سنا اینتل صندلی روبیو هشدار بازیگران خارجی سعی خواهد کرد برای تقویت Coronavirus تئوری های توطئه

(واشنگتن) — بهداشت ، مارکو روبیو جدید جمهوری خواه رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا هشدار داده است که بازیگران خارج

توسط PATRIS-FUN در 7 خرداد 1399

(واشنگتن) — بهداشت ، مارکو روبیو جدید جمهوری خواه رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا هشدار داده است که بازیگران خارجی به دنبال تقویت تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس و پیدا کردن راه های جدید برای دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

این جمهوریخواه فلوریدا گفت در مصاحبه با آسوشیتد پرس روز سه شنبه که یک احتمال می تواند تلاش برای متقاعد کردن مردم است که یک واکسن جدید در برابر ویروس ایجاد می شود بیشتر مضر باشد تا مفید.

"من فکر می کنم COVID-19 بحران است که در آن شما دیده می شود تلاش برای ترویج نادرست روایات است که برخی از اصطکاک در این کشور" روبیو گفت.

چهار سال پس از تلاش های روسیه برای ایجاد بخش در ایالات متحده, او هشدار داد: "من مطمئن هستم که ما هیچ کمتر آسیب پذیر تر از ما پس گرفتند."

جدید هوش پست می آید به عنوان روبیو افزایش یافته است به بیشتر برجسته در سنا پس از سال 2016 زمانی که او از دست داده جمهوریخواه اولیه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تصمیم به اجرا برای انتخاب مجدد پس از اصل و گفت او بازنشسته خواهد بود. او شنود گذاشته به عنوان رئیس هفته گذشته زمانی که حزب جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی تصمیم گرفت به طور موقت کنار میان تحقیقات فدرال به فروش سهام.

به عنوان روبیو در نظر که آیا برای ریاست دوباره رئیس جمهور – این سوالی است که او می گوید: "من نیاز به پاسخ در آینده" -- او در حال حاضر مشغول به کار دو مهم شغل در هوش و همچنین به عنوان رئیس سنا کسب و کار کوچک کمیته است که در تلاش برای احیای فزاینده اقتصاد است.

برای این سناتور که وارد در واشنگتن در سال 2010 حزب چای موج دوگانه gavels پیشنهاد نخست پلت فرم برای پوپولیستی خود چشم انداز اقتصادی به خصوص به او هشدار زود هنگام در چین که در حال حاضر ستونهای ایران و در نقطه با مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست آمریکایی ها که احساس left behind با اقتصاد جهانی است.

"من فکر می کنم وجود دارد رفتن به گسترده تر گفتگو" روبیو گفت: در مورد زنجیره تامین و تولید داخلی "که باید به عنوان بخشی از جدید قرن 21 اقتصاد پست-همه گیر."

در حال حاضر ضروری به بالاترین سطح طبقه بندی جلسات به عنوان رئیس روبیو می گوید که او نمی تواند صحبت در مورد خاص تاثیر عملیات به دلیل "بدیهی است که برخی از آن در حال انجام است." اما او معتقد است که روسیه در تلاش اند تا کنون "موفق فراتر از پوتین wildest dreams." با ضربه زدن به قطبی سیاست و برگرفته تئوری های توطئه او گفت: روسیه و سایر بازیگران خارجی هستند مانند "روشنایی یک مسابقه است." او همچنین با اشاره به چین در تلاش برای منحرف کردن نقش خود را در بحران.

"هدف این است که برای نگه داشتن شما تا تقسیم و مبارزه با هر یک از دیگر است که شما را تبدیل به ناکارآمد و قادر به پاسخ به تهدید" او گفت:.

روبیو است که مصرف بیش ریاست فقط به عنوان کمیته کاری ادامه داده اند تا سه سال تحقیقات به روسیه دخالت. پانل علنا منتشر شد تایید آن از یک سال 2017 ارزیابی توسط سازمان های اطلاعاتی است که روسیه دخالت و مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن یک نتیجه گیری است که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اختلاف است. آن را نیز گذاشته روسیه دروغ تلاش در جزئیات.

او نشان داد که گزارش نهایی است که تحت declassification روند می گویند هیچ مدرکی از هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. "من فکر می کنم ما گزارش خواهد بود و یکی از در حال حاضر چندین سوالات یا تحقیقی تلاش است که منجر به همان نتیجه" روبیو گفت.

خانه کمیته اطلاعات مشابه گفت: بنابراین در سال 2018 گزارش و مشاور ویژه رابرت مولر شناسایی قابل توجه مخاطبین بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و روسیه یافت اما شواهد کافی از یک توطئه جنایی.

مانند بسیاری از او خواه و همکاران روبیو شده است میلی به محکوم جمهور و بعید است به یک فویل حتی به عنوان تهمت روشن ساخته است او تنفر و بی اعتمادی برای ملت سازمان های اطلاعاتی. روبیو نیز کمتر احتمال دارد به عبور از رئیس جمهور از با مته سوراخ کردن است که به طور کلی حمایت از تهمت اما خشم بسیاری را در خود حزب در روسیه پروب زمانی که او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد Donald Trump Jr., به شهادت خصوصی برای بار دوم.

روبیو نشان داده علاقه کمی در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس از جمله امتناع خود را به پوشیدن ماسک ،

"من ترجیح می دهم رئیس جمهور با پوشیدن ماسک به صورت خود به خود خوب است. من نمی خواهم برای دیدن رئیس جمهور بود آلوده" روبیو گفت. "اما در نهایت در جهت اولویت من فکر می کنم آنچه که مهم است این است که ما توسعه یک ضد ویروس است که ما توسعه سریع تست که ما سیستم مراقبت های بهداشتی هرگز غرق شده که ما باید توانایی برای آزمایش مردم بود."

هنوز روبیو تا به حال روابط خوبی با اعضای هوش پنل و نزدیک به ویرجینیا ایالت و سناتور " مارک وارنر بالا دموکرات. در یک بیانیه وارنر گفت: او معتقد است که مذاکرات بسیار "روشنی چشم" از نظر تهدیدات ناشی از روسیه و چین و دو کار کرده اند و در تعدادی از مسائل با هم در طول سال.

همانطور که برای خود ریاست جمهوری, آرمان روبیو می گوید آن را "احمقانه" برای او می گویند که او هرگز علاقه مند در حال اجرا دوباره از او در حال حاضر در حال اجرا در یک بار.

"من آموخته ام در چند سال گذشته است که شما می تواند آماده برای آینده, اما شما می توانید لزوما دقیقا می دانند چه خواهد بود قبل از اینکه شما پایین جاده," او گفت:. "این یک انتخاب من را هنگامی که زمان می آید به آن را."

در حال حاضر او می گوید دوره دوم خود بسیار با ارزش تر از دوره اول خود را که بخشی از آن صرف کرده و در اقلیت و همه از آن تحت دموکراتیک رئیس جمهور. این نادر است برای یک سناتور منجر به دو کمیته به عنوان او انجام شده است.

"من به سادگی نمی باید توانایی برای نفوذ در سیاست راه من در حال حاضر انجام" روبیو گفت. "و پس از آن فقط باعث می شود کار انجام بیشتر باعث می شود آن مهم تر است. و این باعث می شود من ترم دوم تعداد زیادی بیشتر سرگرم کننده تر از من برای اولین بار."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب