“او تا به حال هیچ آزادی’: چگونه یک فنلاندی مربی تناسب اندام تلاش برای کمک به دبی فرار شاهزاده

سه سال پیش در گوشه های منزوی از یک آلاینده در بازار دبی, Sheikha Latifa از امارات را با خط کش رسم با یک دوست نزدیک برای فرار از پدر و چنگال.

این طرح نهایی شد و مانند یک طرح از یک فیلم: Latifa مبدل ظاهر خود را به عنوان جفت فرار دبی با اتومبیل به ساحل در زمان یک قایق و سوار جت اسکی به انتظار قایق بود که به شاهزاده خانم و همراه او به آزادی است.

فرار تلاش آغاز شد که در فوریه. 24, 2018 بود و به دقت مرتب شده اند بیش از یک دوره شش ماهه توسط Tiina Jauhiainen. او ملاقات Latifa در سال 2010 در حالی که آموزش او capoeira, یک هنر رزمی در دبی.

“Latifa از من پرسید اگر من می خواهم به کمک به او برای ترک دبی به فرار اساسا” Jauhiainen گفت: CBC اخبار این هفته است.

“در طول سال هیچ چیز تغییر کرده بود,” Jauhiainen اضافه شده است. “او تا به حال هیچ آزادی است. او تا به حال از دست رفته یک دوست خوب در یک حادثه چتربازی نیز ساخته شده است که او فکر می کنم که شما می دانید زندگی با ارزش است.”

فرار تلاش است که در میان تعدادی از محکم اتهامات و حوادث در یک مورد است که توجه بین المللی را به خود جلب کرده.

در حکم منتشر شده در پنج شنبه, یک قاضی حکم داد که اماراتی حاکم شیخ محمد بن راشد آل مکتوم به حال ربوده Latifa — فقط به عنوان او خواهر بزرگتر او Shamsa از انگلستان تقریبا دو دهه قبل از آن — و قرار او را به غیرانسانی.

Latifa جامعی عکاسی به عنوان دو سوار به عمان به عنوان بخشی از خود فرار شجاعانه طرح است. (رایگان Latifa/Facebook)

دادگاه همچنین حکم شیخ هماهنگ یک کمپین ارعاب در برابر Princess Haya bint al-Hussein اعتقاد به ششم ،

Haya نیمه خواهر اردن ملک عبدالله فرار به لندن در 15 آوریل سال گذشته با کودکان, Jalila 12 و زاید, 8 ترس برای ایمنی او در میان سوء ظن است که او تا به حال تا به حال یک امر با یکی از بریتانیا گرفتهاست.

برای دو سال گذشته Jauhianen ساخته شده است که در آن ماموریت خود را به سعی کنید به توجه بین المللی به Latifa را در مخمصه. او فرستاده شده 20 صفحه گواهی نامه به دادگاه بریتانیا که شنیده Princess Haya است.

Jauhiainen گفت: CBC خبری که در روز فرار خود را به آنها در یک کافه در دبی که در آن Latifa تغییر لباس های خود را در حال غرق تلفن خود را و پریدند در یک, یک مسافر به عنوان Jauhiainen سوار به عمان است.

آنها جامعی عکاسی از خود در شروع سفر خود را به عنوان این اولین بار بود Latifa تا به حال شده است قادر به نشستن در صندلی جلو و آنها می خواستند به سند حاضر است.

‘آن را بسیار ترسناک’

پس از ورود به عمان Jauhiainen گفت: آنها به یک تیره رنگ که در زمان آنها را به یک جفت جت اسکی و در نهایت به یک قایق که آنها سوار به تلاش و عبور از دریای عرب به هند است.

اما در روز هشتم روی کابین خود شروع به پر کردن با دود از چه Jauhiainen فرض بود یک نارنجک.

Latifa به تدریج شروع به باز کردن به Jauhiainen فنلاندی ملی می گوید و به زودی و جلب اعتماد او تمایل به فرار از سرکوب وضعیت. (رایگان Latifa/Facebook)

زمانی که آنها پله صعود نسبت به عرشه قایق Juahiainen گفت: آنها ملاقات با “کماندوهای” brandishing اسلحه و ماشین آلات.

“این مردان بودند که اساسا تهدید به کشتن ما,” او گفت:. “یکی از آنها به من گفت که او قرار بود به ساقه مغز من است. آن را بسیار ترسناک است.”

Jauhiainen به یاد او شفاعت با سربازان به او اجازه رفتن گفت Latifa می خواستم به تقاضای پناهندگی سیاسی اعطا.

اما Latifa قرار داده شد در صورت پایین بر روی عرشه با دست او گره خورده است و در نهایت دور کشیده.

که آخرین بار Juahianen دیدم دوست خود که او معتقد بود پرواز به امارات.

همانطور که برای Juhiainen او گرفته شد به توسط قایق برگزار شد و در یک امنیت ملی در زندان به مدت سه هفته و با تهدید نامعلوم توجه و پس از آن منتشر شد.

Jauhiainen به شاهد بیانیه به عنوان بخشی از این اخير مورد و به طور خلاصه به نظر می رسد در دادگاه در لندن به تایید آن درست بود.

