مغازه ها نزدیک آثار محافظ به عنوان تظاهرات علیه خشونت های پلیس برگزار شد در سراسر جهان

الهام گرفته شده توسط Black Lives Matter جنبش در ایالات متحده آمریکا تظاهرات برگزار می شد در تعدادی از شهرستانها در سراسر جهان در روز شنبه.

چند صد نفر از جمله راست فعالان با تجمع در مرکز لندن را در میدان پارلمان در اعتراض به تبعیض نژادی با وجود هشدارهای پلیس به ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus.

ده ها جمع آوری در اطراف مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر انگلیس وینستون چرچیل و تهی گور یادبود جنگ هر دو سوار کردن. مقامات می ترسید راست فعالان به دنبال تقابل با دولت یمن در عدن تحت پوشش حفاظت از مجسمه.

پل گولدینگ, رهبر گروه نئونازی بریتانیا برای اولین بار گفت: فعالان سیاسی باید تبدیل به “گارد آثار ما.”

“من بسیار خسته راه است که مقامات اجازه داده اند در دو دوره متوالی آخر هفته خرابکاری علیه ما آثار تاریخی ملی” گولدینگ گفت: انجمن مطبوعات.

بناهای تاریخی در سراسر جهان تبدیل شده اند flash امتیاز در تظاهرات علیه نژاد پرستی و خشونت پلیس پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو به گردن او.

در بریتانیا این اعتراضات باعث یک بحث ملی در مورد میراث امپراتوری و نقش آن در تجارت برده. یک مجسمه از تاجر برده ادوارد Colston شد بريدن از آن ستون توسط معترضان در شهر بریستول یکشنبه گذشته و ریخته در بندر. در لندن, مجسمه چرچیل بود daubed با کلمات “یک نژادپرست است.”

اعضای فوتبال بیابان داد شعار در مقابل یک پوشش محافظ اطراف مجسمه نخست وزیر سابق بریتانیا سر وینستون چرچیل در میدان پارلمان لندن مرکزی در روز شنبه. (کرستی Wigglesworth/آسوشیتد پرس)

پلیس باید اعمال سخت محدودیت در شنبه تظاهرات گسترده در یک پیشنهاد برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز. مقامات همچنین حصارکشی دیگر مجسمه ها در میدان پارلمان از جمله بنای یادبود نلسون ماندلا و آبراهام لینکلن.

فرمانده پلیس بس جاوید خواست مردم برای جمع آوری در گروه های بزرگ در همه به دلیل coronavirus. اما اگر آنها باید گفت: فعالان سیاسی باید به چوب به برنامه ریزی مسیر و خارج از خیابان ها توسط 5 p. m. و یا خطر دستگیری.

به تازگی بازگشایی مغازه ها در پاریس

پاریس پلیس دستور بسته شدن تازه بازگشایی رستوران ها و مغازه ها در امتداد مسیر راهپیمایی روز شنبه در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی ترس ممکن است با خشونت.

ماه مارس بین Place de la Republique در شرق پاریس و شهر های اصلی خانه اپرا است که انتظار می رود به بزرگترین چندین تظاهرات در سراسر فرانسه در این آخر هفته با الهام از Black Lives Matter جنبش در آمریکا

تظاهرکنندگان شرکت در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس در Place de la République مربع در پاریس در روز شنبه. ثبت نام آنها برگزار می شود ادای احترام پرداخت به Babacar Guèye یک سنگال مردی که کشته شده توسط پلیس در شهر رن در دسامبر 2015. 27 ساله در حال حاضر به رها کردن یک چاقو او تا به حال شده است با استفاده از آسیب به خود است. (Benoit Tessier/فردا نیوز)

پاریس رئیس پلیس دستور داد بازرگانان و مسئولان شهرستان برای روشن شدن پیاده رو در امتداد مسیر مارس از هر چیزی است که می تواند بر روی آتش و یا استفاده شده توسط مشکل در برابر پلیس. هر تجمع بیش از 10 نفر باقی می ماند ممنوع در فرانسه به دلیل ویروس مهار اقدامات است.

