جداسازی بدست بدتر و نه بهتر و آن را دامن زدن به شکاف ثروت بین سیاه و سفید آمریکایی

Minneapolis به نظر می رسید پر از فرصت زمانی که Roxxanne اوبراین وجود دارد نقل مکان کرد در سال 1987. او فقط یک

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

Minneapolis به نظر می رسید پر از فرصت زمانی که Roxxanne اوبراین وجود دارد نقل مکان کرد در سال 1987. او فقط یک بچه است اما مادر او یک معلم شنیده بود که سیستم مدرسه ستارگان و که آن را به دنبال سیاه معلمان است. وجود دارد برخی از نژادپرستی و سپس مطمئن—همسایه منع پسر خود را از بازی با اوبراین چرا که او سیاه بود—اما به طور کلی این شهر به نظر می رسید مانند یک محل که در آن یک خانواده می تواند موفق شود. مینه سوتا بود—و هنوز هم هست—اکثریت سفید, اما آن را نیز در میان اولین کشورهای یاغی تبعیض نژادی در مدارس و رهبران سیاسی از جمله هوبرت هامفری یوجین مک کارتی و Walter Mondale کمک راهنما در برخی از موفقیت های قانونگذاری دوران حقوق مدنی.

اما در طول زمان اوبراین در حال حاضر 37 متوجه شده که مینیاپولیس به نظر می رسید که backslid در بسیاری از تعهدات خود به ادغام. "اگر هر چیزی که ما بیشتر تفکیک از ما بودند و سپس می گوید:" اوبراین شاکی در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه ایالت مینه سوتا که مدعی است که دانش آموزان مدرسه در حال رد درخواست آموزش کافی به دلیل تبعیض نژادی با نژاد و وضعیت اجتماعی و اقتصادی در مینیاپولیس و سنت Paul مدارس. (احزاب در طرح دعوی در دادگاه در میانجیگری.)

مینیاپولیس تبدیل به مرکز توجه در مسائل نژادی به دلیل policing مشکلات, اما این شهر نیز گویا از یک مسئله بزرگتر. به دلیل تصمیم گیری های سیاست در فدرال و ایالتی و محلی در سطح مینیاپولیس مانند بسیاری از مکان ها در امریکا تبدیل شده است و بیشتر در تفکیک و نه کمتر در سه دهه گذشته. به عنوان یک نتیجه, سیاه و سفید آمریکایی ها پشت سر گذاشته شده است در این کشور رشد اقتصادی است.

حتی قبل از COVID-19 گیر بیکاری در میان سیاه و سفید نفر در آمریکا به مراتب بالاتر از میان مردم سفید (6.0% در برابر 3.1 درصد در ژانویه) و متوسط درآمد خانوار بودند به طور قابل توجهی پایین تر ($40,258 در مقابل $68,145 از 2017). به عنوان COVID-19 وقوع انفجار در سراسر ایالات متحده بیکاری اختلاف ادامه داد: نرخ بیکاری در میان سیاه و سفید کارگران افزایش یافت به 16.8 درصد در ماه مه از 16.7 درصد در ماه آوریل به عنوان سفید کاهش نرخ بیکاری به 12.4 درصد از 14.2%.

اعداد منعکس کننده در دراز مدت عواقب ناشی از تبعیض نژادی است که منجر به انکار سیاه آمریکایی ها, مشاغل, حقوق و فرصت های دیگر که کلید برای تحرک رو به بالا. "اگر شما زندگی می کنند در یک تفکیک محله, هر چیزی که بد در جهان اتفاق می افتد به شما: شما نمی توانید یک وام برای مسکن و مدارس منجر به زندان می گوید:" مایرون Orfield یک استاد حقوق در موسسه در شهری فرصت در دانشگاه مینه سوتا که دارای مستند دوباره تبعیض نژادی از شهرهای دوقلو. (صفر تحمل سیاست هایی که اعمال مجازات شدید در دانش آموزان در مدارس شده اند و برای ایجاد یک مدرسه به زندان خط لوله است.) "اگر شما به یک مجتمع محله هیچ یک از این چیزها اتفاق می افتد."

