آخرین تحولات:

  • چندین کشور در حال کمک به شهروندان که می خواهید به ترک ووهان.
     
  • ویروس کشته و 132 نفر و آلوده بیش از 6000 در سرزمین اصلی و خارج از کشور.
     
  • تعداد coronavirus موارد داخل از چین پیشی گرفته 2003 شیوع سارس.
     
  • که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته’ با پاسخ به شیوع بیماری است.

چندین کشور را آغاز کرده اند در حال حرکت شهروندان خود در خارج از شهر چینی سخت ترین ضربه شیوع یک ویروس جدید است که منجر به کشته شدن 132 مردم و آلوده بیش از 6000 در سرزمین اصلی و خارج از کشور.

یک پرواز حمل 206 evacuees خانه شامل چهار نفر با سرفه و تب. سه مرد و یک زن بودند گرفته به توکیو بیمارستان جداگانه آمبولانس برای درمان و پزشکی بیشتر چک.

ژاپنی پرواز بود آوردن 20,000 ماسک صورت و همچنین دنده محافظ, همه در تامین کوتاه مدت به عنوان چینی بيمارستان درمان تعداد فزاینده ای از بیماران. ووهان در حال ساخت دو بیمارستان در یک ماده از روز برای اضافه کردن 2,500 تخت برای درمان بیماران مبتلا به ویروس است.

آن را بلافاصله شناخته شده است که آیا آنها با آلوده شدند نوع جدیدی از کروناویروس که به نظر می رسد در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر. علائم آن از جمله سرفه و تب و در موارد شدید پنومونی شبیه به بسیاری از بیماری های دیگر.

چین آخرین آمار پوشش قبلی 24 ساعت و 26 اضافه کردن به تعداد مرگ و میر, 25 که در مرکز استان هوبئی و پایتخت آن ووهان مرکز از وقوع. این 5,974 موارد در سرزمین اصلی مشخص شده افزایش 1,459 از روز گذشته هر چند که افزایش یک کوچکتر افزایش نسبت به 1,771 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه.

تعداد coronavirus موارد داخل از چین پیشی گرفته است که از سال 2003 شیوع سارس که در آن ارتفاع را دیدم 5,327 افراد آلوده اما مرگ و میر کمتر باقی می ماند.

ده ها تن از عفونت های تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین نیز از جمله موارد در: تایوان و استرالیا و کامبوج, فرانسه, آلمان, ژاپن, مالزی و نپال و سریلانکا و سنگاپور و کره جنوبی و تایلند و ویتنام و ایالات متحده آمریکا و کانادا است. روز چهارشنبه امارات متحده عربی’ وزارت بهداشت گفت: چهار نفر از اعضای یک خانواده چینی را آلوده شدند در اولین موارد اعلام شده در خلیج فارس وزارت امور خارجه, دولت, خبرگزاری WAM گفت.

یک هواپیما تخلیه 201 آمریکایی بود که در ووهان فرود آمد وارد چهارشنبه در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی پس از همه روی گذشت درمانی تست غربالگری در لنگرگاه که در آن هواپیما متوقف شده بود برای سوخت گیری.

همه مسافران در حال حاضر تحت دو نمایش درمانی در چین و غربالگری شدند که دو برابر بیشتر در لنگرگاه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یک آمبولانس حمل evacuees از ووهان چین می رسد در Ebara بیمارستان در توکیو روز شنبه پس از اولین گروه از آسمان بازگشت. چهار تن از آسمان تا به حال سرفه و تب و به بیمارستان منتقل شد. (Kyodo News طریق آسوشیتد پرس)

کانادا برای آن است که هنوز هم کار بر روی طرح های خود را به کانادایی ها از منطقه آسیب دیده است. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: 250 کانادایی زندگی وجود دارد باید آنلاین ثبت نام با امور جهانی کانادا با حدود 126 درخواست کمک های کنسولی به خانه.

ایتالیا تنظیم یک پرواز در روز پنج شنبه به تخلیه شهروندان خود از ووهان از کشور وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت. حدود 50 ایتالیایی ها بودند سرگردان در شهر است که تا حد زیادی جدا شده و در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس یک مقام وزارت گفت.

بریتانیا وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت شنبه که اتباع پرواز بازگشت از ووهان خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته. انگلیس نیز هشدار “همه اما ضروری سفر” به سرزمین اصلی چین در میان شیوع.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت که او انتظار دارد تخلیه شهروندان آلمانی از چین تنظیم شده است به جریان در چند ساعت آینده.

