شبه نظامیان شیعه در حال حاضر یک تهدید بزرگتر از داعش در خاورمیانه می گوید کانادا فرمانده

ایران-حمایت شبه نظامیان شیعه جاسازی شده در کنار نیروهای امنیتی عراق در حال حاضر یک تهدید بزرگتر از تکه تکه مبارزه با قدرت سابق گروه داعش ارشد کانادا فرمانده نظامی گفت: مجلس عوام کمیته امروز.

سرهنگ-ژنرال مایک Rouleau تحویل این ارزیابی در حالی که به روز رسانی همه حزب مجلس عوام دفاع کمیته حوادث اخیر و تهدید در خاورمیانه است.

او گفت: از حدود 70,000 شیعه شبه نظامی از اعضای تحت سلاح در عراق حدود 30 ، 000 از آنها, از جنگجویان وابسته به ایران است که می تواند یک خطر.

“آنها یک نگرانی” Rouleau tesfied. “در واقع آنها من شماره 1 نگرانی است. در حال حاضر نسبت به حفاظت از نیروی من بیشتر نگران است که نوار شیعه گروههای شبه نظامی از من لزوما هستم در مورد داعش (مدت عربی ISIS) چون داعش شده است شکست نظامی.”

باقی مانده از داعش واحد های پنهان شده در مناطق دور افتاده در شمال عراق و سوریه گفت: “در حال سازماندهی مجدد و صرف زمان خود را بیش از آنها صرف زمان حمله برنامه ریزی است.”

بیش از دو هفته گذشته CBC News صحبت کرده است به چندین ارشد کانادا و ضد داعش ائتلاف فرماندهان که سهم Rouleau را ارزیابی و توجه داشته باشید که این شبه نظامیان را “هنوز به استخراج آنها به پوند گوشت” برای قتل های هدفمند ایران ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده مرموز قدس نیروهای ایالات متحده در اوایل ژانویه.

ایران در جمع عزاداران در طی آخرین مرحله از مراسم تشییع جنازه کروبی برای کشته top ژنرال قاسم سلیمانی در زادگاه خود کرمان در ژانویه 7 سال 2020 است. (Atta Kenare/AFP/Getty Images)

ایرانیان شلیک موشک های بالستیک به عراق پایگاه های استفاده شده توسط نیروهای ائتلاف از جمله کانادایی اما تا کنون گرفته شده نه بیشتر اقدام تلافی جویانه.

شبه نظامیان شد بسیار یکپارچه با نیروهای عراقی در طول جنگ به اخراج داعش از بخش شمالی این کشور از جمله طولانی مبارزه برای عراق دومین شهر موصل.

“این گروههای شبه نظامی شیعه ما نگران هستند بسیار خوبی مجهز” Rouleau گفت: نمایندگان مجلس است. “آنها tubed توپخانه. آنها چندین پرتاب موشک و سیستم های مسلح میکند. آنها باید تجهیزات دفاع هوایی.”

به جای اینکه یک ragtag نیروی مبارزان هستند مانند مسلح به عنوان اینکه آنها “یک دولت نظامی” او گفت:.

کانادا با حدود 500 نیروهای نظامی در عراق در کنار آمریکا و ائتلاف به رهبری این است که نگه داشتن یک هوش چشم در گروه های مختلف برای تعیین نیت خود را ممکن است.

“آنها شده اند و خاموش پس از حمله آمریکا تهدید که اگر آمریکا و یا ائتلاف سرویس عضو می میرد در دست این گروه وجود خواهد داشت یک outsized پاسخ گفت:” Rouleau که مسئول تمام عملیات های نظامی خارجی و داخلی.

ادامه بحران در ایران از جمله COVID-19 شیوع و عواقب تنبیه تحریم های اقتصادی نیز کمک به کاهش احتمالی تلافی او اضافه شده است.

محافظه کار دفاع منتقد جیمز بزن گفت: او تعجب که چگونه حمایت زیادی وجود دارد برای شبه نظامیان شیعه در عراق دولت خود را.

ساندرا McCardell مدیر کل خاورمیانه در اداره امور جهانی کانادا گفت: این کمیته که عراق قبل از سلیمانی قتل شده بود فرا گرفته و در ضد ایرانی و ضد فساد تظاهرات.

“آنها سرخوردگی و رنجش از نفوذ خارجی در کشور خود” او شهادت دادند. “من فکر می کنم آنچه ما دیده ایم اخیرا و به خصوص پس از کشته شدن قاسم سلیمانی است که شده است وجود دارد فشار برای بازگشت دوباره به اردوگاه فرقه ای.”

پس از سال 2003 U. S. تهاجم عراق فرود به یک حمام خون فرقه ای بین شیعه و سنی مسلمانان است.

“چگونه ما از اینجا باقی مانده است دیده می شود” McCardell گفت.

Rouleau گفت که پس از ایران در حمله موشکی در اربیل که در آن کانادا نیروهای ویژه را به انجام عملیات از پس از سال 2014 مورد توجه قرار داده شده است به تحکیم کانادا پایگاه های خود در عراق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>