سناتور. لامار الکساندر را از خود جدا کارمند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

دولت کره جنوبی ماه Jae-در کانال Yogi Berra روز یکشنبه هر چند شرایط بسیار بیشتر ترسناک است.

پس از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز یکشنبه گزارش 34 جدید کروناویروس عفونت — کشور بالاترین روزانه افزایش پس از 9 آوریل — ماه هشدار در مورد خطر موج دوم COVID-19 بعد از این سال. “بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از او گفت:” از coronavirus بیماری همه گیر.

ماه گفت: کلاستر جدید که ظهور بعد از یک مرد که در نهایت آزمایش مثبت بازدید های متعدد به تازگی بازگشایی شبانه در سئول نشان می دهد که چگونه به سرعت این بیماری می تواند گسترش. کره جنوبی کشیده شده است ستایش برای, چگونه آن را تا حد زیادی پیشتر شیوع, اما آخرین توسعه نشان می دهد که چگونه مشکل بازگشایی می شود و سئول را در کافه ها و باشگاه ها به سرعت دستور داد بسته دوباره.

کره جنوبی تنها نیست — عفونت های جدید ادامه داد: برای تسریع در آلمان نیز که شروع به باز کردن همه چیز به آرامی پس از پاسخ به اولیه شیوع نسبتا با موفقیت و چین که در آن ویروس سرچشمه گزارش کرده است آنچه که می تواند آغاز موج دوم از موارد در این کشور در شمال شرقی استان جیلین.

با وجود افزایش در موارد کره جنوبی شده است قادر به ردیابی بسیاری از آنها را به خاص night clubs, برجسته توانایی خود را برای پیگیری عفونت های جدید که می تواند ثابت کند بسیار مهم در نگه داشتن موج دوم بسیار پایین تر از یکی از اولین. در ادامه مطلب وال استریت ژورنال و رویترز. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>