی رنگ توسط کریگ Laurance Gidney (2019).

چندین آفریقایی-آمریکایی هنرمندان مشغول به کار در زمان های مختلف در همان شهر خالی از سکنه شده توسط یک روح و یک مشخصی بنفش رنگ است که به نظر می رسد در آثار هنری خود را. یک طیفی رنگ به همان اندازه در مورد هنر به عنوان آن را در مورد وحشت و unwashable میراث نژادپرستی در امریکا است.

رمز توسط Kathe کجا (1991).

یک تصویری-کارمند فروشگاه و دوست دختر خود را کشف یک سوراخ کوچک است که به نظر می رسد منجر به یکی دیگر از جهان است. آنها شروع به آزمایش با کشف خود را ارسال یک دوربین به فیلم چه در داخل و قرار دادن یک شیشه با حشرات در کنار آن. حشرات بیا کمی به عقب جهش یافته. این فیلم به نظر می رسد با تغییر هر یک از مشاهده. تلخ و عجیب مارپیچی از وسواس توسعه.

تنها خوب سرخپوستان توسط استفان گراهام جونز (2020).

طرفداران استفان کینگ آن و پیتر Straub را شبح داستان باید در پیدا کردن مقدار زیادی به عشق در این داستان از دوستان که خالی از سکنه شده توسط supernatural نهاد آنها برای اولین بار مواجه می شوند در جوانان خود را. اما جونز' رمان هیچ کپی و همراه با یک, تازه, پر انرژی, چشم انداز. آیا من ذکر قاتل الک?

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب