او مستند بحران ابولا در غرب آفریقا. اما فیلمبرداری در داخل یک بیمارستان مبارزه با کروناویروس در زادگاهش ایتالیا یک چالش سخت تر

Patients دروغ حرکت در یک بیمارستان ICU بخش به عنوان پزشکان عجله در اطراف تخت خود را. بيماران چهره های پنهان توسط هواکش; پزشکان با ماسک. میزان مرگ و میر در حال افزایش است به طوری سریع است که پزشکان دیگر نمی تواند نگه داشتن تعداد دفعات مشاهده است. “تخت حتی لازم نیست که زمان برای خنک کردن قبل از آنها گرفته شده توسط بیماران دیگر می گوید:” پرستار ICU Cristina Pilati. در عین حال بیش از صدای برانکار نورد و مانیتور beeping, Pilati شروع به آواز شعر از ‘فرشته’ به عنوان او را برای مراقبت از یک پسر نوجوان در ICU. ‘تمام وقت خود را صرف انتظار برای که شانس دوم,’ او آواز می خواند. ‘برای استراحت است که آن را خوب است.’

این صحنه یکی از بسیاری از لحظات صمیمی در داخل ایتالیا COVID جنگ PBS’ خط مقدم فیلم مستند اکران سهشنبه که به ما طول می کشد در داخل یک هواپیمای بیمارستان در کرمونا یک شهر در شمال ایتالیا. کارگردانی شده توسط امی و بافتا برنده جایزه فیلمساز ساشا Joelle Achilli که متولد و بزرگ شده در میلان, این فیلم ارائه می دهد یکی از اولین در عمق به نظر می رسد در یک بیمارستان مبارزه با کروناویروس زمانی که بحران رسید. Achilli صرف چندین ماه در غرب آفریقا مستند 2014-2015 شیوع ابولا اما فیلمبرداری coronavirus همه گیر در کشور مادری که خانواده او هنوز هم زندگی ارائه مشکلات جدید است. “عاطفی آن را واقعا به چالش کشیدن. آن را احساس می کند خیلی بیشتر شخصی” او می گوید. “اما من احساس می کنم واقعا ممتاز بود که من قادر به انجام این کار و دریافت بیشتر از درک این ویروس است. هنگامی که شما را در درک چیزی است که شما کمتر از ترس از آن است.”

Achilli فیلم شرح زیر است پزشک اورژانس Francesca Mangiatordi او به عنوان هدایت COVID-19, مراقبت, برای, کارکنان, بیماران او و خانواده اش است. Achilli که در حال حاضر در لندن زندگی می کند اما سفر به ایتالیا برای فیلمبرداری شروع به تیراندازی در کرمونا در مارس 18, فقط یک روز قبل از ایتالیا مرگ و میر پیشی گرفته است که چین در حال تبدیل شدن سخت ترین آمار کشور توسط COVID-19 در آن زمان. بیش از 32000 نفر کشته شده اند از COVID-19 پس از شروع این کشور شیوع.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

ایتالیا با سیستم مراقبت های بهداشتی برای اولین بار به ضربه سخت در اروپا شد و به سرعت غرق افزایش موارد است. در باز کردن صحنه های مستند پزشکان بحث که آیا به باقی مانده خود را یک به یک جوان یا پیر فرد است. بعد از آن در فیلم پزشکان خود بیمار باقی مانده قرنطینه در خانه های خود به صورت اعداد در ادامه به افزایش در سراسر کشور است. این مستند همچنین میریزد نور در فداکاری کارگران خط مقدم در حال ساخت و خطرات مصرف آنها: Mangiatordi را كه در معرض خطر بالاتر ابتلا به ویروس اما او ماند مشغول به کار در خط مقدم.

شاید آنچه که قدرتمند ترین و در عین حال نگران کننده در مورد این مستند این است که آن را مختل یکی از برجسته روایت اطراف COVID-19: که جوان و سالم نخواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار. در حالی که افراد جوان کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 آنها هنوز هم مستعد ابتلا به عفونت شدید ویروس. این مستند به شرح زیر 18 ساله و پسر 30 ساله مادر سه دختر به عنوان آنها مبارزه برای زندگی خود را. “یک بعدی است که به من می گوید آن را تنها می گذارد و افراد مسن من تف در چشم خود” Mangiatordi می گوید پس از 42 سال درگذشت COVID-19.

Achilli الهام گرفته شده بود به این مستند پس از آمدن در سراسر یک عکس Mangiatordi در زمان یک خسته, پرستار, النا Pagliarini سقوط بر روی صفحه کلید در اوایل ماه مارس. در عرض چند ساعت از دیدن این عکس دو زن صحبت در تلفن. روز بعد Achilli فیلمبرداری شد و در بیمارستان است.

