سنا اوباما در اولویت کسب و کار کاهش مالیات در coronavirus بسته محرک

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) ظاهر می دانستم که این بیماری همه گیر بود.

در یک راز هفته ضبط به دست آمده توسط NPR با مته سوراخ کردن صندلی کمیته اطلاعات مجلس سنا شنیده می شود توصیف COVID-19 را “تهاجمی انتقال” به عنوان “شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.” اما با مته سوراخ کردن خود را تغییر لحن در یک op-ed و یک بیانیه پیش نمایش امریکا COVID-19 پاسخ — و رئیس جمهور تهمت به پایان رسید تا تکرار طوطی وار و اغراق آمیز است که خطرناکی مثبت بدهند.

جدید کروناویروس “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” با مته سوراخ کردن گفته برخی از بزرگترین کمک کنندگان در یک Feb. 27 ناهار. “این است که احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 همه گیر” او ادامه داد. با مته سوراخ کردن هشدار داده این شرکت که ممکن است آنها را به “خود را تغییر می دهد سفر” و مدارس خواهد دید و مردم خواهد بود گفت: برای ماندن در خانه — چیزی که اتفاق نمی افتد, چند هفته دیگر.

در عین حال با مته سوراخ کردن آیا “نیست هشدار عمومی از اقدامات دولت او فکر کرد که ممکن است لازم” برای مبارزه با کروناویروس مانند او در خصوصی NPR می نویسد. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که coronavirus را “ناپدید می شوند … مثل یک معجزه است.” و در مارس 5, بیانیه بورر گفت ایالات متحده “یک چارچوب در محل است که ما را در یک موقعیت بهتر از هر کشور دیگری برای پاسخ به تهدید سلامت مانند coronavirus.”

به عنوان روز پنج مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر این ادعا او همیشه می دانستم جدید کروناویروس خواهد تبدیل به یک بیماری همه گیر. و به همین دلیل آمریکا نمی آماده شدن برای یک بیماری همه گیر خوب مغلوب ساختن پیشی جستن به جای آن گفت: “تنها چیزی که ما آماده نیست برای رسانه ها.” کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>