قاطع به نظر می رسد را نگه دارید در اسرائیل-غزه مبارزه

لرزان آتش بس بین اسرائیل و فلسطین گروه های شبه نظامی جهاد اسلامی به نظر می رسد به گرفتن نگه دارید بامداد سهشنب

توسط PATRIS-FUN در 6 اسفند 1398

لرزان آتش بس بین اسرائیل و فلسطین گروه های شبه نظامی جهاد اسلامی به نظر می رسد به گرفتن نگه دارید بامداد سهشنبه, پایان دو روز دور از خشونت بود که تهدید به اخلال در هفته آینده ملی اسرائیل انتخابات است.

مصعب بریم سخنگوی جهاد اسلامی در غزه گفت: آتش بس در 11:30 p. m. به وقت محلی روز شنبه چند ساعت پس از زودتر آتش بس به سرعت از هم پاشید. او گفت: مصر و سازمان ملل متحد واسطه حال مذاکره جدید ایران و نزدیک به یک ساعت بعد همه چیز آرام به نظر می رسد در هر دو طرف.

آخرین دور از جنگ اول فوران اوایل روز شنبه پس از اسرائیل به کشته شدن یک شبه نظامی جهاد اسلامی در آن گفت: کاشت مواد منفجره در امتداد مرز. اسرائیل همچنین گسترش آن اقدامات تلافی جویانه سوریه به جایی که برخی از ایران-حمایت گروه رهبران بر کشتن بیش از دو جهاد اسلامی اعلام کرد.

پیش از آن در روز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر قفل شده است و در روزهای پایانی تفرقه انتخابات ramped تا خود را بدهند. او تهدید غزه حماس حاکمان با یک پا-عملیات اگر حملات راکتی خود ادامه داد.

"من صحبت کردن در مورد جنگ گفت:" اسرائیل ارتش ایستگاه های رادیویی. "من فقط رفتن به جنگ به عنوان آخرین گزینه است, اما ما باید آماده چیزی است که شما حتی نمی توانید تصور کنید."

با وجود سختی شعارهای هر دو طرف به نظر می رسد به یک مورد علاقه در پایان جنگ به سرعت.

برای نتانیاهو خشونت جلب توجه ناخواسته به اسرائیل فرار جنوبی در مرز با غزه که در آن دولت تلاش کرده است برای توقف حملات سال و پرتاب راکت توسط گروه های شبه نظامی. جهاد اسلامی, در ضمن, در معرض شده است در چند ماه گذشته به عنوان یک نسبتا ضعیف و آشفته گروه — که در عمل بیشتر به عنوان یک اسپویلر قادر به تضعیف آتش بس از تلاش های جدی تهدید نظامی به اسرائیل است.

در ماه های اخیر اسرائیل کار کرده است با سازمان ملل متحد و مصر به واسطه سیمان رسمی آتش بس با حماس بسیار بزرگتر اسلامی نظامی است که اداره نوار غزه را برای بیش از یک دهه است. این "درک" را کاسته دردناک اسرائیل در محاصره است که ویران غزه را به اقتصاد در ازای حماس تضمین برای حفظ آرام.

یک پسر بچه پیاده روی را از طریق یک مهد کودک و زمین بازی در این سوی شهر سدروت که براثر اصابت یک موشک شلیک شده از غزه. (Tsafrir Abayov/آسوشیتد پرس)

سازمان ملل متحد از ایران فرستاده Nickolay Mladenov یک بازیکن کلیدی در آتش بس تلاش کرده بود توییتی شنبه خواستار "توقف اقدامات فوری برای شلیک موشک که تنها خطرات کشیدن غزه به یکی دیگر از مخرب دور از خصومت با هیچ پایانی در چشم!"

در حالی که حماس افتخار بس جهاد اسلامی ادامه داد: برای انجام حملات.

وجود فشار بر داعش و پاسخ پس از پخش فیلم فلسطین در رسانه های اجتماعی از یک بولدوزر نظامی اسرائیل بلند کردن بدن مرده از مرده مبارز و آویزان آن را جلو خودرو.

جهاد اسلامی داعش شروع به شلیک راکت اواخر یکشنبه و راه اندازی 80 موشک در زمان آتش بس اعلام شد با توجه به نظامی اسرائیل. آن گفت: بیش از 90 درصد از راکت ره اما یک پرتابه ناودان به خالی زمین در جنوب اسرائیل در شهر سدروت باعث آسیب زیادی به اسلاید.

مدارس بسته شد در اسرائیل و مناطق مجاور غزه و جاده ها بسته و محدودیت های قرار داده شده در عمومی کرده است.

اسرائیل از رفتن به پای صندوق های رای — دوباره

این سنگین ترین دور از مبارزه پس از ماه نوامبر زمانی که اسرائیل و جهاد اسلامی درگیر در دو روز نبرد اسرائیل پس از کشته شدن یکی از این گروه بالا فرماندهان.

آخرین اسرائیل حملات هوایی هدفمند تنها جهاد اسلامی موقعیت. اما اسرائیل دارای غزه حماس حاکمان مسئول همه آتش بیرون آمدن از ساحلی تحت محاصره و می تواند گسترش آن پاسخ.

یک نقاب مبارز چک خسارت زیر یک شبه حملات هوائی اسرائیل به یک جهاد اسلامی پایگاه نظامی در غزه در شهر " خان یونس. (خلیل همرا/آسوشیتد پرس)

حماس و اسرائیل مبارزه کرده اند سه جنگ و درگیری های متعدد از اسلامی و نظامی کشف و ضبط کنترل غزه از سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده فلسطینی در سال 2007.

هنوز نتانیاهو به نظر می رسد تمایلی به انتخاب مبارزه با حماس نزدیک به دوشنبه آینده انتخابات است. حماس بسیار قوی تر از جهاد اسلامی و آن را نشان داده است خود را قادر به barraging اسرائیل با حمله راکتی هفته در یک زمان.

حماس که باقی مانده در حاشیه نیز علاقه کمی تجدید مبارزه در یک زمان هنگامی که آن را در تلاش برای بهبود شرایط زندگی برای خاک آن را کنترل.

این تصویر نشان می دهد که موشک در حال راه اندازی به سوی اسرائیل از نوار غزه ، (خلیل همرا/آسوشیتد پرس)

نتانیاهو مخالفان باید از او انتقاد خود را برای توافق با این گروه او را متهم غارنوردی در به خشونت به نگه داشتن همه چیز آرام است.

"نتانیاهو این کشور زیر آتش. در کمک به آن گفت:" نتانیاهو از رقیب رئیس سابق فرمانده نظامی Benny Gantz, رهبر مخالفان آبی و سفید ، "مردم جنوب سزاوار بهتر است."

انتخابات خواهد بود اسرائیل سوم در کمتر از یک سال پس از دو نتیجه آرا در سال گذشته است.

نتانیاهو قفل شده است و در یک مسابقه با Gantz تلاش است تا تمرکز مبارزات انتخاباتی به دور از آینده محاکمه به اتهام فساد مالی با ارائه خود را به عنوان یک سیاستمدار با تجربه است که بهترین راه حل مناسب برای حفاظت از امنیت اسرائیل. او به نظر می رسد که علاقه کمی در طولانی مدت مبارزه خیلی نزدیک به روز انتخابات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب