سنا اکثریت تصویب $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس

(واشنگتن) — سنا تصویب $8.3 میلیارد و اندازه گیری, روز شنبه برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس به امید اطمینان یک ترس عمومی و تسریع دولت در پاسخ به این ویروس که سریع گسترش است و تهدید به upend زندگی روزمره در آمریکا و سراسر جهان است.

پول خواهد پرداخت برای یک چند وجهی حمله یک ویروس است که در حال گسترش است بیشتر به طور گسترده ای در هر روز ارسال بازارهای مالی فزاینده دوباره پنج شنبه, اخلال در سفر و به طور بالقوه تهدید کننده اقتصاد آمریکا را دهه توسعه.

پنجشنبه جارو 96-1 رای می فرستد این لایحه به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند. رند پل سناتور. R-Ky., بازیگران تنها “هیچ” رای دادن. خانه تصویب لایحه شنبه توسط یک 415-2 رای دادن.

این طرح بیش از سه برابر $2.5 میلیارد مقدار مشخص شده توسط کاخ سفید و 10 ماه پیش. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد شد و بلافاصله دور انداخته شده توسط اعضای کنگره از هر دو طرف. به جای آنها مذاکره رقم افزایش یک پشت سر هم از همکاری دو حزبی که به طور فزاینده ای نادر در واشنگتن است.

“در موقعیت های شبیه به این به اعتقاد من هیچ هزینه باید در امان خواهد بود برای محافظت از مردم آمریکا و در تهیه این بسته هیچ بود” گفت: تخصیص رئیس کمیته ریچارد شلبی, R-Ala. “این مهاجم طرح قوی طرح دریافت کرده است که قریب به اتفاق واکنش مثبت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن بود که به امضای اندازه گیری است که تقریبا جهانی پشتیبانی می کند. آن است که در نظر گرفته شده برای پروژه اعتماد به نفس و آرامش به عنوان اضطراب ایجاد بیش از تاثیر این ویروس که تاکنون 11 زندگی در آمریکا

“مردم آمریکا به دنبال رهبری و می خواهید اطمینان که خود دولت است تا به وظیفه حفاظت از سلامت و ایمنی خود را” گفت: سناتور. Patrick Leahy, D-Vt.

تاثیر شیوع همچنان به کوه. دولت بریتانیا به حالت تعلیق در مجلس برای پنج ماه در امید از محدود کردن گسترش ویروس در بریتانیا است.

این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه از جمله 300 میلیون دلار برای تحویل مواد مخدر به کسانی که به آن نیاز دارید. بیش از 2 میلیارد دلار را برای کمک به فدرال و دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به coronavirus تهدید. اضافی 1.3 میلیارد دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مبارزه با این ویروس در خارج از کشور.

دیگر دلار خواهد بود کارگردانی برای کمک به مقامات محلی آماده برای پتانسیل بدتر از شیوع و یارانه درمان توسط مراکز بهداشتی و درمانی. مدیکر را سست می شود و برای فعال کردن از راه دور “telehealth” مشاوره به موجب آن افراد بیمار می تواند به درمان بدون مراجعه به یک دکتر.

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. دولت که در مرکز بحران ستایش این لایحه به دلیل آن را افزایش می دهد دسترسی عمومی آزمایشگاه تست کمک به پرداخت هزینه برای جداسازی و قرنطینه کمک به پرداخت مطابق با اصول بهداشتی در مناطق عمومی در مسیر بهتر ویروس ها و کسانی که ممکن است در تماس با آن به کمک labs که در حال تلاش برای شناسایی نقاط داغ و محدود کردن قرار گرفتن در معرض.”

این قانون شامل یک-برنده سازش است که با هدف محافظت در برابر پتانسیل قیمت سنگ آهن در بازار توسط تولید کنندگان مواد مخدر برای واکسن و داروهای دیگر توسعه یافته با مالیات دهندگان بودجه. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر خواهد قدرت را به مطمئن شوید تجاری قیمت مناسب هستند. آذر سابق مواد مخدر صنعت لابی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>