Achilli صحبت با زمان در مورد ساخت این فیلم است. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

شما مستند است که بیشتر در عمق و صمیمی تصویر از یک بیمارستان مبارزه با COVID-19 ما تا کنون. چه چیزی به شما امید مردم را از آن دور?

هدف من تغییر کرده از وقتی که من برای اولین بار به ایتالیا رفت. زمانی که من برای اولین بار رفت بیرون مرزها در اروپا بسته بودند اما این بحران تا به حال فوران است. آن پیام این بود “ایتالیا است که 3 هفته پیش از شما.” اما در حال حاضر همه ما در آن است. آنچه من می خواهم مردم را به خارج شدن از این مستند این است که درک درستی از ویروس. من می خواهم به اسکواش تمام تئوری های توطئه و مردم را به درک عاطفی و روانی تاثیر آن تا به حال در مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که به شدت تحت تاثیر قرار. من می خواهم مردم بدانند که در حالی که وجود دارد بدون نیاز به وحشت وجود دارد شدت به این و ما نیاز به اقدامات جدی است. ایتالیا در حال حاضر بیرون آمدن از آن امیدوارم. این موارد را بر باد رفته انبوه. و آن را به دلیل مستند و اقدامات آن گرفته شد که این امکان پذیر است. این چیزی است که من امیدوارم که مردم از آن را دریافت کند. به خصوص مخاطبان آمریکایی با توجه به این تظاهرات که در حال وقوع است. این است که بسیار واقعی است.

چون ایتالیا اولین کشور غربی به صورت یک COVID-19 شیوع بسیاری از کشورهای دیگر در غرب را در ایتالیا به پیش بینی آنچه در آینده کشور خود را ممکن است مانند نگاه. به عنوان کسی که به تماشای شیوع آشکار چه چیزی شما فکر می کنم جهان می توانند یاد بگیرند از ایتالیا را تجربه ؟

جهان نیاز به نگاه در ایتالیا در آغاز. در حال حاضر جهان است در حال حاضر زندگی می کنند. به جای نقد ایتالیایی اقدامات سخت گیرانه و یا ایتالیایی فرهنگ siesta آنها گرفته اند باید آنها را به طور جدی و نه پرتاب در اطراف این ایده از گله ایمنی. اگر وجود دارد یک کشور مردم را وادار به ماندن در خانه در این راه به این معنی آن جدی است. اما تا زمانی که شما ببینید که هر خانواده شده و آسیب دیده توسط ویروس یا از دست کسی به آن تا زمانی که خود را morgues به طور کامل کامل و تابوت را نمی توان به خاک سپرده شد در زمان تا زمانی که شما ببینید که رفتار مردم تغییر نخواهد کرد.

این نوع از شیوع بیماری در حال رفتن به نگه داشتن اتفاق می افتد. ما نیاز به فکر کردن در مکان هایی به دور بودن. ما همه به هم متصل و متصل تر از ما می خواهم به این باور است. بنابراین زمانی که این شروع به اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا باید شروع به قفل کردن قبل از آن را از کنترل خارج شد. ایالات متحده باید آن را جدی بگیرند. هیچ کس ایمنی بدن به آن است.

چه underreported داستان از این بحران ؟

وجود دارد یک نقطه که در آن 13 درصد از موارد در ماه مارس در ایتالیا شد, بهداشت و درمان کارگران است. البته بهداشت و درمان کارگران را بیشتر دسترسی به آزمون ها خیلی بیشتر از آنها تست گرفتن. اما تعداد آنها هنوز هم بالا است.

من به یاد داشته باشید داشتن این بحث با بطری, زن و شوهر: چرا بسیاری از کارکنان مریض است ؟ بخشی از این عدم ضد عفونی کننده. ER هرگز ضد عفونی تا سه یا چهار هفته به شیوع. هیچ روش در محل قرار داده. بیمارستان نیست یک ساختار است که تسهیل بیماری های عفونی تریاژ. آن را سخت به انتقاد یک نهاد و یا یک بدن و یا سرزنش کسی که برای همه این موارد در بهداشت و درمان کارگران اما ما نیاز به ساختار است که می تواند تحمل بسیار بیماری های عفونی.

به عنوان یک روزنامه نگار ایتالیایی که در گزارش بحران در آفریقا و خاورمیانه چه بود آن مانند گزارش در خط مقدم از کشور خود را?