در شهرهای دوقلو تعدادی از مدارس که در آن بیش از 90 درصد از دانش آموزان افرادی هستند که از رنگ افزایش یافته و از 21 در سال 1998 به 102 در سال 2018 است. در سال 1999 پس از انتخابات فرمانداری که در آن محافظه کاران تحت فشار قرار دادند در برابر دولت مدرسه طرح ادغام, مینه سوتا, اتخاذ یک سیاست جدید ساخته شده است که آن را سخت تر برای جلوگیری از مدرسه به جداسازی Orfield می گوید.

آن را نه فقط در مدارس. Orfield استدلال می کند که در 1980s و 1990s, شهرهای دوقلو رها یک برنامه ایجاد شده در 1970 که مورد نیاز حومه برای ارائه یک "سهم" مسکن مقرون به صرفه. در حالی که شهرهای دوقلو ساخته شده 73 درصد از همه جدید یارانه مسکن در حومه بین 1971 و سال 1979 بود که بهترین رکورد در کشور در آن زمان وجود مقاومت مواجه شد از حومه که دیدم ادغام به عنوان مهندسی اجتماعی و از شهرستانها که می خواستم بیشتر توسعه نزدیکی downtowns. بین سال های 2002 و 2001, 92 درصد از تمام یارانه بسیار کم درآمد مسکن ساخته شده در مرکز شهر, مینیاپولیس و سنت پل.

البته تفکیک است و نه فقط یک دوقلو شهرستانها مشکل آن گسترش یافته در سراسر کشور پس از فدرال و ایالتی و محلی و نهادهای دولتی شروع به رها کردن تعهدات به ادغام. هر چند صدها نفر از مناطق آموزش و پرورش قرار گرفتند به دادگاه دستور لغو تبعیض نژادی مشخص قصد دارد در پی 1954 Brown v. هیئت آموزش عالی دادگاه تصمیم گیری چند احکام دادگاه در 1990s پاک راه را برای مناطق منتشر خواهد شد از این برنامه ها است. بین سال های 1990 تا 2009 بیش از 200 ولسوالی منتشر شد از لغو تبعیض نژادی مشخص دستور دادگاه منجر به افزایش در مدرسه به جداسازی یک مطالعه نشان داد. تصمیم دیوان عالی کشور در سال 2007 موظف است که مدارس است که طراحی شده خود را لغو تبعیض نژادی مشخص برنامه می تواند با استفاده از مسابقه به عنوان یک عامل تنها در تلاش برای یکپارچه سازی.

2016 18.2 درصد از مدارس دولتی بودند بین 90-100% nonwhite در مقایسه با 5.7 درصد از مدارس در سال 1988 در ایالات متحده در سال قبل رسیده اوج مدرسه یکپارچه سازی سطح با توجه به حقوق مدنی پروژه در UCLA.

امروز بسیاری از محله ها و مناطق فقط به عنوان تفکیک آنها به عنوان دهه پیش. یارانه مسکن متمرکز شده در بالا-فقر تفکیک محلات در حالی که مرفه حومه تصویب قوانین منطقه بندی نگه داشتن کم درآمد مسکن. سیاه و سفید, خانواده ها هنوز هم رد وام مسکن در یک نرخ بالاتر از سفید خانواده; در سال 2017 فاصله بین سیاه و سفید مالکیت خانه نرخ بالاترین بود آن را به حال شده است در 50 سال است.

Roxxanne اوبراین دیده است اثرات این تبعیض نژادی دست اول. این محله که در آن اوبراین زندگی است که اکثریت سیاه تا به حال در میان بالاترین نرخ سلب حق مالکیت در کشور بین سال های 2004 و 2008. اوبراین می گوید مادر خود را از دست داده و خانه اش را به سلب حق اقامه دعوی در اجرا به رکود اقتصادی ، او دو فرزند ارشد کودکان با حضور نلی سنگ Johnson elementary که با توجه به طرح دعوی در دادگاه شد 96 درصد کودکان از رنگ; 93 درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و کاهش ناهار. طرح دعوی در دادگاه می گوید که مدارس دولتی مانند نلی سنگ جانسون کودکان محروم از فعالیت های فوق برنامه علمی و تجهیزات و هنر کلاس های کامپیوتر و دیگر "ضرورت و ساز از یک کافی آموزش و پرورش است."

