حزب دموکرات بلوک جمهوری خواهان’ coronavirus محرک لایحه 2nd زمان در اطراف

به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده, آمریکایی چینی و آمریکایی های آسیایی تبار به عنوان یک کل — گزارش افزایش کلامی و فیزیکی حملات نشان می دهد آنها مسئول COVID-19 ظهور. آن را “ناگهانی اسپاسم نفرت است که یادآور نوعی با آن مواجه هستند مسلمان-آمریکایی ها پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001,” اما این بار رئیس جمهور نیست بازیگری مانند او را در کنار خود دارند نیویورک تایمز گزارش.

Yuanyuan زو به یاد می آورد در راه رفتن به ورزشگاه در سان فرانسیسکو برای یکی از آخرین تمرینات قبل از اجتناب ناپذیر قرنطینه چند هفته پیش. در طول راه او متوجه یک مرد “فریاد یک expletive در مورد چین” و شنوایی او فریاد “اجرای آنها بیش از” هنگامی که با اتوبوس رفت و این بار می نویسد. زو تلاش برای دور ماندن اما زمانی که او گیر کردم با این مرد در حال انتظار برای عبور او تف بر او.

امکان این نوع از حملات نزدیک به دو دوجین آمریکایی های آسیایی تبار در مصاحبه با نیویورک تایمز “می ترسم برای رفتن به خرید مواد غذایی به سفر به تنهایی در مترو یا اتوبوس به فرزندان خود بیرون بروید.” حتی دکتر ادوارد جویدن سر از اورژانس در منهتن بیمارستان می گوید که او متوجه مردم پوشش خود بینی و دهان هنگامی که او پیاده می رود توسط.

هنوز رئیس جمهور تهمت اصرار بر تماس COVID-19 “چینی ویروس” با وجود متخصصان پزشکی هشدار دهنده چگونه است که می تواند سوخت و ترس و حمله علیه کل یک گروه از مردم است. “اگر آنها به نگه داشتن با استفاده از این شرایط بچه ها در حال رفتن به آن را انتخاب کنید تا” تونی Du متخصص اپیدمیولوژی در مریلند گفت: بار. “آنها در حال رفتن به تماس من 8 ساله پسر یک ویروس. آن جدی است.” در ادامه مطلب نیویورک تایمز. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>