باید ناتو انجام می شود بیشتر برای مقابله با کروناویروس?

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ می گوید اولویت داد که برای جلوگیری از بحران بهداشت و درمان از تبدیل شدن به یک بحران امنیتی. Teri شولتز به نظر می رسد در این که آیا آن را در حال حاضر خیلی دیر است.

در حالی که سران اتحادیه اروپا dithered ایتالیایی ها درگذشت. دولت خود را به درخواست برای کمک از بروکسل و دیگر پایتخت های بدون جواب رفت برای هفته ها.

در مقایسه با روسیه و چین با عجله به کمک حق بر.

در حال حاضر ناتو و وزرای خارجه در یک نشست مجازی در روز پنج شنبه انتظار می رود به صدور بیانیه ای هشدار بالقوه بازیگران بد نیست به تلاش برای بهره برداری از وضعیت شکننده ایجاد شده توسط اولیه اختلافات و بی نظمی.

“برای یک مدت طولانی هیچ کس چیزی گفت:” الیزابت برا سر از مدرن بازدارندگی پروژه در موسسه سلطنتی خدمات امارات در لندن است. “و پس از آن روس ها در آمد و فرستاده 100 افسران نظامی از پزشکی شاخه ای از نیروهای مسلح.”

برا تاکید کرد که برخی از مفاد عجیب و غریب به نظر می رسید بازی برای ایتالیا را مهم ترین نیاز دارد و بخشی از چینی لوازم ثابت معیوب اما افزود که “اگر شما ایتالیایی شما در حال دریافت هیچ چیز دیگری. من فکر می کنم آن را حس می گویند ما هر چه ما می توانید دریافت کنید.”

بیشتر بخوانید: Sieren چین: کمک با انگیزه های نهان

که واشنگتن ؟

بازنشسته ارتش آمریکا ژنرال بن هاجز که قبلا فرماندهی نیروهای آمریکایی در اروپا است متعجب و متحیر که واشنگتن نیز عقب مانده در پشتیبان گیری از عمده متحد ناتو.

“من نمی تواند توضیح دهد که. من آرزو می کنم مثل جهنم که, در اولین نشانه از مشکلات ما در یک راه مثبت رسیده از,” او گفت:. “ایالات متحده همواره یکی از اولین به نشان می دهد تا پس از یک سونامی پس از زلزله. و من فکر می کنم ما فرصت از دست رفته وجود دارد.”

به نظر می رسید مانند یک فرصت از دست رفته نه تنها به صرفه جویی در زندگی می کند اما برای بهتر محافظت شهروندان اروپایی در برابر این همه بیش از حد آشنا یورش های روسی و چینی دروغ تکثير توسط ایتالیایی و اسپانیایی بعد احساس خشم و رها. رو هیچ رقابت از همکار امدادگران بر روی زمین در روزهای اولیه خود را از حمل و نقل مسکو و پکن پیام رسانی ماشین آلات پمپ روایت است که از آنها برای محاصره شهروندان اروپایی که خود را همسایه نیست.

ادامه مطلب: دروغ و تبلیغات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

سهم از متفقین به ایتالیا و اسپانیا در این میان برداشت اما آسیب اولیه انجام شده است.

“ما باید بیشتر به جلو تکیه” هاجز گفت: “ما باید به فکر می کنم از این به عنوان رقابت در فضای اطلاعات و از آنجا که ما لزوما مورد آن فکر می کنم از نظر اطلاعات رقابت آنها به معنای واقعی کلمه به سرقت برده مارس در ایالات متحده است.”

سرباز سامریان?

برا معرفی به داد راه اندازی آنچه که او غیررسمی خواستار “عملیات خوب سامری.”

