باید بریتانیا در جنوب آسیا جامعه با احتیاط از Brexit?

بسیاری از تحلیلگران دوبله Brexit یک isolationist پدیده ای که می تواند منجر به افزایش نژادپرستی و افراط گرایی در انگلیس. است این کشور در جنوب آسیا جامعه احساس خطر بیش از عوارض جانبی? DW تجزیه و تحلیل.

بریتانیا به پایان رسید نزدیک به 50 سال از ادغام با اتحادیه اروپا و ساخت تاریخی خروج از اتحادیه اروپا (EU) در فوریه 1 سال 2020 است.

تحلیلگران می گویند که مبارزه با تروریسم در اروپا باید یک نگرانی برای بسیاری از خارجی ها زندگی در بریتانیا به دلیل بسیاری از حامیان بریتانیا طلاق از اتحادیه اروپا تمایل به دنبال یک isolationist رویکرد است. مبارزه با تروریسم در اروپا با هشدار دهنده پشتیبانی از راست می سوخت افزایش نژادپرستی و افراط گرایی در انگلیس. اما نظر سنجی ها و مطالعات قبل و بعد از سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی نشان داده اند که بخش قابل توجهی از بریتانیا در جنوب آسیا جامعه به نفع کشور خود جدایی از اروپا و نادیده گرفتن امکان ارسال Brexit بیگانه خروش.

“تعداد زیادی از آسیای جنوبی شده اند و زندگی در انگلستان برای یک زمان بسیار طولانی است. آنها نگرانی های مختلف و دیدگاه نسبت به کسانی که در آسیای جنوبی است که فقط در کشور است. نسل های قدیمی تر است که قطعا در مورد افزایش نژادپرستی و راست افراطی گری به عنوان آنها بر این باورند که مبارزه با تروریسم در اروپا است سوخت این گرایش” sssss یک انسان شناس و محقق در دانشگاه کمبریج گفت: DW.

“اما جدید اقتصادی مهاجران هستند کمتر در معرض نژاد پرستی. آنها بر این باورند که مبارزه با تروریسم در اروپا در حال رفتن به افزایش فرصت های اقتصادی برای آنها” خان اضافه شده است.

برخی از کارشناسان فکر می کنم مبارزه با تروریسم در اروپا ارائه می دهد منحصر به فرد و فرصت های اقتصادی برای آسیای جنوبی — چیزی که ممکن بود با بریتانیا که بخشی از اتحادیه اروپا بلوک.

اسد عباسی یک مدرسه اقتصاد لندن (LSE) فارغ التحصیل تلاش برای توضیح دلایل جنوب آسیا جامعه ضد اروپا تمایلات در یک وبلاگ برای معاون magazine: “ماه ها قبل از همه پرسی, همه صحبت کردم که در Newham [لندن قصبه] — محلی بقال; های آسیایی آرایشگران; مرغ فروشگاه کارکنان; رستوران صاحبان; عوامل املاک و; از underpaid کارگران; مالیات-اجتناب از صاحبان فروشگاه ها — پشتیبانی Brexit. استدلال مشابه: اجاره قیمت بیمه خدمات درمانی [خدمات بهداشت ملی] به نفع کاهش است. سرزنش: مهاجرت” عباسی گفت.

“بیش از این وجود دارد این امید که یک بار در مهاجرت به اروپا متوقف می شود, مهاجرت از کشورهای آسیای جنوبی می تواند راه اندازی مجدد. این یک مبارزه برای منابع بین مهاجران” عباسی استدلال کرد.

ادامه مطلب: به عنوان بریتانیا رای اقتصاد در تعادل آویزان

A view of a butchers selling halal meat in Brixton, south London

با توجه به 2011 انگلستان سرشماری آسیای جنوبی را تشکیل می دهند و تقریبا 5% از کل جمعیت

فرصت های اقتصادی?

Faheem نصرت, یک انگلیسی که در لندن موافق است که مبارزه با تروریسم در اروپا را بیشتر فرصت های اقتصادی به جنوب مهاجران آسیایی اما هشدار می دهد که آنها بعید است به همان در سراسر کشور است.

“آن [فرصت اقتصادی] بستگی به جایی که شما زندگی می کنند در کشور است. آسیایی ساکن در مناطق خارج از شهرهای بزرگ بیشتر خواهد بود ترس از رقابت پست-Brexit. در شهرهای آسیایی جوامع نمی توان در همان راه. آنها به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال محافظه کار خط و سعی کنید جلوتر از لحاظ اقتصادی” نصرت گفت: DW.

بسیاری از جنوب آسیا دانش آموزان در بریتانیا بر این باورند که کمتر مهاجران از کشورهای اروپایی به معنی بیشتر فرصت های تحصیلی و اشتغال برای آنها است.

