نباید کنگره در نظر گرفته شود ضروری?

در سراسر امریکا ضروری کارگران را به خطر می اندازند زندگی خود را در میان یک بیماری همه گیر به نگه داشتن جامعه ما عملکرد. آنها در حال پخت و پز وعده های غذایی ما درمان ما بیمار مراقبت از سالمندان ما ارائه ما منابع زیر ما مواد غذایی تخلیه زباله ما حفظ زیرساخت های ما. و آنها اغلب انجام آن برای پرداخت ناچیز و اندک مزایای.

اما وجود دارد یک گروه از کارگران ضروری است که اساسا نشسته بحران خارج: اعضای کنگره است.

مجلس نمایندگان شده است در زنگ تفریح از مارس 14 و سنا از مارس 26. سنا در نظر دارد به بازگشت آوریل 4 (دوشنبه) که در ابتدا برنامه ریزی برای خانه به عنوان به خوبی. اما پس از آن یک دسته از اعضای خانه با عصبانیت واکنش نشان داد که طرح آوریل 4 بازگشت تاریخ بود scuttled و در حال حاضر روشن نیست که خانه خواهد بود. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) گفت: سیاسی از آن خواهد شد هر زمان که اتاق آماده است را بزرگ بعدی coronavirus امداد لایحه.

در حال حاضر هیچ کس رسما با برچسب congressmembers “ضروری” کارگران است. اما هر کسی می تواند آن شک ؟

جامعه آمریکا در حال غرق شدن در های متعدد با هم تداخل دارند بحران توسط coronavirus بیماری همه گیر. ما در حال خیره کردن بیش از 30 میلیون در ضرر و زیان کار; ما نمی توانیم به اندازه کافی از ماسک و دستکش و هواکش و دیگر تجهیزات کلیدی; میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را; این بیماری همه گیر را تهدید به upend انتخابات عمومی در ماه نوامبر و دولت های ایالتی و محلی هستند barreling نسبت به یک جرم مالی بحران. پس از آن وجود دارد چالش های خاص رو “رسمی” کارگران ضروری: آنها در حال مبارزه سرکش کارفرمایان برای مرخصی استعلاجی و خطر پرداخت و حتی اساسی ایمنی و حفاظتی دنده در worksites. آنها در حال حاضر مجبور به عقب نشینی در wildcat اعتصاب و توقف کار برای محافظت از خود. و به عنوان متحده و محلات بیش از صخره مالی ضروری کارگران که مسئولیت رسیدگی به همه چیز از مراقبت های بهداشتی به بهداشت به آموزش و پرورش در حال گذاشته شدن کلا.

اینها همه مشکلات آمریکایی ها به شدت نیاز حل شد. اما آنها باید حل سیاستگذاری است که بدیهی است که انجام شده توسط ما انتخاب قانونگذاران. و سیاست گذاری است که بسیار دشوار است برای به انجام بسیار کمتر انجام دهید اگر کنگره نیست و در جلسه.

مشخصات فنی اتاق هنوز هم می تواند با تصویب لوایح با اتفاق آرا موافقت در حالی که آنها در زنگ تفریح. اما رسیدن به یک توافق با صفر “هیچ” آرا در دوران شدید حزبی قطبش فوق العاده بالا نوار روشن است. به جای کنگره حل و فصل است به صورت خلاصه ducking بازگشت به واشنگتن به تصویب قانون و سپس absconding دوباره. لایحه هفته گذشته اضافه شده اضافی $320 میلیارد برای کسب و کار کوچک برنامه پشتیبانی به علاوه برخی از پول بیشتر برای بیمارستان ها و تست ها و کسب و کار امداد. همه از آن به طور کامل ناکافی برای چالش ها در دست است. بدتر از چیزی بود که آن را شامل نمی شود در همه: هر چیزی که برای آمریکا و دولت های محلی خطر پرداخت و یا جدید مقررات ایمنی برای کارگران ضروری و یا ملی رای-با-سیستم پست الکترونیکی.

بخشی از مشکل در اینجا بود که به سادگی حزب دموکرات را شکست عصب. آن را جمهوری خواه مخالف برگزاری کمک به آمریکا و ضروری کارگران و دموکرات ها می میرم به سادگی حاضر به تصویب هر چیزی مگر اینکه آن را شامل آن خواسته. خواهد بود که یک coldblooded استراتژی است. اما با یک جمهوری خواه در کاخ سفید سابقه نشان می دهد که رای دهندگان خشم بیش از انفعال دولت می گیرند در ایران سر در نهایت آنها را وادار به غار.