“باید آن را یک نگرانی عمده برای ناتو در حال حاضر که یکی از آن سخاوتمندانه ترین و مهم ترین عضو تا به حال به تکیه بر کمک های از روسیه به دلیل همکار کشورهای اروپایی نمی آمد از طریق” او گفت:. توانمند سازی عالی متفقین فرمانده اروپا برای ارزیابی میزان منابع در اختیار به طور مشترک توسط 30 متحدان و اختصاص آنها را به عنوان مورد نیاز خواهد بود کارآمد ترین و عادلانه او اضافه شده است.

“در حال حاضر لحظه ای برای ناتو به اتهام این” او خواست. “من می دانم که ناتو است نه کمک های انسان دوستانه سازمان اما اگر ناتو در پا و در زمان شارژ? چرا که هیچ سازمان دیگری است که قادر به شارژ; هیچ کشور دیگری قادر به شارژ کنند.”

وقتی پرسید که توسط دویچه وله در مورد این امکان در قبل از وزرا نشست دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت که این اولویت این است که مطمئن شوید “بهداشت بحران نمی کند تبدیل به یک بحران امنیتی.” اما او مشتاق در مورد پیشنهادات ناتو می تواند در یک برنامه ریزی مرکزی, نقش, گفت که او انتظار دارد که وزرای خارجه و دفاع به “نگاه به آنچه می تواند انجام شود به ارائه پشتیبانی بیشتر و برای سرعت بخشیدن به حمایت ما است.”

ترابری تقویت متحدان

اتحاد دارای سازه در محل که در حال حاضر شده است به نام به استفاده خاص مشترک استراتژیک هوایی قابلیت بودجه 10 متحدان ناتو و دو شریک کشورهایی که به طور مشترک خود را و عمل سه C-17 محموله های سنگین هواپیماهای ناتو تحت نظارت. رومانی این کشور به استفاده از سهم خود را از ساعت COVID-19-مربوط به ماموریت های اورژانس به جای حمل و نقل نظامی در آوردن تن از تجهیزات خریداری شده از کره جنوبی.

ادامه مطلب: چگونه نظامی آلمان در حال مبارزه با کروناویروس

The Romanian military unloads emergency assistance it purchased from South Korea and shipped with C-130s it shares in a NATO program.

رومانی با استفاده از برخی از آن اختصاص داده شده ساعت در یک مشترک ناتو استراتژیک هوایی قابلیت به کشتی کمک های اضطراری از کره جنوبی.

رومانیایی سرهنگ Costi Spinu گفت: این برنامه تا به حال ثابت شده است بسیار مهم برای کشور خود. “وجود دارد هیچ حس بیشتری از اورژانس از همه ما رو در حال حاضر,” او گفت:. “این بیماری همه گیر است که یک تهدید نه تنها برای سلامت بلکه امنیت ما است. بنابراین من فکر می کنم از طریق نمونه هایی مانند این که ما می توانید ببینید که چگونه ما می توانیم در کنار هم قرار دادن منابع و بهتر است زمانی که ما به کمک یکدیگر به جای تلاش برای به مبارزه تنها توسط خودمان.”

نظامی روسیه: خانه بمانند

اما با همه گیر اولیه عمومی کانون روسیه-ناظران هشدار می دهند که همه به این دلیل بیشتر به ماندن هوشیار.

شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در کشتی های جنگی روسیه ورود متفقین آب و جنگنده وزوز ناتو حریم هوایی. بزرگترین مانور مشترک شامل نیروهای نظامی آمریکا در 25 سال, مدافع 20 می شده اند در حال حاضر در جریان است اما تا به حال به شدت محدود به دلیل ترس از عفونت است. مسائل حساس مربوط به ترکیه, فعالیت های در شمال سوریه از سرگیری آموزش از عراق و نیروهای مسلح و مدیریت بین المللی خروج از افغانستان باید تمام کاهش یافته است پایین تر در دستور کار جهان را قرقره از بحران بهداشت و درمان.

در ضمن بعدی روسیه عمده حمل و نقل تجهیزات پزشکی و ماسک بود که ساخت راه خود را به ایالات متحده در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>