عکس اخراج به عنوان مهاجران سعی کنید برای عبور به یونان از ترکیه

تیراندازی شنیده می شود از یونانی طرف رودخانه Evros در مرز ترکیه روز شنبه به عنوان مهاجر در تلاش برای عبور از این آبراه به یونان و بحران پناهندگان که با تشدید جنگ داخلی در سوریه منتقل شده به عقب بر روی اتحادیه اروپا آستان.

برخی از مردم دیده می شد wading را از طریق آب در حالی که دیگران استفاده می شود کوچک قایق بادی و ور رفته در سراسر. در اوایل روز شنبه یونانی پلیس با شلیک گاز اشک آور به عقب راندن صدها سنگ پرتاب مهاجران بودند که در تلاش برای عبور از مرز از دولت ترکیه از ادرنه.

تحولات پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز جمعه گفت که مرزهای کشور با اروپا بود باز خوب در یک تهدید به اجازه پناهندگان را در این قاره به عنوان هزاران نفر از مهاجران با حضور در مرز با یونان است.

اکثریت قریب به اتفاق مهاجران بودند از افغانستان و بیشتر مرد بودند اگر چه وجود دارد همچنین برخی از خانواده ها با فرزندان جوان است. ایرانیان عراق, مراکشی و پاکستانی نیز جمع شده بودند.

یونان که دارای روابط پر تنش با همسایه خود ترکیه در بهترین زمان و اولیه دروازه برای صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان از خاورمیانه و آفریقا در سال 2015 و 2016 است تصریح کرد این را حفظ خواهد کرد این دور از مهاجران ،

یونان گفت: آن ارسال پلیس و ارتش به تقویت مرز مشترک خود و تقویت کنترل در امتداد مرز دریایی که در آن 52 گارد ساحلی و نیروی دریایی کشتی های گشت زنی بودند.

مهاجران جمع آوری در ترکیه Pazarkule عبور از مرز با یونان Kastanies در ادیرنه ترکیه در روز شنبه. (Huseyin Aldemir/فردا نیوز)

“دولت به انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از مرزهای خود,” دولت, سخنگوی Stelios Petsas به خبرنگاران گفت:.

آنکارا گفت: در روز پنج شنبه آن را به دیگر شامل صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان زندگی در اردوگاه های پناهندگان پس از یک حمله هوایی در افغانستان جنگ زده ادلب در سوریه به کشته شدن 33 سرباز ترک.

تقریبا بلافاصله کاروان از مردم به نظر می رسد به سمت یونانی زمین و دریا و مرزهای.

مهاجران جمع آوری در ترکیه Pazarkule عبور از مرز با یونان Kastanies در ادرنه. (Huseyin Aldemir/فردا نیوز)

“این هیچ ربطی به با ادلب,” Petsas گفت:, و اضافه کرد که در 24 ساعت گذشته مقامات یونانی به حال مانع تلاش 4000 نفر برای عبور از مرز.

یونان Skai تلویزیون پخش تصویری زنده از ترک سمت شمال مرز مشترک در Kastanies نمایش یونانی با پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور دور در گروه از مهاجران بودند و با پرتاب سنگ و فریاد فحاشی.

رویترز شاهد وجود دارد گفت: حدود 500 نفر در منطقه حائل بین دو پست مرزی و فراتر از آن است که در طرف ترکیه و صدها نفر دیگر.

یک شبه تظاهرکنندگان پرتاب شعله ور تکه چوب در پلیس, تازه کار فیلم برداری توسط یک مقام پلیس در صحنه بود که دیده می شود توسط رویترز نشان داد.

حدود 3000 نفر جمع شده بودند در طرف ترکیه از مرز در Kastanies یک دولت رسمی گفت. Kastanies است فقط بیش از 900 کیلومتری شمال شرق آتن.

مهاجران هستند دیده می شود در جریان درگیری با پلیس در ترکیه Pazarkule عبور از مرز. (Huseyin Aldemir/فردا نیوز)

بدون ارائه شواهد حمایت از اردوغان گفت: برخی از 18,000 مهاجران عبور از مرزهای ترکیه به اروپا پس از کشور “باز کردن درب” در روز جمعه.

پلیس یونان بودند نگه داشتن رسانه ها در مورد یک کیلومتر دور از Kastanies عبور از مرز اما گسترده تر منطقه ای که در آن این دو کشور تقسیم Evros رودخانه نفوذ پذیر تر بود. یک گروه از افغان ها با فرزندان جوان waded در سراسر حرکت سریع آب از رودخانه و پناه در یک کلیسای کوچک است. عبور آنها به یونان در صبح روز جمعه.

“امروز خوب است” گفت: Shir آقا و 30 در انگلیسی دست و پا شکسته. “قبل از, اردوغان, مردم, پلیس, مشکل,” او گفت:. کفش های خود را سفت شد در گل و لای. آن را به حال باران به شدت شب قبل و در اوایل صبح دمای نزدیک به انجماد.

یونان در حال حاضر گفت: این امر تشدید کنترل مرز برای جلوگیری از coronavirus رسیدن به آن جزایر دریای اژه که در آن هزاران نفر از مهاجران در حال زندگی در شرایط بد.

نزدیک به یک میلیون پناهنده و مهاجر عبور از ترکیه به یونان و جزایر در سال 2015 تنظیم کردن یک بحران مهاجرت در اروپا اما این مسیر همه اما بسته پس از اتحادیه اروپا و آنکارا توافق برای متوقف کردن جریان در مارس 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>