“مبارزه با تروریسم در اروپا منجر به reinvigoration در کشورهای مشترک المنافع روابط از جمله روابط قوی تر در آموزشی مبادلات بین انگلستان سابق مستعمرات و انگلستان است. جنوب آسیا و آفریقا می توانید انتظار دانش آموزان داده می شود درمان مناسب در آینده نزدیک رهبری تغییر در سیاست های دولت در حمایت از کشورهای مشترک المنافع گفت:” sssss.

ادامه مطلب: Brexit: چرا جنوب آسیا دانش آموزان به دنبال به جلو به آن

نظیر بشارت عیسی یک دانشجوی انسان شناسی در مدرسه اقتصاد لندن گفت: DW که بسیاری از جنوب آسیایی, دانش آموزان فکر می کنم که اگر ورود دانشجویان اروپا کاهش می یابد وجود دارد می تواند فرصت های بیشتر برای آنها. “اما من فکر می کنم این بستگی به مقررات مختلف و تغییرات اگر و زمانی که آنها رخ می دهد. این شامل افزایش در شهریه و جدید سیاست ویزا برای دانشجویان اروپا پس از Brexit فرآیند تکمیل شده است,” او گفت:.

عیسی معتقد است تاثیر Brexit در دانش آموزان نیز مربوط به وضعیت اقتصادی خود را. “دو نوع از جنوب آسیا دانش آموزان در انگلستان: دانش آموزان از خانواده های مرفه و کسانی که تکیه بر کمک هزینه تحصیلی است. اگر Brexit نمی کند در نتیجه افزایش کمک هزینه تحصیلی برای جنوب آسیا دانش آموزان و سپس این امر می تواند بی معنی” عیسی اشاره کرد.

انزوا می تواند سوخت افراط گرایی

کمبریج محقق خان است که جنبه مالی از Brexit است خیره کننده جنوبی مهاجران آسیایی به “کلی راست جهت در کشور است.”

“Brexit است نه لزوما یک نژادپرست پدیده در گفتمان سیاسی اما فعالیت از نرم افزار-مبارزه با تروریسم در اروپا احزاب در بریتانیا تا حدودی هم تراز خود را با گرایش های نژادپرستانه و راست تقسيم شدند. از آنجا که این محور مبارزه با تروریسم در اروپا می تواند خطری برای جنوب آسیا مهاجران در سال های آینده” خان تاکید و اضافه کرد که تجدید حیات ناسیونالیسم در بریتانیا شده است جدی گرفته توسط جوامع است.

ادامه مطلب: Nigel Farage آدرس آلمان را راست AfD

“اتحادیه اروپا ارائه گسترده تر بررسی و تعادل برای ملی گرایی افراطی. وجود دارد می توانست حقوق بشر تجدید نظر به دادگاه عدالت اروپا, به عنوان مثال,” او اضافه شده است.

در حال بنگلادشی هندی و پاکستانی در بریتانیا زندگی می کنند نگران چشم انداز?

“در اواخر 70s و 80s من تجربه نژادپرستی دست اول. سپس در طی 25 سال من تجربه هر چیزی در امتداد آن خطوط فراتر از حجاب نژادپرستی نهادی. اما پس از آن [همه پرسی در] مبارزه با تروریسم در اروپا رخ داده است سه سال پیش و من تجربه یک حمله خشونت آمیز خودم. من اعتقاد دارم که آن را نه لزوما مربوط به نژادپرستی اما نه یک ادعا که این افراد می تواند به برادر” هند کارآفرین نصرت گفت.

بیشتر بخوانید: سازمان ملل متحد: نژادپرستی افزایش یافته است پس از Brexit رای

خان گفت: پس از Brexit انزوا نیز می تواند فشار انگلیس به سمت افراط گرایی است. “همانطور که وجود خواهد داشت هیچ اروپایی, چک وضعیت می تواند منجر به تشدید بیماری در جامعه و روابط. با افزایش سرخوردگی در بخش های خاصی از جامعه مسلمان که قادر به بیان آنها تندرو نمایش به دلیل بزرگ اتحادیه اروپا تاثیر آنها می تواند به طور فزاینده ای سعی کنید به دفاع از خود در آینده است.”

برخی از کارشناسان بر این نظر است که بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا آسیب کثرت گرا مدل اروپایی از ادغام و تنوع فرهنگی است. اگر چه بسیاری از آسیای جنوبی در حال حاضر در حال ریشه کن برای کشور خود جدایی از اروپا این می تواند بسیار مضر برای آنها در دراز مدت است.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر