باید جهان بود نگران ‘انفجاری’ جدید شیوع کروناویروس در پکن ؟

یکs گزارش ظهور جدید COVID-19 شیوع در پکن بازار قدرت از سلامت عمومی پاسخ از مقامات چینی است که تنها پیشی گرفته و با شدت خود را به زبان.

پس از 106 موارد جدید پدید آمده در اطراف Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار پکن جنوب غربی Fengtai—پس از 56 روز بدون هر گونه عفونت های جدید—چینی پایتخت شده است سقوط به آنچه مقامات خواستار “زمان جنگ mode.” برخی از 100,000 اپیدمی کنترل کارگران مستقر شده اند حداقل 29 جوامع محلی قرار داده شده تحت مستند مدارس و امکانات ورزشی توقیف و مقامات مختلف اخراج.

“پکن مواجه است مواد منفجره و متمرکز شیوع” وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی با چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: چین حزب کمونیست (CCP) منادی روزانه مردم را در روز دوشنبه. برخی از 90000 نفر در “میدان نبرد” در منطقه بازار هستند و با توجه به تست.

جدید شیوع—که برای اولین بار بریدن ژوئن 11—در حال حاضر ممکن است پایانی. پس از رسیدن به اوج با 36 مورد جدید گزارش شده در ژوئن 13 و 14 که شمارش کاهش یافته و به 27 روز دوشنبه. (اگر چه چهار مورد گزارش شده در کشور همسایه هبی استان با یکی بیشتر در سیچوان.)

هنوز چین خبري قابل درک است. Xinfadi بازار است که بزرگترین در نوع خود در آسیا و وسیع بیش از 112 هکتار و تامین 80 درصد از پکن کشاورزی تولید و همچنین به عنوان مواد غذایی به دیگر پرجمعیت استان های شمالی. پتانسیل آن هزاران نفر از فروشندگان و کارکنان بندر و انتقال coronavirus نگران کننده است. پژواک ووهان شیوع آغاز شد که در بازار نیز مایه تاسف است.

شدید پاسخ حیاتی برای حاکم چین حزب کمونیست ساخته شده است که بسیار سیاسی داخلی سرمایه با اعلام “پیروزی” بیش از این ویروس در حالی که در غرب (و به ویژه در ایالات متحده) بنیانگذاران. “امنیت و ثبات” پکن “به طور مستقیم مربوط به چشم انداز گسترده تر برای حزب و کشور” چین قدرتمند رئیس جمهور چین گفت: در ماه فوریه است.

“آنها می خواهند به ارسال یک سیگنال قوی به مقامات دولت محلی که اولویت هنوز مطمئن شوید که هیچ مورد جدید و یا مرگ و میر,” دکتر گفت: Yanzhong هوانگ, یک متخصص بهداشت در شورای روابط خارجی در نیویورک

مقامات محلی در بسیاری از نقاط چین در حال حاضر اعمال قرنطینه مورد نیاز در بازدید از پکن و شهروندان هشدار داد در برابر غیر ضروری سفر به پایتخت. گزارش می دهد که یک دسته از وارد سالمون نروژی ممکن است منبع از شیوع منجر به ماهی بودن jettisoned از قفسه های سوپر مارکت در سراسر کشور و بازیگران به طور کلی بیزار بیش وارداتی مواد غذایی.

یانگ پنگ, یک عضو کرونر شیوع پنومونی پیشگیری گروه در پکن مرکز کنترل بیماری ها گفت: دولت چین-اجرا و پخش دوربین مدار بسته که “ارزیابی اولیه این است که آن را مربوط به واردات … آن را می تواند آلوده غذاهای دریایی یا گوشت.”

بیشتر شیوع بیماری های انتظار

جدید شیوع کروناویروس گزارش شده است که کشورهای شل مستند اقدامات—حتی آن دسته از کشورهایی که سرعت عمل و مصمم در اولین مراحل بیماری همه گیر. با وجود به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته COVID-19 پاسخ کره جنوبی تجربه سنبله در اطراف سئول کلوپ شبانه است. در استرالیا حداقل 71 نفر در ارتباط با ملبورن گوشت پردازش مرکز آزمایش مثبت که همان ماه است. در روز سه شنبه نیوزیلند رگه 24 روز با موارد جدید به پایان رسید و پس از دو عفونت های جدید گزارش شد در بازگشت مسافران از انگلستان

وجود دارد, البته, اضافه, خطرات مرتبط با جهان پرجمعیت ترین و تجارت کشور است. پروفسور بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه هنگ کنگ می گوید او انتظار دارد که برای دیدن بیشتر شیوع بیماری در دیگر شهرهای بزرگ در چین بیش از هفته های آینده و یا ماه.

“به نظر می رسد دولت چین است که رفتن به بسیار تهاجمی در توقف گسترش است که به مفهوم دیگر” او گفت:. “است که رفتن به بسیار مخرب برای کسب و کار اگر کارخانه ها هستند که فقط برگشت روی پای خود را تعطیل کرده اند دوباره.”

ماهی قزل آلا لینک است که به احتمال زیاد یک “شاه ماهی قرمز” Cowling اضافه شده drily. اگر چه این ویروس پیدا شد در یک ماهی فیللتینگ مدیره در بازار لوازم ماهی خود را آزمایش منفی مانند دیگر مواد غذایی در بازار به معنی یک کارگر بود که به احتمال زیاد منبع آلودگی است. (در ضمن هیچ همخوانی coronavirus شیوع گزارش شده در منبع مزارع ماهی قزل آلا در اروپا است.) برخی از کارشناسان چینی را پس از وزن به اصرار دارند که هیچ COVID-19 شده در ماهی یافت می شود.

در عین حال دولت چین اصرار بر روی برچسب این یک وارداتی عفونت—ژنوم ظاهرا نزدیک مسابقات اروپایی گونه که از اول کشف شده در ووهان—می افزاید: به درک که کالاهای وارداتی ناامن هستند.

چین واردات حدود 80,000 تن سرد و یخ زده ماهی قزل آلا در هر سال از دارفلفل, نروژ, جزایر فارو, استرالیا و کانادا با توجه به اخبار محلی گزارش. اما در حال حاضر “ما در حال دریافت گزارش از لغو سفارشات [از چین] برای ماهی قزل آلا تازه به بازار به عنوان یک نتیجه از اقدامات برای تست غذا که در حال حاضر اجرا شده” ویکتوریا Braathen, شیلات ایران به نروژی غذاهای دریایی شورای اسلامی گفت: نروژ دولت پخش NRK.

در این میان برخی از کارشناسان بر این باورند که پکن است فشار دادن دکمه وحشت.

هوانگ با اشاره به چند بستری شدن در بیمارستان و مرگ را به عنوان نشانه ای که این آخرین شیوع ممکن است به خصوص گسترده و تماس برای اندازه گیری پاسخ. صحیح سیاست در حال حاضر, او گفت:, برای یادگیری برای زندگی با ویروس و تشخیص دهد که در مقیاس کوچک شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است.

“دولت باید یاد بگیرند به تعادل [عامه] آماده شدن برای اقتصادی و اجتماعی بهبود,” او گفت:. “من کمی متعجب و متحیر شده توسط این واکنش افراطی.”

نوشتن به چارلی کمپبل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>