یک خانه سوار کردن Aug 10, 2007, در جنوب مینیاپولیس, مینه سوتا, محله که دیدم برخی از کشور بالاترین نرخ سلب حق اقامه دعوی از 2004-2008.
Kari Goodnough—ایسنا/گتی ایماژ

یک چیز عمومی سیستم مدرسه هم مجبور شد پلیس شناخته شده به عنوان منابع مدرسه افسران ارائه شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس. (مدرسه منطقه به تازگی اعلام کرد که لغو قرارداد خود را با این گروه در پی تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ). او پسر J'siris در حال حاضر 17 احساس هدفمند توسط این افسران او به من گفت; افسران یک بار اسپری او را با گرز به عنوان آنها سعی در شکستن مبارزه با او می گوید.

یک مداخلات آمریکا در منطقه گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد تجربه های فردی دانش آموزان دلایل حفظ حریم خصوصی اما گفت: منطقه در حال همکاری با مدارس سراسر کشور در یک برنامه به نام Reimagine مینه سوتا که به دنبال ایجاد عدالت در آموزش و پرورش است. اما اوبراین می گوید: از جمله برنامه های انجام شده در گذشته است.

"ما هنوز هم تفکیک شده" اوبراین می گوید. "همه فکر می کند که چیزی حل شد پشت در 60s, اما آن را واقعا حل آن فقط تغییر فرم."

تبعیض نژادی را متوقف نمی کند ، آن بود و هنوز هم است یک مشکل در محل کار و در خانه. برای بسیاری از قرن 20th, مگر اینکه شما که در آن تقریبا غیر ممکن است برای استخدام در بسیاری از مشاغل با درآمد بالا و اگر شما حقوق و دستمزد مطمئن بود که به کمتر از آنچه سفید و کارگران دریافت کرده است. در سال 1959 متوسط درآمد برای سیاه مردان 58 درصد بود که از همه مردان آمریکایی است. حتی در اوایل 2000s, زمانی که محققان فرستاده ساختگی رزومه به کارفرمایان آنها دریافتند که رزومه با "سفید" نام مثل امیلی و گرگ رو 50% بیشتر تماس مجدد از کسانی که با "آمریکایی آفریقایی صدایی" نام مانند Lakisha و جمال.

سیاه آمریکایی ها در تلاش برای ایجاد ثروت از طریق بیشتر به طور سنتی آمریکا به معنی مالکیت خانه — به مدت طولانی در مواجهه با موانع. اداره مسکن فدرال برای دهه حاضر به تضمین وام های مسکن و در نزدیکی سیاه محله وادار سیاه آمریکایی ها به "قرارداد برای عمل" ترتیبات که در آن آنها اساسا اجاره حتی اگر آنها پرداخت شد برای بهبود در خانه های خود. حتی اگر آنها به حال پول برای خرید آنها نمی تواند خرید خانه در برخی از محله ها.

Audreyia Thibodeaux که زندگی در نزدیکی هوستون است ترسیم سابقه خانوادگی او را قرن ها به عقب. اجداد او نمی تواند جمع آوری ثروت به دلیل کمبود فرصت ها—همه آنها sharecroppers و بندگان او می گوید. هنگامی که مادر بزرگ او بود که قادر به خرید یک خانه سه اتاق خوابه تمام خانواده های شلوغ از جمله Thibodeaux بسیاری از خالهها و عموهای آن بود که در آن Thibodeaux — که به تازگی آموخته است که جورج فلوید بود برادرزاده یکی از خاله او زندگی می کردند تا سال 1995.

