(کابل-افغانستان) — آمریکا و افغانستان پرسنل نظامی از کار اخراج شدند در حالی که انجام یک عملیات در افغانستان در ولایت هلمند ارتش ایالات متحده روز شنبه گفت.

چند متحده پرسنل بودند یا مجروح یا کشته شدند اما تعداد دقیق و جزئیات دیگر ارائه نمی شد گفت: یک مقام آمریکایی که حاضر به بحث در مورد این حادثه تنها به شرط ناشناس ماندن.

یک نظامی ایالات متحده سخنگوی سرهنگ سانی لگت گفت: در بیانیه ای که هر دو افغانستان و ایالات متحده پرسنل بودند “درگیر مستقیم شلیک.”

“ما در حال بررسی وضعیت” لگت گفت: بدون ارائه هر گونه اطلاعات در مورد تلفات احتمالی و یا جزئیات دیگر.

طالبان و گروه دولت اسلامی وابسته به هر دو عمل در ولایت هلمند. این حادثه می آید که واشنگتن به دنبال پیدا کردن یک پایان برای افغانستان 18-سال جنگ امریکا طولانی ترین.

واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد شده است در جلسه با نمایندگان طالبان در خاورمیانه وزارت امور خارجه قطر در هفته های اخیر. او به دنبال یک توافق برای کاهش خصومت به یک توافق صلح امضا شده که شروع مذاکرات میان افغان ها در هر دو طرف جنگ است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به مذاکرات صلح گفت: سربازان آمریکایی بودند نه به معنای خدمت به عنوان “سازمان های اجرای قانون” برای کشورهای دیگر.

“در افغانستان عزم و شجاعت از جنگ ما مبارزان اجازه داده است ما را به پیشرفت فوق العاده ای و مذاکرات صلح در حال حاضر در جریان است,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لولیتا C. Baldor در واشنگتن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de