“در ساخت یک ارزیابی کلی از شواهد مربوط به Latifa من با توجه به شواهد Tiina Jauhiainen به عنوان منحصر به فرد اهمیت” قاضی اندرو مك فارلين گفت: در حکمی که توصیف فنلاندی ملی به عنوان یک “کاملا چشمگیر فرد است.”

امید برای ‘نور در انتهای تونل’

Jauhiainen توصیف Latifa آرام و خصوصی. از آن سال قبل از Latifa جلب اعتماد در او آشکار او سعی کرده بود برای فرار از دبی در سال 2002 زمانی که او یک نوجوان بود و که او تا به حال پس از آن صرف سه و نیم سال به طور موثر زندانی شده است.

رویترز و CBC News نیست به طور مستقل قادر به تایید Jauhiainen نسخه از وقایع که او ضررى به رسانه ها قبل از.

“آن را فقط در سال 2016 زمانی که او شروع به من گفتن در مورد خواهرش Shamsa و فرار او و خود او به زندان گفت:” Jauhiainen.

در تابستان 2017, Latifa گفت که Jauhiainen که او تا به حال نشده مجاز به ترک دبی از سال 2000 و تا به حال هیچ گذرنامه خواسته Jauhiainen برای کمک در تلاش برای ترک وطن دوباره.

Jauhiainen به فیلیپین رفت, به دیدار نخست وزیر فرانسه افسر نیروی دریایی و جاسوسی ارو Jaubert و سه تن از آنها شروع به توطئه فرار. برای این دو زن که به معنای مخفی در بحث glitzy دبی, مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید.

“ما را در پیدا کردن یک گوشه می کنیم خاموش کردن تلفن های همراه ما. بنابراین ما در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی” Jauhiainen به رویترز گفت و اضافه کرد که Latifa به طور منظم تغییر آدرس ایمیل خود را برای جلوگیری از تشخیص.

“این یک کمی ترسناک بنابراین ما نمی خواهیم کسی به استراق سمع مکالمات و یا به دنبال ما و یا هر چیزی شبیه به آن.”

Princess Haya Bint al-Hussein نشان داده شده است با وکیل, بارونس فیونا شاکلتون در لندن دادگاه عالی در فوریه. 28. Haya را بازداشت مورد با شوهر جدا نیز درخشید نور در دو تا از شیخ بينند. (پیت تابستان/گتی ایماژ)

Jaubert به رویترز گفت که او قصد فرار با Latifa و پس از آن خواسته Jauhiainen برای دیدار با او را در فیلیپین در شش یا هفت نوبت به قطار ،

دو هفته قبل از اقدام به فرار, Latifa یک 45 دقیقه ای ضبط ویدئو در Jauhiainen آپارتمان که او گذشت به حامیان خارج, دبی, در مورد او شکست خورده به دور است. که تصویری که در آن Latifa راه اندازی یک excoriating حمله به پدرش ساخته شده بود پس از آن به انگلستان مبارزات انتخاباتی مبتنی بر گروه بازداشت شده در دبی و ارسال شده است در یوتیوب.

Jaubert گفت: او کاپیتان کشتی و شاهد حمله کماندوهای هندی. Raveesh کومار, سخنگوی, هند, وزارت امور خارجه سوریه به رویترز برای یک درخواست برای اظهار نظر در هند به اتهام نقش در عملیات.

همانطور که برای حیاء, مک فارلین گفت: در حکم شیخ طلاق گرفته بود و او را در سالگرد 20th باشد از مرگ پدرش شاه حسین از اردن, زمان او گفت: عمدی بود.

قاضی گیری ساخته شد در ماه دسامبر اما تنها می تواند گزارش پس از محدودیت برداشته شد و پس از انگلستان دیوان عالی کشور زودتر رد محمد درخواست برای اجازه به درخواست تجدید نظر در برابر انتشار آنها.

Tiina Jauhiainen مشتاق به دیدن او یک بار, دوست, Sheikha Latifa از دبی آزاد و امیدوار است که توجه بین المللی را در گرفتاری به او کمک خواهد کرد به دست آوردن آزادی خود را. (لیلی مارتین/CBC)

پس از حکم عمومی شد محمد گفت: آن را فقط نشان “یک طرف داستان است.”

Haya در حال حاضر زندگی می کنند با فرزندان خود در عمارت لوکس در نزدیکی کاخ کنزینگتون در غرب لندن است.

Juahiainen که دیگر یک مربی تناسب اندام است و به دنبال رسیدن به حقوق بشر کار می کنند پس از این مصیبت. او امیدوار است که از طریق توجه مورد را به خود جلب کرده که Latifa می تواند در نهایت آزاد از خانواده اش در دبی.

“اگر من می تواند به او صحبت می کنند در حال حاضر من می خواهم بگویم که او را نمی دهد تا آنجا که نور در انتهای تونل” او گفت:.

“تمام جهان می داند که در حال حاضر چه اتفاقی افتاده است و امیدوارم که ما قادر خواهد بود به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>