چرخه تکرار است خود را از طریق نسل. Thibodeaux پدر و مادر خرید یک خانه در یک تفکیک منطقه Hempstead تگزاس در سال 1996 اما در نرخ بهره بالا—10% حتی اگر هر دو برگزار شده بود شغل پایدار با همان کارفرمایان برای بیش از یک دهه است. در آن زمان به طور متوسط نرخ بهره در وام های مسکن بودند و نزدیک به 8 درصد. Thibodeaux صفات پدر و مادرش بالا رای به نژادپرستی و نظرسنجی حمایت خود را از مشاجره. آمریکایی های سیاه و سفید به طور معمول باید یک زمان سخت تر گرفتن تایید شده برای وام خانه از دیگر نژادها هستند و اغلب با هدف بالا-خطر وام دهندگان که به اتهام نرخ بالاتر است.

Thibodeaux پدر و مادر هنوز هم پرداخت کردن وام. ساخته شده است که آن را دشوار است برای آنها را به صرفه جویی در پول پس Thibodeaux در زمان وام به خودش را از طریق کالج و به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره. او در حال حاضر مدیون $145,000 برای آموزش و پرورش است. او از یک مشاوره شغلی در ماه نوامبر شده است و رانندگی برای آمازون فلکس تحویل و خدمات پس از. "سیاه و سفید زندگی سخت است—ما استرس سطوح مختلف اضطراب ما سطوح مختلف ما از نظر قانونی محروم از ثروت" می گوید. "ما باید یک protected کلاس با سیاست ها و دستورالعمل ها که صحبت می کنند به ما به عنوان یک گروه و پس از آن شاید ما می تواند حرکت این کشور رو به جلو است."

تلاش های دولت برای بهبود ثروت و نابرابری شده است تا حد زیادی بی اثر و در برخی از موارد که در واقع اوج تبعیض نژادی است. در سال 1986 به عنوان بخشی از اصلاحات مالیاتی قانون دولت فدرال ایجاد شده یک کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی برای تشویق ایجاد مسکن مقرون به صرفه. اما آن را اجازه متحده تصمیم می گیرید که چگونه به آن اختصاص اعتبار مالیاتی و بسیاری از ایالت ها نیست اولویت بندی یکپارچه سازی. آنها به جای متمرکز مسکن کم درآمد در حال حاضر در محله های فقیر بدتر شدن تبعیض نژادی است. بین سال های 1995 و 2009 به عنوان مثال تگزاس نیست جایزه کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی برای هر واحد خانواده در عمدتا سفید دستگاه های سرشماری اما به جای آن اختصاص داده و آنها را به فقر تفکیک محله. (دیوان عالی کشور در سال 2015 حکم داد که این روش از اختصاص اعتبار مالیاتی نقض نمایشگاه مسکن عمل می کنند.)

موقت یادبود جورج فلوید ساخته شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی گروه جوانان در نزدیکی سایت که در آن فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا در 17 ژوئن سال 2020 است. فلوید را مارس 25 مرگ مشتعل در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.
Kerem Yucel—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تلاش برای کاهش مسکن تبعیض نژادی توسط سیاه و سفید در حال حرکت خانواده ها به بالا-فرصت محله محدود شد. آنها شامل HUD را در حال حرکت به فرصت برنامه که به هزاران نفر از خانواده ها در خانه های عمومی در تعدادی از شهرستانها کوپن به زندگی در کاهش فقر مناطق در اواسط 1990s. (برنامه های مشابه هنوز هم وجود دارد در بالتیمور و فیلادلفیا به عنوان یک نتیجه از تصمیم دادگاه.) اما در حال حرکت به سمت حومه شهر بدون کوپن و کمک دولت سخت تر شد در طول زمان به عنوان حومه تصویب قانون منع ساخت و ساز مقرون به صرفه مسکن واحد و مبارزه برنامه ای برای ساختمان های آپارتمانی. برخی از شهرستانها مقاومت یکپارچه سازی سیاه و سفید محله به تازگی به عنوان 2015. Beaumont, تگزاس, برای مثال تبدیل کردن بودجه فدرال برای بازسازی یک اکثریت سیاه, عمومی مجتمع مسکونی چرا که دولت فدرال می خواستم آن را ساخته شده است در غنی تر و سفیدتر بخشی از شهر است.