مشکل دیگر این بود که کنگره زنگ تفریح. هفته گذشته لایحه تقریبا به اتفاق آراء در خانه و با یک صدا رای در سنا است. اساسا بدون کنگره واقع بودن در جلسه آن را بسیار دشوار است برای قانون گذاران برای انجام معاملات و حرکت آرا و در نتیجه گسترش امکانات که می تواند شامل یک لایحه است. بدون روند چانه زنی برای کشف کردن که “هیچ” آرا می تواند فراهم شده در هر دو طرف کنگره توانایی در واقع تصویب سیاست هایی که آمریکایی ها باید فوق العاده محدود است. چه حتی بیشتر عجیب و غریب است که این نوع شامل دموکراتیک شکست عصبی و همچنین: آن را در مجلس سنا که تحت سلطه oligarch پسند ایران که به نظر می رسد بیشتر مایل به بازگشت به ادامه مردم آمریکا کسب و کار; آن را در خانه اجرا شده توسط ظاهرا بیشتر پوپولیستی و طرفدار کارگر و حزب دموکرات که می خواهد برای ادامه پنهان شده.

یکی از راه های ممکن به حداقل سهولت این بن بست می تواند یک سیستم به موجب آن congressmembers می تواند بازیگران رسمی آرا از راه دور. که نمی توانید آنها را به صورت چهره به چهره مذاکرات, اما آن را اجازه می دهد تا کنگره به انجام رسمی آرا — بدون اتفاق آرا مورد نیاز — آسان تر و بیشتر در حالی که در ادامه به پناهگاه در محل. اما چنین سیستم خواهد شکستن زمین جدید و رهبران در هر دو طرف و هر دو مجلس مقاوم هستند. روشن نیست که چه مقدار از این مقاومت است که با توجه به مشروع لجستیکی و نگرانی های امنیتی چقدر است با توجه به قانون گذاران شخصی ناراحتی با تکنولوژی و چقدر است با توجه به تمایل مردم مانند مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) خود را برای حفظ قدرت شخصی. (با فردی قانونگذاران منزوی و برش رهبری در هر دو طرف به طور موثر می شود به طراحی اسکناس به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.)

رک و پوست کنده اگر تنها راه برای کنگره به وضع قانون به سرعت و به طور موثر برای قانونگذاران به لحاظ جسمی در کاپیتول هیل و سپس آنها نیاز به لحاظ جسمی در کاپیتول هیل. بله سلامت خطرات واقعی هستند و این کنگره را حضور پزشک توصیه می شود نمایندگان مجلس به بازگشت نیست. اما دوباره در نظر بگیرید روزمره ضروری کارگر: هر مسئول پزشک توصیه یک فروشگاه مواد غذایی صندوقدار بازگشت به کار در میان همه گیر اگر آن را برای جامعه نیاز برای آنها را به انجام کار خود را ؟ چگونه است که ما نیاز به کنگره برای انجام آن کار هر کمتر ؟

همچنین در نظر گرفتن چگونه فوق العاده ممتاز ترین congressmembers نسبت به هر دو ضروری کارگران و آمریکایی ها به طور کلی. سناتورها و نمایندگان پرداخت می شود $174,000 یک سال است. به عنوان 2015 ميانه کنگره آمریکا عضو افتخار 1.1 میلیون دلار ثروت — بیش از 12 بار است که از متوسط خانوار آمریکایی است. اگر کسی از منابع آب و خطرات ناشی از کار در این بیماری همه گیر از آن است که اعضای کنگره است. بقیه از ما کارگران ضروری در حال حاضر در خارج وجود دارد کار را به نگه داشتن امریکا رفتن زیر coronavirus’ بلندی سایه به مراتب کمتر است.

این خوب است که مجلس در نظر دارد به بازگشت دوباره یک بار بزرگ بعدی coronavirus امداد لایحه آماده است به تصویب. اما نیاز به بسیار کمک بیشتر آشکار بود اولین بسته امداد رفت و در درب بیش از یک ماه پیش. کنگره باید در حال حرکت در سرعت نور در حال حاضر. آن زمان برای ما نمایندگان به سهام تا در ماسک و ضد عفونی کننده دست, کشف کردن برخی از اجتماعی فاصله سیاست های خود را برای دفاتر بازگشت به سی و فراموش کار ما انتخاب آنها را به انجام.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>