چند نفر هنوز حساب نشده پس از تنسی گردباد

Putnam County مقامات در ایالت تنسی گفت: 21 نفر باقی می ماند حساب نشده در صلاحیت این دادگاه ها با حدود 40 درصد از آوار هنوز رتبهدهی نشده است به جستجو و پس از گردباد از طریق بخشی از دولت است.

دولت اضطراری مقامات تجدید نظر تلفات به 24 مرگ و میر در سه شنبه شب. در Putnam County, برخی از 130 کیلومتری شرق نشویل حداقل 18 نفر کشته شدند و پنج قبل از نوجوانان و کودکان در حالی که 88 نفر دیگر مجروح شدند.

تعداد گم شده و کاهش یافته است به طور چشمگیری بیش از 24 ساعت به عنوان بسیاری از آنها در ابتدا غیر قابل دسترس با توجه به قطع برق و تلفن همراه پوشش مسائل.

نشویل مقامات گفت هیچ از دست رفته مردم در آن محدوده شهر.

برخی از مناطق جستجو به سخت بود گذشتن گفت: پوتنام کلانتر ادی Farris از جمله 10 هکتار زمین با پوشش گیاهی باتلاقی رسیدن به ارتفاع دو متر. مقامات همچنین در مورد پیش بینی با باران یک امکان برای سه شنبه.

مقدس زده پس از نیمه شب جمعه

مردم در سراسر نشویل بیدار شد, هوای آزاد, آژیر هشدار آنها را به خطر گردباد در اوایل روز سه شنبه و آژیر خطر نیز به صدا در بخش هایی از Putnam County است. در این دو چشمه جامعه ساکن لایحه Dyer, عمیق در تنسی روستا بدون چنین سیستم هایی وجود دارد.

“اگر تلفن همراه ندارد, اورژانس تماس, آن را نمی توانست خوب” دایر گفت.

لایحه دیر از باکستر دنیاست. در کنار خانه خود را که آسیب دیده بود توسط یک صبح زود گردباد. تلفن همراه اضطراری هشدار داد دایر و همسر خود را به اندازه کافی زمان برای رسیدن به زیرزمین به عنوان گردباد تخریب دیوار در طبقه فوقانی و همچنین به عنوان یک اتاق خواب. (Teresa M. Walker/آسوشیتد پرس)

این مقدس که زده در سراسر ایالت تنسی پس از نیمه شب سهشنبه پاره آجر نمای خم قطب فلزی و خرد بیش از 140 ساختمان دفن افراد در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است.

دایر خود 34 ساله دختر بروک موفق به پناهگاه در زیرزمین خانه او در کنار درب و سپس “به نام من با جیغ و گریه.” لحظات پس از گردباد گذشت او جرأت را به تاریکی و رهایی او از خرابه.

“خدا را شکر من یک زیرزمین بسیار کوچک زیرزمین” 64 ساله دایر گفت. “او ایستاده بود وجود دارد بین شکاف درب جیغ و گریه از بالا, از خانه رفته.”

فرماندار اعلام کرد اضطراری و ارسال گارد ملی برای کمک به جستجو و نجات تلاش. پلیس نگه داشته و بخش هایی از Putnam County محاصره و تحمیل 8 p. m.-8 صبح مقررات منع رفت و آمد به عنوان grim جستجو در ادامه به چهارشنبه.

یک گردباد بود و باد با سرعت 265 متر/ثانیه, در آسمان ،

خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب در نشویل و Wilson شهرستان به شرق تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF-3 شدت و با سرعت باد تا 265 کیلومتر در ساعت به آژانس گفت. یکی چرخان غرق خانه و کسب و کار در سراسر 16 کیلومتر کشش نشویل که شامل بخش هایی از مرکز شهر.

این گردباد که زده Putnam County آسیب دیده و بیش از 100 سازه در طول 3.2 کیلومتر مسیر که محو برخی از خانه ها از خود را پایه و پراکنده خرابه. گاراژ دایر پدر استفاده می شود به عنوان یک مکانیک خودرو شد خراشیده کردن آن دال بتنی با تیر فلزی خرد کن جلو و عقب خود را به رنگ قرمز موستانگ با الویس پریسلی پلاک.

تری کولر یک سالمند در این دو چشمه کلیسای مسیح تنها یک سوراخ در سقف است که او فکر می کند ناشی از پرواز باقی مانده است. خیلی بدتر بود سرنوشت مادر شماس در کلیسای او که از خانه اش در طوفان و پس از آن بود که با عجله به بیمارستان برای آنژیوپلاستی و استنت.

“من مطمئن هستم که استرس کمک نمی کند او” کولر گفت. “او 86 و از دست همه چیز است.”

دایر و همسایگان خود را صرف شنبه چیدن از طریق خرد شیشه گران دیوار و خیس وسایل تلاش برای نجات هر چیزی ممکن است.

“ما در حال رفتن به کمک’

پس از بررسی آسیب در سه شنبه, تنسی, رژیم صهیونیستی. بیل لی شگفت زده در افراد انعطاف پذیری است.

“در بدترین شرایط بهترین مردم بیرون می آید و این چیزی است که ما از دیدن” او گفت:.

جاستین Douglas, 22, یکی از آنها بود. او یک بومی کوه. ژولیت در خارج نشویل و به تازگی فارغ التحصیل از تنسی فناوری دانشگاه در کوکویل — هر دو مکان ضربه سخت گردباد. او گفت که او می دانست که برخی از این قربانیان است.

“بازگشت به خانه وجود دارد برخی از دوستان خانوادگی که آنها در بر داشت تخمگذار در بستر با خانه فرو ریخت در بالا از آنها و پس از آن یک پسر من به کلیسا رفت و با رشد او گذشت و من نمی دانم که چگونه او و همسرش در حال,” داگلاس گفت. “من شنیده ام آنها را در بیمارستان در شکل است.”

داگلاس نقل مکان کرد و ترمز ماشین هدایت لودر به دو چشمه منطقه شنبه شب آماده برای کمک به تمیز کردن تا شنبه.

“ما نیاز به رفتن کمک کند چرا که این دوستان ما هستند ما همسایگان خانواده ما” داگلاس گفت. “ما در حال رفتن به رفتن کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>