عاطفی آن را واقعا به چالش کشیدن. بسیاری از داستان های من انجام داده ام واقعا شرایط غم انگیز که بر روی من تاثیر عاطفی. اما وجود دارد چیزی متفاوت در مورد آن زمانی که شما در حال پوشش آن را در کشور خود. آن را احساس می کند خیلی بیشتر شخصی است. شما می دانید که فرهنگ و زبان مشترک راه های برقراری ارتباط بدون نیاز به صحبت می کنند. این فقط احساس خیلی شخصی تر و در آغاز بنابراین عاطفی طاقت فرسا در راه است که من تا به حال تجربه نکرده در زندگی حرفه ای من با وجود کار بر روی عاطفی تلاش ،

من فکر می کنم برای من بدترین قسمت این بود که من فرود آمد و در رم و من تا به حال نشده است به خانه پس از کریسمس است. من در پرواز و آن را به طور کامل خالی است. این احساس مانند چیزی از یک کتاب مکاشفات یوحنا که در آن شهرها رها شده و مردم را ترک کرده اند. من به یاد داشته باشید رسیدن به هتل. من به نام من و فقط پشت سر هم به اشک چون در این مستند تا به حال اتفاق افتاده در لندن است. حتی اگر من تا به حال شنیده ام داستان از طریق خانواده من با دیدن آن و دیدن کشور خود را—به ویژه ایتالیا که خیلی پر جنب و جوش که در آن مردم با آغوش و بوسه تمام وقت—به آن را ببینید تا به طور کامل خالی و با تعامل انسان کامل از بین رفته اند. آن را فقط ایتالیا. آن نیست کشور من. آن را برای تلفن های موبایل پوچ اما که بزرگ بود احساسی, ماشه تقریبا بیشتر از رفتن به یک COVID بیمارستان. چون من آمادگی خودم را برای آنچه که من را ببینید. اما من آمادگی خودم را برای رم.

چه شد برجسته از فیلمبرداری تجربه و چه شد بیشتر به چالش کشیدن ؟

برجسته بود و زندگی من تا به حال با فرانسیسکا [Mangiatordi این ER, دکتر, در این مستند]. او باز درب به من به طور کامل و به طور کامل. من در زندگی خود را زندگی کاری و سپس رفتن به خانه با خانواده اش. آن جلسه او و خانواده اش و ساختمان است که رابطه و همچنین با دیگر پرستاران. من با صحبت Cristina [یکی از پرستاران ICU] روز دیگر و او گفت: “شما بخشی از خانواده شما در آن زندگی می کردند با ما. شما یکی از ما.” یکی دیگر از برجسته بود که قادر به بخشی از چنین بزرگ و مهم داستان در ایتالیا و پس از آن تجربه منحصر به فرد از زندگی آن را در مقدم با کارکنان بهداشتی درمانی. من احساس می کنم واقعا ممتاز بود که من قادر به انجام این کار و دریافت بیشتر از درک این ویروس است. هنگامی که شما را در درک چیزی است که شما کمتر از ترس از آن است.

سخت ترین چیزی که به عنوان یک روزنامه نگار گزارش در کشور شما است که شما را تبدیل به واقعا محافظ از بخش های خاصی از فرهنگ است که مردم و از داستان شما در حال تلاش برای گفتن. شما در حال خودی. آن را سخت به یک گام به عقب و نگاه به آن را در راه همان است که شما نگاه در جاهای دیگر. من متوجه شدم آن را یک نوع بسیار متفاوتی از داستان سرایی هنگامی که شما می دانید زبان و نه یک خارجی است. آن را واقعا آسان است برای من به این سطح از صمیمیت است که من کردم. من فکر نمی کنم که ممکن است در دیگر نقاط جهان. تاپیک زیبایی در مورد فقط به دنبال در اطراف شما و در تلاش برای گفتن داستان است که به همان اندازه به عنوان مهم—داستان هستند که در کنار درب و نه در جای دیگر. واقعا زیبا بود و از آن نوع را به من آورده و نزدیک به ایتالیا.

هر دو شما و فرانسیسکا Mangiatordi در حال کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در آنچه اغلب می تواند کاملا مردسالار محیط. در تجربه خود را چگونه جنسیتی شکل آنچه در آن به معنی یک خط مقدم کارگر ؟

شخصا, من اغلب بهره مند از زن بودن. ما اغلب توانایی برای ایجاد دسترسی بهتر و روابط با مردم به خصوص وقتی که می آید به زنان و کودکان است. زنان بیشتر احتمال دارد به باز کردن به زنان است.

من مجموعه ای از برای پیدا کردن یک دکتر. من در بر داشت خود را از طریق یک عکس از او گرفته بود. و سپس او به من فرستاده او تصویری خاطرات و من متوجه شدم که او باور نکردنی بود. رفتن به ایتالیا است که می تواند واقعا misogynistic من فکر کردم من می خواهم فقط پیدا کردن یک دسته از بد خلق ایتالیایی مردان است. اما به جای من در بر داشت این بیمارستان پر از ستاره جوان زنان و مردان به عنوان به خوبی. آن را زنان انجام این کار سخت است. وجود گروه از زنان انتقال بدن در خط مقدم این نبرد است.

