Sherrilyn Ifill می گوید این زمان برای ‘تحول’ تغییر در امریکا

Sherrilyn Ifill مدیر NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق (LDF) گفت که آمریکا وارد یک دوره اعتراضات و اجتماعی فرضی شبیه به جنبش حقوق مدنی دهه 1960.

“ما فکر می کنم در مورد سنتی جنبش حقوق مدنی… وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا بسیاری از مردم به دلیل به سوال برخی از نهادهای سنتی در کشور ما” Ifill گفت: در گفتگو با زمان جاستین Worland به عنوان بخشی از TIME100 گفتگو: پیدا کردن امید سری. “ما در آن لحظه در حال حاضر.”

“این شرایط است که در آن تحول تغییر اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

Ifill ذکر غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در پس حوادث اخیر خشونت پلیس و خشونت به عنوان مثال. تصویری از جورج فلوید کشته شدن توسط مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین بود “آنقدر ویرانگر برای بسیاری از مردم” Ifill گفت و اشاره کرد که “این افسر که درگیر در عمل کشتن جورج فلوید واضح است که اعتماد به نفس کافی است که او معتقد است که هیچ چیز را به او اتفاق می افتد.”

ادامه مطلب: 10 کارشناسان در جایی که جورج فلوید تظاهرات مناسب به تاریخ آمریکا

همراه با تاثیر جهانی coronavirus همه گیر فلوید مرگ و همچنین قتل Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید باعث شده است تا به این لحظه از حساب او توضیح داد.

“اگر سیاه و سفید زندگی می کند آیا ماده و سپس شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن آنها را با مصونیت از مجازات” او گفت:. “وجود دارد این است که ارزش به زندگی [مردان و زنان سیاه]. نظام حقوقی ما اجازه می دهد یک رژیم است که نشان می دهد که زندگی خود هیچ ارزشی ندارد با اجازه دادن به ماموران دولت را به زندگی خود را.”

Ifill به نام برای تعقیب کیفری و محکومیت افسران که کشتن غیر مسلح سیاه مردم و لغو “واجد شرایط ایمنی” برای حمایت از افسران پلیس در حقوق مدنی مناسب و یا اقدامات. در کنار این اصلاحات Ifill معتقد است که وجود دارد نیاز به یک مقیاس بزرگ reimagining از آنچه ایمنی عمومی به نظر می رسد.

“دیگر وجود دارد افرادی که کمک به امنیت عمومی و چه کسی می تواند منابع به منظور کمک و حتی بیشتر به طور موثر” Ifill گفت. با ادارات پلیس’ بودجه کاهش, او استدلال کرد که بودجه و منابع می تواند به جای آن به دیگر خدمات اجتماعی سازمان ها و سازمان های جامعه بهتر کمک به اعضای جامعه.

“دادخواهی هنوز باقی مانده بسیار مهم ابزار — و گاهی اوقات تنها ابزاری است که ما در دسترس ما” Ifill ادامه داد: با توجه به اهمیت سیستم دادگاه در مبارزه با نژادپرستی نظاممند. او با اشاره به عنوان ششم حقوق مدنی عمل می کنند که می گوید که برنامه های دریافت کمک مالی از دولت فدرال نمی تواند تبعیض “بر روی زمین از نژاد و رنگ و یا منشاء ملی” و نه انکار مزایای خدمات خود را به اعضای آن گروه.

به عنوان ادارات پلیس فدرال دریافت بودجه Ifill می گوید که این قانون باید اجرا شود در موارد نژادپرستانه پلیس. “که عنوان ششم ارائه شده است هرگز واقعا اجرا شده است در برابر ادارات پلیس” Ifill گفت.

“ما یک ابزار به منظور مقابله با سیستمیک تبعیض” Ifill ادامه داد. “ما نیاز به اجرای آن است.”

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف به اشتراک گذاری ایده های خود را برای مرور این بیماری همه گیر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>