رابطه جنسی در زمان coronavirus

اجتماعی فاصله است دستور روز پس از آن زمان خوبی برای تماس جنسی است. آن را سخت برای افراد مجرد. اما برای زوج انزوا می تواند به اثبات می شود یک دوم ماه عسل … یا جهنم بر روی زمین است.

Coronavirus در حال تغییر است و همه چیز از جمله روابط جنسی. واضح ترین نشانه ای که در برلین مشهود بود یک شب جمعه در اواسط ماه مارس: doormen ناپدید شده بود از بی خوابی پایتخت آلمان مشهور, باشگاه, برای, هوسران ها, fetishists و انگشت همراه با غیر معمول خط جنسی نو جوان در کنار پیاده رو.

به جای آن وجود دارد تنها یک توجه داشته باشید در درب اعلام کرد که برلین به دولت دستور داده بود همه باشگاه ها تعطیل شود. در باشگاه, صفحه اصلی, بی خوابی مدیر دومینیک و تیم نوشته شده در خوش بینانه پیام: “سالم ماندن, محافظت از خودتان و امیدوارم ما قادر خواهید بود به حزب با هم در پنج هفته زمان است.”

زمان بد به تک

هر چند برلین باشگاه در حال حاضر بسته رستوران ها و کافه ها هنوز در اواسط ماه مارس. به عنوان یک زن جوان نشسته و با دوستان خود در خارج یک بار در آفتاب بهار گفت: DW با خنده: “coronavirus تا به حال برای آمدن بهار از همه زمان ها است. به نظر نمی آید خوب برای ما مجرد است.”

به زودی پس از آن همه رقص و مدارس و رستوران ها و کافه ها در برلین نیز تعطیل: تمام مکان های که در آن مجرد معمولا به یکدیگر یا به سقوط در عشق و یا برای یک جنسی ماجراجویی.

نویسنده و زوج درمانگر ولفگانگ Krüger ارائه می دهد یک کوتاه و مختصر پاسخ: “مردم تنها به طور کلی سمت چپ بالا و خشک coronavirus یا هیچ coronavirus. یک عروسی با 60 سال می شود به طور قابل توجهی بیشتر از یک واحد 30 ساله. کیفیت رابطه جنسی برای افراد مجرد به طور کلی بدتر است.”

Insomnia swinger club (DW/B. Stehkämper)

برلین, هوسران, باشگاه تعطیل شده اند

به منظور بهبود شانس خود را برای میلیون ها نفر از مردان و زنان به دنبال شریک مناسب در سایت های دوستیابی. بنابراین ویروس اضطراب مجموعه در میان آنها است ؟ یک چنین آلمانی دوستیابی آژانس Parship ادعا می کند در آن تبلیغاتی است که یک نفر می افتد در عشق هر 11 دقیقه با تشکر از خدمات آن است.

Parship سخنگوی جانا Bogatz می گوید او هنوز متوجه سقوط در نرخ عضویت و حتی ادعا می کند برای دیدن یک سود برای کسب و کار در وضعیت فعلی: “هر کس که به نام در به کاهش تعامل اجتماعی را به حداقل برساند که البته محدودیت های دوستیابی امکانات” Bogatz می گوید. اما او می گوید: مردم می توانند در تماس ماندن آنلاین و حتی ایجاد تماس جدید پس از “ملاقات با مردم آفلاین است که تنها تا حدودی ممکن است در حال حاضر.”

اما سوال این است که آیا مردم راضی خواهد بود با آنچه که می تواند ماه از نوشتن پیام و یا اینکه آیا آنها ممکن است خطر عفونت به صورت مختصر عطریست بعد از همه.

بیشتر بخوانید: آیا آلمان جدید کروناویروس اجتماعی فاصله قوانین ؟

مثل همیشه اگر یک فرد سم است دیگر تونیک. به عنوان تک مردم در حال حاضر مجبور به ارائه برای خود تقاضا برای پورنوگرافی و اسباب پررونق است. مغازه ها جنس روشن باشد به تجارت آنلاین با بیش کارآفرینی آنهایی که حتی ارائه یک تاکسی تحویل خدمات ارائه می دهد که حداقل یک کمی درآمد برای رانندگان تاکسی که دیده می شود کسب و کار خود را سقوط.

زوج دارای مزیت خانه

نه نیاز به پیدا کردن یک شریک جنسی باعث می شود همه چیز آسان تر برای زوج است. برای برخی از, توقف عادی زندگی و ماندن در خانه ممکن است یک منبع از reinvigoration دیدن که وجود ندارد بسیار دیگری برای انجام این کار — ورزشگاه, سینما, تئاتر, همه تعطیل. فوتبال هم چیزی است که متعلق به گذشته جهان است.

هر چند آونگ همچنین ممکن است نوسان راه دیگر به عنوان مورد برای رولف. برای سال های بسیاری از کار به معنای آن است که رولف تا به حال به زندگی جدا از همسر خود در طول هفته. بنابراین در ابتدا استقبال از او فرصتی برای کار از خانه: یک فرصت خوب در نهایت با هم زندگی می کنند به درستی نه تنها در آخر هفته.

یک هفته بعد و اعصاب بودند و چیز ساییده شده برای هر دو آنها را. مشترک کارهایی مانند تمیز کردن ویندوز, گاهی اوقات به پایان رسید در یک کامل در زناشویی ردیف. رولف تصمیم به حرکت از خود به انزوا و بازگشت به برلین: “مجبور همخانه است مانند یک ازدواج اجباری. و رابطه جنسی نیست, سرگرم کننده, سپس, یا,” او گفت:.

زوج درمانگر Krüger نیست شگفت زده کرد. “خود فاصله دارند درهم گفت: — شریک زندگی است که همیشه وجود دارد و همیشه در دسترس است. “ها وابسته به عشق شهوانی تمایل ناشی از تناوب از نزدیکی و فاصله,” او می گوید.

اما زوج هایی که تسلط دارند بازی از نزدیکی و فاصله به خوبی می تواند در یک زمان خوب است. “در زمان وحشت و ترس و میل جنسی نیز افزایش می یابد,” Krüger گفت. “تمایلات جنسی بهترین راه برای راندن احساس وحشت و نگرانی.”

یک coronavirus baby boom ؟

و اگر مردم فراموش پیدا کردن الهام بخش برای زندگی جنسی خود, آن ممکن است مثمر ثمر عواقب. Krüger, به دنبال نه ماه به آینده قطعی است, به هر حال: “بیشتر کودکان متولد خواهد شد.”

اما چه حیف! — هیچ علمی وجود دارد شواهد آماری برای این کار هر چند این سوال مطرح شده است هرگاه خاموشی و یا دوره های طولانی تر از بد آب و هوا.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>