مشاور ارشد نخست وزیر بریتانیا نمی خواهد عذرخواهی برای سفر در طول coronavirus مستند

دومینیک Cummings, مشاور ارشد نخست وزیر بوریس جانسون است rebuffing خواستار استعفای خود و امتناع از عذرخواهی برای سفر با خانواده اش در ماه مارس و آوریل میان این کشور اجباری coronavirus مستند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه کامینگز اعتراف کرد که او سوار 264 مایل از لندن به خانه پدر و مادر خود در دورهام در ماه مارس است. او به همراه همسر و پسرش, و در آن زمان هر دو او و همسرش مشکوک بودند coronavirus. کامینگز گفت: آنها را به دورهام در مورد آنها بیمار شد و نیاز به خواهر زاده خود را به سازمان دیده بان خود را و ادعا کرد که او در آنجا ماند در یک ساختمان جداگانه با خانواده اش و تنها در ارتباط با پدر و مادر خود را با فریاد آنها را از دور. “من پشیمان نیستم من چی بود,” او گفت:.

کامینگز همچنین نشان داد که پس از 14 روز خود قرنطینه خانواده اش راند 30 مایل دور به Barnard Castle, گفت که او نیاز به “بررسی بینایی او به اندازه کافی خوب برای درایو دیگر بازگشت به لندن” گاردین گزارش. کامینگز و خانواده اش به لندن بازگشت و در 14 آوریل و او ادعا کرد افرادی که او را دیدم در دورهام در آوریل 19 بودند اشتباه است.

حداقل 20 نفر از اعضای حزب محافظه کار گفته اند کامینگز باید استعفا دهد حزب کارگر خواستار بررسی و دانشمندان گفته اند کامینگز اقدامات به احتمال زیاد تضعیف سلامت عمومی مشاوره. کامینگز کارگردانی آرا را ترک کمپین در طول Brexit که کمک راهنما جانسون به قدرت و نخست وزیر حمایت از او. روز یکشنبه جانسون گفت: کامینگز “به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر” و چنین خواهد بود را رد کرد. جانسون در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در آوریل صرف وقت در واحد مراقبت های ویژه. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>