من معنی نیست که به صدا قشنگ اما این گروه از زنان در خطوط مقدم—آنها مراقبین آنها multitaskers آنها می تواند مقابله با موقعیتهای دراماتیک اما همچنین می تواند بسیار همدلانه و در حال حاضر. که چه ساخته شده این گروه از زنان به طوری باور نکردنی در مبارزه با COVID.

به یاد دارم یک شب در پایان زمان من وجود دارد آن را در حدود ساعت 3 صبح و پزشکان تا به حال پیتزا تحویل داده است. این پزشکان و پرستاران تمام نشستم و شروع به بازگویی آنچه اتفاق افتاده بود در دو ماه گذشته. آن را مانند گروه درمانی. که پیوند آنها شده است قادر به ایجاد هر یک از دیگر. در حال حاضر آنها در حال کمک به یکدیگر می روند با تأمل و تجزیه و تحلیل آن است. آنها این باور نکردنی واحد. من فکر می کنم در راه, اغلب زنان است که توانایی به صحبت کردن با یکدیگر. ما می توانیم بحث در مورد احساسات. و این چیزی است که ساخته شده این زنان خیلی قوی است.

شما در گزارش شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2015 تولید مستند شیوع است که به بررسی سوء مدیریت بحران توسط دولت و مراجع بین المللی. آیا شما می بینید شباهت بین اپیدمی ابولا و زمان COVID-19 همه گیر? و چه احساس متفاوت در مورد این بیماری?

چه احساس مشابه این است که هنگامی که آن را در چین آغاز شده و مردم فکر آن را دور. آنها احتمالا به یاد سارس است که هرگز واقعا فراتر رفت و آسیا است. حتی در صحبت با پزشکان مانند Francesca آنها می گویند که زمانی که آنها شنیده ام در مورد COVID-19 در اخبار آنها هرگز فکر نمی کردم این بود که برای آمدن به ایتالیا. و این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در غرب آفریقا. وجود دارد شیوع و زمانی که این گزارش در مردم گفت که هرگز برای رسیدن به غرب است. این تنها زمانی بود که یک دکتر آمریکایی رو بد است که مردم شروع به توجه.

این تفاوت عمدتا مربوط به نحوه غیر قابل پیش بینی این ویروس نسبت به ویروس ابولا. حتی اگر ابولا است ترسناکتر من احساس من تا به حال کنترل بیشتر بر نمی آن. اما با coronavirus شما فقط نمی دانند که چگونه آن را به شما تاثیر می گذارد. این چیزی است که باعث می شود COVID-19 وحشتناک تر و غیر قابل کنترل. آن هم نه مثل ابولا که در آن مردم بودند خونریزی از چشم خود را. یا در غرب آفریقا که در آن شما می بینید که مردم در حال مرگ در خیابان. که به صورت بصری و نه آنچه که ما می بینیم از COVID-19. که ساخته شده آن را آسان برای مردم را به اخراج.

در آغاز آن آمده و افراد مسن بودند که به شدت تحت تاثیر آن است. آن را بدبینانه می گویند اما دیدن یک فرد مسن ناخوش است یک تصویر قابل قبول برای بسیاری از مردم نسبت به یک فرد جوان است. همه این عوامل کمک نمی کند ما را به همه چیز جدی است. من به یاد داشته باشید یکی از دوستان من در میلان با ارسال یک پیام به من گفت: “ساشا, من از دیدن این تصاویر دراماتیک بیرون آمدن از بیمارستان.” مردم در ایتالیا بودند بازجویی به شدت از آن چرا که آنها نمی شد از دیدن این درام.

شیوع هشدار می دهد که جهان امن نیست از آینده بوده است ، چه آن را مانند احساس به تماشای حتی بزرگتر شیوع گشوده پنج سال پس از گسترده گزارش ابولا?

من فکر می کنم زمانی که آن آغاز شده در چین من مثل هر کس دیگری. من فکر کردم آن را نمی خواهد به اینجا می آیند. من قرار بود برای رفتن در شش ماه فرصت مطالعاتی در سفر با دوست پسر من در ماه آوریل است. و هنگامی که COVID-19 رسیده و ایتالیا و ساده لوحانه—حتی اگر من احساسی بود واقعا تحت تاثیر چه می گذرد—مرزهای جهان تا به حال بسته نشده است. ساده لوحانه ما فقط در فکر ما نمی خواهد رفتن را از طریق ایتالیا و ایران. اگر من در حال وحشیانه صادقانه در اینجا حتی با داشتن گزارش شیوع بیماری در غرب آفریقا را نمی آماده شدن من برای این.

در داخل ایتالیا COVID جنگ برای اولین بار در خط مقدم (PBS) & آغاز می شود جریان در یوتیوب در سهشنبه, مارس 19 در 10 p. m. EST و در دسترس خواهد بود pbs.org/frontline در 7 p. m. EST.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>