هنگ کنگ رهبر گفت: خاک قطع خواهد شد تمام لینک های راه آهن به سرزمین اصلی و نصف این تعداد پرواز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تماشا کنید: هنگ کنگ بسته مرزهای چین نبرد coronavirus:

چین همچنان به نبرد در حال رشد coronavirus اپیدمی هنگ کنگ متمایل به فشار و مرزهای خود را بسته به کاهش جریان از مردم در آینده از سرزمین اصلی است. 1:59

کره جنوبی نیز گفت: آن را ارسال هواپیما و فرانسه مغولستان و دولت های دیگر نیز برنامه ریزی شده تخلیه.

چین قطع دسترسی به ووهان و 16 سایر شهرهای استان هوبئی برای جلوگیری از مردم را از ترک و گسترش این ویروس بیشتر است. این مستند به دام افتاده بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده کنترل بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

افزایش شدید عفونت به تازگی نشان می دهد قابل توجه انسان به انسان گسترش ویروس هر چند آن را نیز می تواند توضیح داد: با گسترش نظارت بر تلاش های سعید ملک Peiris صندلی در ویروس شناسی در دانشگاه هنگ کنگ است.

مقامات روز سه شنبه گفتند که این ویروس شیوع در شهرستان همسایه از هوانگگنگ شهر به خصوص شدید, اضافه کردن شهر نمی تواند اجازه برای تبدیل شدن به دومین ووهان.

فرماندار هوبئی استان وانگ Xiaodong گفت: در طول یک نشست خبری که شرکت ها در استان باید سر کار قبل از پایان Feb 13.

هوانگگنگ شهر 7.5 میلیون نفر گزارش شده پنج کشته و 324 موارد به عنوان پایان-سه شنبه دوم بیشتر در هر دو حساب در میان شهرهای استان پشت ووهان.

چه کسی می گوید coronavirus است ‘بالاترین اولویت’

کارشناسان نگرانی جدید virus ممکن است گسترش آسان تر از آنچه در ابتدا تصور یا ممکن است جهش یافته را به یک فرم است که می کند ، آن است که از خانواده کروناویروس که همچنین می تواند باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان بیماری های جدی مانند سارس و MERS که هر دو پدید آمده در دو دهه گذشته و در حال فکر را از حیوانات.

ویروس جدید باعث سرد و آنفولانزا مانند علائم از جمله سرفه و تب و در موارد شدید تنگی نفس و ذات الریه. آن فکر این است که به مردم از حیوانات وحشی به فروش می رسد در ووهان بازار است. چین روز یکشنبه به طور موقت ممنوع در تجارت حیوانات وحشی و خواست مردم برای جلوگیری از خوردن گوشت از آنها.

که در ستایش چین روز یکشنبه برای تلاش های خود را برای مقابله با شیوع این بیماری و ابراز خوش بینی است که این انتقال می تواند متوقف.

“ما در مرحله مهمی در این رویداد است. ما معتقدیم این زنجیره انتقال می تواند هنوز هم قطع می شود, گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه که همراه بدن رئیس در سفر به چین در این هفته است.

روز سه شنبه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus ملاقات با رهبر چین به بحث در مورد آخرین اطلاعات در مورد شیوع و تکرار تعهد خود را به آوردن آن را تحت کنترل که در انتشار اخبار گفت.

“ملی کمیسیون بهداشت ارائه شده چین قوی بهداشت عمومی و ظرفیت و منابع برای پاسخگویی و مدیریت بیماری تنفسی شیوع” آزادی گفت.

آن گفت: بحث متمرکز بر راه های همکاری برای مهار این ویروس در ووهان و دیگر شهرها و استان ها و مطالعات است که می تواند کمک به توسعه پزشکی اقدامات متقابل مانند واکسن و درمان است. دیگر که کارشناسان بازدید خواهد کرد چین در اسرع وقت آن را گفت.

“توقف گسترش این ویروس هر دو در چین و در سطح جهان است که بالاترین اولویت” Tedros گفت.

منبع ویروس و حد کامل گسترش آن هنوز ناشناخته است. اما چه کسی گفت که اکثر موارد گزارش شده به تاریخ “بوده است خفیف تر با حدود 20 درصد از افراد آلوده دچار بیماری شدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im