سناتور. مک کانل ‘OK’ با از بین بردن مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی

واشنگتن — Top جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل گفت: او را “OK” با تغییر نام پایگاه نظامی مانند Ft. براگ است که پس از نام مؤتلفه افسران ارتش در حال کاهش به سمت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان مخالف حرکت می کند.

کنتاکی سناتور گفت: او زندگی می کنند با هر آنچه که مجلس تصمیم بگیرد به عنوان آنها بحث سالانه سیاست دفاعی لایحه نظامی در هفته های آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است لعنتی تماس به تغییر نام پایگاه نظامی. “امیدوارم ما بزرگ سناتور جمهوریخواه نمی افتد برای این!,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

یک توافق کنترل سنا پانل رای دادند و در هفته گذشته به نیاز پایگاه های مانند Ft. برگ و Ft. هود به تغییر نام داد و در عرض سه سال. مک کانل خود را از نوادگان یک مؤتلفه کهنه نمی تایید این ایده اما گفت که او نمی خواهد در مخالفت با آن. به طور مشابه, برترین خانه های جمهوری خواه کوین مک کارتی از کالیفرنیا گفت: در هفته گذشته — پس از تکرار تلنگر — که او به مخالفت با این ایده.

“من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند در مورد این موضوع. اگر آن را مناسب برای نگاهی دیگر این نام i’m OK که” مک کانل گفت. “هر آنچه که در نهایت تصمیم من مشکلی ندارم با.”

بحث بر سر مؤتلفه پرچم و نمادهای دیگر از برده داری و ظلم و ستم است پشت سر هم باز در پی اعتراضات گسترده پلیس سوء استفاده از آمریکایی های آفریقایی تبار و به طور خاص خفگی مرگ جورج فلوید. افکار عمومی منتقل شده است به طور چشمگیری پس از فلوید را کشتن.

دموکراتیک-کنترل خانه مطمئن است که شامل قانون تغییر نام پایگاه و ساده است که جمهوری خواهان در سنا هستند که مخالف این ایده مانند جاش هالی از میسوری رای لازم برای حذف آن در طول بحث طبقه.

سنا مورد نیاز برای این پایگاه به تغییر نام داد و در عرض سه سال تصویب شد با رای دادن صدا به عنوان یک قطعه از سالانه پنتاگون لایحه سیاست. یک کمیسیون می تواند تنظیم شود تا برای نظارت بر این روند است.

اما مک کانل بیرون آمد و با زور و اجبار در برابر یک پیشنهاد توسط مجلس نانسی پلوسی برای حذف مجسمه Confederates مانند جفرسون دیویس از صفحه نمایش در کنگره خواستار آن را “مزخرف” و گفت: این امر “رنگ پاش کاپیتول.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>