که در آن ما زندگی می کنند که کودکان زیر با ما در بزرگسالی. در سال 2018 یک مطالعه برجسته از 20 میلیون کودک متولد شده بین سال 1978 و 1983 یافت که سیاه پسر که تا به حال رشد در محله های پایین و فقر و پایین بودن سطح تعصب نژادی و نرخ بالای پدران حاضر بود به طور قابل توجهی بالاتر درآمد در بزرگسالی نسبت به کسانی که نمی آمد از این محله. اما تنها در حدود 5 درصد از کودکان در این مطالعه رشد در چنین شرایطی محققان دریافتند.

مداوم مسکن تبعیض نژادی نیز محدود دسترسی به مشاغل خوب و مناسب. به عنوان کشور سرمایه گذاری در بزرگراه های ساخت آن را آسان تر برای فوقانی-خانواده های با درآمد و شغل برای حرکت به سمت حومه شهر آغاز در 1960s و 1970s, سیاه, کارگران پشت سر گذاشته شد. چند سال پیش من به یک زن 21 ساله به نام Brastell تراویس که زندگی در شیکاگو سمت جنوب. آن را که در آن اوج کارخانه فولاد و جنرال میلز کارخانه تا به حال یک بار ارائه فرصت های شغلی تا زمانی که هر دو بسته شده است. با وجود یک گواهی در جوشکاری, تراویس نمی تواند پیدا کردن شغل در این زمینه خود را به خاطر آنها همه در اطراف او به من گفت که او نمی تواند به آنها بدون ماشین. به جای او کار را زیر مواد غذایی. یک مطالعه نشان داد که به ازای هر 10% کاهش در سهم مشاغل واقع در شهر مرکزی, سیاه, نرخ اشتغال در منطقه مترو کاهش 1.6 به 2.3%.

این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا تقریبا هیچ پیشرفت در کاهش نابرابری درآمد و ثروت بین سیاه و سفید خانواده ها بیش از گذشته 70 سال است. متوسط ثروت—اساسا ارزش خالص—سیاه خانوار در سال 2016 شد $15,000 در مقایسه با $140,000 برای خانواده ها است.

وجود دارد برخی از تلاش های در جریان برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید خرید خانه در متنوع محله که مطالعات نشان می دهد کلید ساختمان ثروت است. جامعه تراست زمین به عنوان مثال اجازه دهید خانواده های کم درآمد خرید خانه در زمین های متعلق به غیر سود که نذر به استفاده از زمین برای همیشه از جامعه است. این اجازه می دهد تا صاحب خانه به دست آوردن سهام و تضمین می کند که اموال باقی مانده مقرون به صرفه برای خریداران خانه آینده.

اما سابقه طولانی از تبعیض نژادی در امریکا و مالی و نابرابری در آن ایجاد شده به معنی آن خواهد بود نسل قبل از شکاف ثروت ریشه کن شده است. پارکر Gilkesson, 27 خریداری او را به خانه اول سال گذشته است. Gilkesson رشد شنیدن داستان از اعضای خانواده مانند پدربزرگ خود که در تلاش برای خرید یک خانه در بووی مریلند در 1950s اما کسی که نمی تواند هر کسی مایل به فروش به یک فرد سیاه و سفید. به عنوان یک بزرگسال Gilkesson مشخص شد که اجازه نمی دهد تاریخ خود را تکرار. علاوه بر اجاره شدند افزایش در واشنگتن که در آن او کار می کند و او نگران است که او می خواهم به زودی آواره و مجبور به ترک.

از طریق محله شرکت کمک های امریکا که کمک می کند تا خریداران که نمی توانید هزینه زیادی را پرداخت و فاقد ایده آل نمرات اعتباری Gilkesson قادر به خرید یک خانه در بالتیمور. او را دوست دارد جای او و دوست دارد که صاحب خانه و او مفتخر است که او قادر به رسیدن به رویای که بسیاری از اجداد او محروم بودند. اما حتی Gilkesson موفقیت عهد است عواملی که در ادامه به جداسازی امریکا است. خانه جدید است که عمدتا در محله سیاه و سفید—سفید یا مخلوط محله او می گوید بودند و راه خروج از محدوده قیمت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن