سهامدار شکایت زوم برای افشای نقص امنیتی

زوم تصویری Communications Inc. شد با یک سیلی کت و شلوار کلاس اقدام توسط یکی از سهامداران آن در روز سه شنبه متهم ویدئو کنفرانس برنامه overstating آن استانداردهای رازداری و عدم افشای آن خدمات پایان به پایان رمزگذاری شده است.

سهامداران مایکل Drieu ادعا در دادگاه تشکیل پرونده که یک رشته از گزارش های رسانه ای اخیر برجسته حریم خصوصی نقص در زوم کاربرد منجر به سهام این شرکت که تا به حال بسیج برای چند روز در آغاز سال به نازل شدن.

سهام این شرکت تعطیل حدود 7.5 درصد در $113.75 ما در روز سه شنبه. آنها از دست داده اند و نزدیک به یک سوم از ارزش خود را در بازار پس از لمس کردن رکورد در اواخر ماه مارس است.

زوم اجرایی اریک یوان در هفته گذشته عذرخواهی به کاربران گفت: این شرکت در حال سقوط کوتاه از جامعه حفظ حریم خصوصی و امنیت انتظارات و در نظر گرفتن گام برای حل مسائل.

زوم شده است و در تلاش برای وصل مسائل امنیتی آن را به عنوان نشانه میلیون ها نفر از کاربران در سراسر جهان به عنوان مردم مجبور به کار از خانه بعد از مستندات اجرا شد به سرعت گسترش coronavirus.

اما این شرکت رو به یک واکنش شدید از کاربران نگران عدم end-to-end encryption جلسه جلسات و “زوم-بمب گذاری” که در آن مهمانان ناخوانده سقوط به جلسات.

ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس به تازگی ممنوع کارکنان خود را با استفاده از زوم با استناد به “حریم خصوصی مهم و نگرانی های امنیتی است.”

زوم پاسخ نمی دهند به خبر درخواست برای نظر پس از بازار ساعت.

مورد شماره 5:20-cv-02353 و آن را ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>