دیزنی لند شانگهای بازگشایی بلیط فروش در دقیقه

Shanghai دیزنی لند فروخته بلیط برای آن مه 11 بازگشایی پس از چهار ماه تعطیلی یک نشانه آن است که مصرف کننده در چین در حال آماده به صرف به عنوان ملت از بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس.

پارک در حال اجرای اقدامات ایمنی از جمله محدود کردن بازدید کنندگان به یک سوم از ظرفیت طبیعی 80,000. شانگهای دیزنی لند برای اولین بار از والت دیزنی پارک به نزدیک on Jan. 25 عنوان coronavirus شروع به گسترش از ووهان 520 مایل (840 کیلومتر) غرب کشور را سرمایه کسب و کار.

از 5.5 میلیارد پارک بازگشایی علائم آزمایشی گام به سمت دیزنی بازیابی از یک بهداشت جهانی بحران آن مقصر lopping $1.4 میلیارد خاموش سود سه ماهه گذشته تا حد زیادی با وادار کردن آن به خاموش استراحتگاه در سراسر جهان است. در حالی که دیزنی است که نگه داشتن آن در آمریکا و هنگ کنگ و پاریس پارک های بسته آن گفت: روز شنبه آن را باز تعداد محدودی از مغازه ها و رستوران ها در آن دیزنی چشمه بازار خارج از استراحتگاه آن در اورلاندو فلوریدا, on May 20.

این sellout تایید شد در شانگهای دیزنی توچال وب سایت در عرض چند دقیقه پس از رزرو آغاز شده ساعت 8 صبح جمعه به وقت محلی. اقدامات ایمنی در بازگشایی پارک شامل “اجتماعی فاصله در صف رستوران ها سوار وسایل نقلیه و امکانات دیگر در سراسر پارک و اجرای افزایش فرکانس از مایع و ضد عفونی” این شرکت گفت: در وب سایت خود را. برخی از مناطق را نشان می دهد و بسته باقی خواهد ماند.

بلیط طول اولیه بازگشایی فاز در حال 399 یوان ($56) به صورت منظم در روز و 499 یوان برای تعطیلات آخر هفته.

دیزنی پارک رفت و آمد مکرر در توکیو شده است بسته پس از Feb. 29 و دوباره باز خواهد شد زمانی که ژاپن در وضعیت اضطراری به منظور برداشته است اپراتور شرقی زمین شرکت. گفت: روز جمعه در بیانیه ای. این کشور وضعیت اضطراری اعلام شده است و برای اجرا تا زمانی که ممکن است 31. شرقی زمین نیز گفت: این امر کردند 5,400 کارکنان تا زمانی که آن را قادر به بازگشایی این محل که مدیران را به طور داوطلبانه بازگشت برخی پرداخت.

دیزنی پارک بخش کمک حدود 46 درصد از درآمد عملیاتی در 12 ماه منتهی به سپتامبر سال 2019 بیش از دو برابر درآمد خود را از, استودیو, سرگرمی, کسب و کار داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ نشان می دهد.

–با کمک از لی لیو و لیلی Nonomiya.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>