پاریس مارس برگزار شد, حامیان آدما Traoré فرانسوی, سیاه, مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016 در شرایطی که باقی می ماند و معلوم نیست با وجود چهار سال از عقب و جلو کالبد شکافی. آنها خواستار “عدالت برای آدما و همه قربانیان پلیس.”

فرانسه دیده است چندین تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ در ایالات متحده و در آنها بوده ام به شدت مسالمت آمیز هر چند برخی از آنها دیده می شود درگیری های پراکنده بین پلیس و معترضان.

تظاهرات همچنین انتظار می رود روز شنبه در مارسی لیون و دیگر شهرهای فرانسه.

در کانادا یک 26 ساله بومی زن کشته شده توسط پلیس در شمال نیوبرانزویک هفته گذشته بود که به یاد شنبه از طریق یک سری از راهپیمایی در افتخار او در سراسر Maritimes.

Chantel مور درگذشت ژوئن 4 بعد از اینکه به ضرب گلوله توسط یک افسر در ادموندستن در طول سلامتی, بررسی, حادثه در حال حاضر در حال بررسی توسط کبک پلیس ناظر است.

گروه های بومی می گویند شفا پیاده روی های برنامه ریزی شده در Edmundston, فردریکتون و مونکتون, N. B. و در هلیفکس و Membertou, N. S. باید به عنوان Ikatomone که ترجمه را به “بیایید گارد.”

تظاهرات در استرالیا

تظاهرات رفتم جلو در نقاط دور افتاده استرالیا در برابر مشاوره از دولت و مقامات بهداشتی اما به طور قابل توجهی در مقیاس کوچکتر از قبلی آخر هفته هنگامی که ده ها هزار نفر بسیج در شهرستانها در امتداد ساحل شرقی.

بزرگترین تظاهرات در پرث در غرب استرالیا سرمایه دولت که در آن استرالیا پخش Corp. برآورد شده که 5000 نفر جمع شده بودند به افتخار جورج فلوید و به یاد داشته باشید بومی استرالیا افرادی که فوت کرده اند در حالی که در بازداشت پلیس.

معترضان شرکت در موضوع زندگی رالی در پرت به منظور بالا بردن آگاهی از مرگ و میر ناشی از بومی های استرالیا در بازداشت پلیس در همبستگی با کسانی که در آمریکا در اعتراض به مرگ جورج فلوید. (ریچارد Wainwright/استرالیا آسوشیتد پرس از طریق بی بی سی )

استرالیای غربی دولت برتر را علامت McGowan بود خواست سازمان برای به تعویق انداختن این رویداد گفت: “این است که در مورد تلاش برای صرفه جویی در زندگی مردم است.”

یک مرد در 30s که با حضور در این تجمع در ملبورن آخر هفته گذشته بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus تشدید نگرانی ها در مورد پتانسیل موج دوم در استرالیا فقط به عنوان دولت های فدرال و ایالتی در حال کاهش محدودیت.

غربی استرالیا COVID-19 مقررات منع جمعیت بیش از 300 از جمع آوری اگر چه پلیس نیست اجرای اجتماعی فاصله جریمه و سازمان های ارائه شده ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست به تظاهرات در روز شنبه.

در سراسر کشور بعد از اعتراضات آغاز شده در دور دست در شمال با بیش از 1000 تجمع مردم در پارک شهر در داروین است که کمترین تعداد از مردم بومی استرالیا, خارجه تامائولیپاس.

پلیس در شمال خاک با صدور بیانیه ای گفت این رویداد مسالمت آمیز “و اجازه اعضای جامعه به بیان دیدگاه های خود در یک محیط امن.”

Sharna کوچه یکی از داروین اعتراض سازمان گفت: این جمعیت در نظر پخش شده توسط Sky News Australia: “ما خسته از بی عدالتی. ما خسته از خشونت در برابر مردم ما در اصطلاح محافظ بازداشت کرده است. ما واقعا می خواهید به دانستن زمانی که آن را متوقف کند.”

مردم بومی و جزیره نشینان تنگه تورس شامل دو درصد از استرالیا و جمعیت اما 27 درصد از جمعیت زندان. آنها نیز محروم ترین اقلیت قومی در این کشور و بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و فقیر سلامت کلی و همچنین به عنوان کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از دیگر استرالیایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>